dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

563 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 209 zł52 m² 9 489,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 199 zł56 m² 8 703,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,77m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

588 384 zł52 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 51,84 mkw zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Koronowo,kujawsko-pomorskie

425 000 zł52 m² 8 179,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w dogodnej i spokojnej okolicy. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 990 zł51 m² 6 993,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne M-3 na Bielawach. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

365 000 zł56 m² 6 471,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Na sprzedaż mieszkanie Barcin Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m , położone w świetnej lokalizacji w Barcinie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż kawalerka świeżo po remoncie o powierzchni 28 m 2 przy ulicy Grunwaldzkiej w pobliżu atosa. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł71 m² 7 301,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Toruniu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 990 zł81 m² 8 008,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z: - salonu - 2 sypialni - kuchni z jadalnią oraz wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitulna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję wyjątkowy apartament z trzema pokojami na sprzedaż, o powierzchni 95 m , położony na 4. piętrze w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 000 zł63 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie ,o powierzchni 63m2. Układ mieszkania: -3 pokoje -kuchnia -łazienka z wc -piwnica 8,08m2 Atuty nieruchomości: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmurna

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł59 m² 11 807,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w sercu malowniczej toruńskiej starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

386 310 zł39 m² 9 897,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł49 m² 3 949,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,37 mkw + użytkowana piwnica o powierzchni 3,13 mkw, położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z cegły, w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł46 m² 11 857,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,58 m Mieszkanie w nowoczesnym budynku, oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł63 m² 8 337,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na os. Na Skarpie. Nieruchomość znajduje się na X piętrze w XI piętrowym wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł80 m² 6 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu jasne mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (20m/14m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z oknem, oddzielnego wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 100 mkw , zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł68 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,10 mkw zlokalizowanego na skarpie przy ul. Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 100 zł89 m² 6 746,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 000 zł33 m² 13 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego M3 z ogródkiem na Osiedlu Zawisza. Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie z własnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł32 m² 12 654,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego gustownie wykończonego apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 000 zł56 m² 8 814,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości przedstawiają Państwu wyjątkową ofertę! Czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56m , idealnie nada się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł54 m² 9 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w toruniu na osiedlu jar Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 615 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł58 m² 7 285,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 47,51 mkw zlokalizowanego na podgórzu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 000 zł43 m² 7 238,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szewederowo ,o powierzchni 43,4m2. Atuty nieruchomości: pokój 15,6m2, pokój 16,2 m2 kuchnia 5 m2 przedpokój z zabudową i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 202 zł43 m² 8 841,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł53 m² 7 495,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-3, 52,7 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Górzyskowie, ul. Ikara. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój: 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na toruńskiej Starówce- rynek Staromiejski. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (oficyna), do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

369 000 zł60 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home z przyjemnością przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł73 m² 5 936,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Kapuściskach w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, dużo zieleni, bardzo blisko przedszkole ,szkoła, rynek, markety, sklepy osiedlowe.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w wieżowcu - 48 m , 10. piętro Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , znajdujące się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 500 zł55 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-5 niezależne pokoje) rozkładowe, dwustronne w wygodnej części osiedla wyżyny. Zdjęcia oferty są wizualizacją obecnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

348 075 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,95m2 z balkonem, położone na III piętrze III piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie o powierzchni 40,95m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w obrębie grodzonej posesji, przy ulicy Białogardzkiej. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł56 m² 8 845,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pożądana lokalizacja - wyżyny mieszkanie po generalnym remoncie! Blok , parter , 52,58 m2 ., układ szczeciński ., balkon. Przedstawiamy Państwu kolejną ofertę mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 242,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Blue Home z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, przy ul.