dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 usytuowane na 8 pietrze w budynku z dwoma windami blisko starówki. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

528 530 zł48 m² 10 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena promocyjna 528 530zł! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Osiedle helio Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kupna 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł31 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka z potencjałem. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na ostatnim, trzecim piętrze kameralnego bloku z 2001 roku (technologia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/14m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Łyskowskiego) składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 375 000 zł86 m² 15 988,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.84m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

309 000 zł45 m² 6 865,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Solcu Kujawskim o powierzchni 45 m składające sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przestronnego przedpokoju.Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.32m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Jacewskiej na osiedlu Toruńskim w cenie 195tys.zł. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

149 500 zł28 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,46 mkw, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Toruńskiej we Włocławku - pokój o powierzchni 22,70 mkw, z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł54 m² 7 929,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta mieszkania po remoncie - os. Leśne! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 53,60 m2 położonej w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Proponuję zakup klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze i pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 000 zł80 m² 7 887,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 900 zł49 m² 8 526,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Biurze makler! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m - gotowe do wprowadzenia! Błonie ulica Szubińska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 900 zł48 m² 7 913,68 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji albo szukasz pewnej inwestycji? Ta oferta dostępna jest wyłącznie w biurze o!dom - nie znajdziesz jej nigdzie indziej! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mariana Rapackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

870 000 zł88 m² 9 897,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena 9897 za m2 w kamienicy na Starówce - Zadzwoń i umów się na spotkanie. ***mała ***urokliwa kamienica ***na placu rapackiego*** starówka***z widokiem na fontannę Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł39 m² 9 866,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe pięknie wykończone czyste zadbane mieszkanie pachnące świeżością! tylko U nas Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodzinna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł61 m² 6 251,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu. Częściowo umeblowane, ale może być również oddane puste. Instalacja niemiecka zgodna z normami din. Bezpośrednio przy lesie. Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł48 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe, 48,40 m z balkonem | II piętro | Bydgoszcz - okolice ul. Nakielskiej Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 w Fordonie, niedaleko Politechniki. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na 2 piętrze nowego bloku z windą (rok budowy 2018), składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

634 000 zł64 m² 9 840,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto * Do negocjacji Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł73 m² 11 593,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, które łączy autentyczny klimat z nowoczesnym komfortem. To przestrzeń dla tych, którzy cenią sobie jakość, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł30 m² 8 327,76 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 29,9 m , zlokalizowane na 5 piętrze wieżowca na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego,(ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

615 500 zł70 m² 8 851,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł38 m² 9 856,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Skorupki 90 Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

To przestrzeń, która łączy wygodę, estetykę i długoterminową wartość to idealna inwestycja w jakość Twojego życia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 900 zł36 m² 10 979,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca serdecznie! Idealne mieszkanie dla pary lub singla w spokojnej części Fordonu. Budynek z 2023 roku z zagospodarowanym terenem wokół. Budynek położony jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł57 m² 7 676,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Szukasz ciekawego, nietypowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Grudziądzu? Zapraszam! Mieszkanie/loft w Grudziądzu, osiedle Tarpno, ul. Mieszka I 3b Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajęcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł61 m² 7 265,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły w bliskim sąsiedztwie lasu. Opis nieruchomości: budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 000 zł49 m² 12 093,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 2-pokojowy apartament w Ciechocinku Lokalizacja: apartament znajduje się w odległości 1 km od centrum Ciechocinka, w pobliżu Domu Zdrojowego, parku Sosnowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 700 zł37 m² 10 719,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości rezerwacja! oferta na wyłączność! polecam! Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej Dzielnicy Muzycznej - ul. Ignacego Paderewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł37 m² 9 919,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Makler serdecznie poleca na sprzedaż: bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, idealne dla par, singli lub jako inwestycja. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł51 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Włocławku, w uroczym miejscu miasta - przy Bulwarach, nieopodal Parku i Przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

478 000 zł55 m² 8 754,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie na Jakubskim Przedmieściu. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,6 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 484 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,60 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze bloku 4-piętrowego, z cegły, przy ulicy Św. Antoniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł81 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m - konfort I funkcjonalność W zielonej okolicy Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł81 m² 7 530,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż doskonale położone 81 m2 mieszkanie z garażem na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy! Tuż obok szkoły podstawowej, przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w Makler Nieruchomości Nowoczesne i komfortowe 4 pokoje z klimatem - gotowe do zamieszkania, ul. Filmowa 5a Szukasz przestronnego, jasnego i perfekcyjnie wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł63 m² 8 652,48 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 64 m , zlokalizowane na osiedlu Mokre. Lokal znajduje się na ósmym piętrze w budynku z nowoczesną windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 7 057,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,80 m , z oddzielną kuchnią, znajduje się na trzecim piętrze bloku na bydgoskich Wyżynach. Nieruchomość stanowi odrębną własność, a w.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij