dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

399 900 zł37,71 m² 10 604,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w sercu Śródmieścia - kompaktowy układ, wysoki potencjał najmu. Na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,65 m² 8 585,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł39,01 m² 8 074,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***rezerwacja do dnia 20.05*** Mieszkanie do remontu DOBRA CENA dogodna lokalizacja **wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości** LOKALIZACJA: Toruń, osiedle Mokre, ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,49 m² 10 802,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny dwie kawalerki w jednej nieruchomości. Blisko centrum. Gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 42,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,38 m² 16 788,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Grand Bulvar, ul. św. Jakuba, toruń Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję elegancki, w pełni wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ul. Dziewulskiego - rozkładowe 2 pokoje, klimatyzacja, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Rubinkowa. Na powierzchnię 48,7 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27,11 m² 5 901,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 27,11 m2 do generalnego remontu, położone na poddaszu w dzielnicy muzycznej. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,99 m² 13 490,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m , położone na 2. piętrze prestiżowego apartamentowca z dużą windą. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,52 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 53,52 m2 położone w Bydgoszczy w super lokalizacji - ul. Jagiellońska - Centrum Miasta (blisko Stary Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł42,26 m² 9 441,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! 2 pokojowe mieszkanie 50,55M - fordon! atuty: - przestronne 50,55m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon - loggia! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 260 zł49,90 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,24 m² 10 175,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie os. Stawki Przedstawiamy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 43,24 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

410 328 zł33,36 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł27,60 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,8 m zlokalizowana w Bydgoszczy na osiedlu Błonie - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i bliskość natury? Osiedle Słoneczne w Solcu Kujawskim to miejsce stworzone dla osób, które cenią spokój, nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nietuzinkowe mieszkanie na sprzedaż - Rubinkowo II, toruń Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego przy ul. Niesiołowskiego w Toruniu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 640 zł34,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, w samym Centrum Osiedla Południe we Włocławku, idealne dla nabywcy w każdym wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

244 550 zł33,50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gotowa do zamieszkania - kawalerka w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1930 roku. Całkowita powierzchnia niespełna 29 m 2 , a w tym pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł47,80 m² 12 550,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł25,84 m² 14 860,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz kompaktowego, ale doskonale zaprojektowanego miejsca do życia? A może celujesz w bezpieczną inwestycję, która od pierwszego dnia zarabia na siebie? Zapraszam na ul. Zaświat 18, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy do zakupu mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na bydgoskim Górzyskowie. Budynek został zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy wykonania, łącząc w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 177 zł40,71 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Szukasz miejsca do zamieszkania lub inwestycji w uzdrowiskowej okolicy? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,95 m z balkonem 8,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 500 zł30,23 m² 12 851,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 30,23 m2 - idealny produkt inwestycyjny -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Boutique kameralne mieszkania w Niemczu pod Bydgoszczą bez prowizji i bez podatku pcc Boutique to wyjątkowa, kameralna inwestycja zlokalizowana w Niemczu jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje Mieszkanie jest wynajęte z umowa na 1.5 roku, gotowy biznes ROI 5% - 6% W skali roku. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,10 m² 7 308,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości makler zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56 m , położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.