dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł35 m² 5 096,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie 35 m2 w centrum składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki Mieszkanie znajduje się na parterze rewitalizowanej kamienicy Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 820 zł25 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 25,3m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł80 m² 12 201,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m2 położone w samym centrum Torunia czeka na nowych właścicieli! Lokalizacja mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy jest szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe o powierzchni 37 m zlokalizowane w sercu Torunia, w dzielnicy Mokre. Atuty nieruchomości: - zachwycający widok na toruńską starówkę z balkonu i okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł63 m² 7 347,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam 3 pokojowy lokal na ulicy gopr w Fordonie. Mieszkanie jest ładnie wykończone i częściowo urządzone. Znajduje się na parterze, który oznacza brak problemów z noszeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 54 m 2 - salon, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 000 zł60 m² 8 462,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w zacisznym miejscu osiedla Tatrzańskiego. Trzy pokoje i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł134 m² 4 768,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 134 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

521 000 zł54 m² 9 600,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie w bloku z windą przy ulicy Świętokrzyskiej w Brodnicy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Mieszkanie jest jasne i słoneczne dzięki min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trepki

Trepki,kujawsko-pomorskie

120 000 zł64 m² 1 877,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez czynszowe mieszkanie po remoncie w miejscowości Trepki, powierzchnia mieszkania 39,50 m2. plus pomieszczenie gospodarcze 24,40m2 .Remont zrobiony w 2020 roku, wymiana okien, drzwi, wylane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 mkw, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Mielęcin we Włocławku, pokój dzienny o powierzchni 17,00 mkw, mniejszy - 12,08 mkw, kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

239 000 zł61 m² 3 943,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w Brodnicy na Osiedlu Michałowskim. Zlokalizowane jest w bloku na Osiedlu Michałowskim przy ulicy Wyspiańskiego. Jest tu doskonała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 990 zł45 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą w pełni umeblowane - Fordon Lokal składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 4 pokoi (28m/13m/9m/7m), aneksu kuchennego (10m), łazienki, przedpokoju, oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość kupienia garażu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W naszym biurze na sprzedaż piękne, odnowione w 2023 roku i przygotowane do dalszego komfortowego użytkowania mieszkanie nie wymagające absolutnie najmniejszego wkładu finansowego. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 240 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 54,36 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

291 000 zł44 m² 6 585,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,19 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku, na osiedlu w samym centrum Brodnicy. Z okien rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

419 000 zł65 m² 6 406,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowego bloku. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy z bliskością lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł81 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł46 m² 4 835,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrium Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku zarządzanym przez Włocławską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł45 m² 7 380,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 45,39 m 2 , 2 pokoje w Fordonie w bloku z cegły! Klimatyzowane z dużą loggią w atrakcyjnej lokalizacji! Mieszkanie o ekspozycji wschodniej na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

228 000 zł38 m² 6 057,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 2 Pokoje Parter Rąbin informacje ogólne: mieszkanie na parterze, na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 190 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

215 000 zł39 m² 5 508,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow.39,03m2 położone na osiedlu Toruńskim w cenie 215tys.zł. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 558 zł44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pracujący dwupak inwestycyjny mieszczący się na parterze w samym sercu Bielaw (ul.Kilińskiego). Do mieszkania przynależy piwnica. Każde z mieszkań posiada własny aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo ll Na sprzedaż trzypokojowe (48,50m2) mieszkanie położone na dziewiątym piętrze wieżowca na toruńskim Rubinkowie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania, dostępne od października. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na bydgoskim Górzyskowie. Blok ogrodzony /wejście na szyfr/ Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Droga Trzeposka

Toruń,kujawsko-pomorskie

561 847 zł54 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jakubskie Przemieście, 3 pokoje, garderoba i ogródek. Apartamentowiec z windą. Świetna lokalizacja! cena promocyjna 561 847 zł plus miejsce w hali garażowej bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł66 m² 6 797,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodnicka

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł47 m² 5 537,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

* doskonała oferta sprzedaży tylko U nas * Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w niskim bloku położonym przy ul. Brodnickiej w Golubiu-Dobrzyniu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Dla chcących być w Centrum wydarzeń! Mieszkanie to świetna propozycja dla studentów ukw czy Akademii Muzycznej albo inwestycja pod wynajem! Zadbany lokal mieszkalny w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokoje W niskim bloku - drugie piętro - stawki Przedstawiam Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie dla rodziny o powierzchni 64 m2 w niskim bloku z cegły na Stawkach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł55 m² 9 576,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

iuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w centrum, które od razu możesz urządzić po swojemu, według własnego stylu, bez konieczności dużych nakładów finansowych? Takie czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł48 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler poleca Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Filmowym! Oferujemy do sprzedaży piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , z dwoma przestronnymi sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

203 000 zł37 m² 5 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praktyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji Inowrocław, os. Piastowskie Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego pod wynajem albo przytulnego lokum dla siebie ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

924 990 zł133 m² 6 954,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku Szwederowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł69 m² 6 526,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się przestronnym M4 o powierzchni 68,8m2, usytuowanym na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Fordon. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł38 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m Bydgoszcz, os. Kapuściska Propozycja łącząca funkcjonalność i potencjał inwestycyjny idealna na pierwsze własne M lub mieszkanie pod wynajem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij