dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

499 000 zł87,73 m² 5 687,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w domu na parterze z tarasem, ogrodem, garażem, piwnicą w cudnej lokalizacji Bydgoszcz Jary. Mieszkanie mieści się w domu z lat 50-tych w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,33 m² 9 382,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko - idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (60m2) na II piętrze w bloku z 2012 roku w samym centrum miasta na ul. Dworcowa 13. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,50 m² 10 288,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 48,5 m | 2 piętro | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu mokre. Lokalizacja - bardzo dobra lokalizacja blisko centrum i starówki.

Szczegóły ogłoszenia

375 501 zł36,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 1 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł131,68 m² 5 688,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Z niebywałą przyjemnością prezentuję mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy, w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie urządzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m , zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59,35 m² 6 486,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje które mają więcej niż metry - mają jakość. Solidne mieszkanie z duszą! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w kameralnym, niskim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni 67 m2, który składa się z salonu, oddzielnej kuchnie (w pełni wyposażonej w meble w zabudowie, sprzęty agd), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

445 500 zł41,60 m² 10 709,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,50 m , zlokalizowane na ostatnim, trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1908.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł104,83 m² 15 835,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament klasy premium z imponującymi tarasami w Perłowej Dolinie Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m , położony na czwartym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł68,90 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis oferty: na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3 piętrze przy ul. Wielorybiej w Bydgoszczy - w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92,50 m² 8 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej i bardzo cenionej lokalizacji Osiedle Stylowe w Niemczu, przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,40 m² 8 243,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2, położone na czwartym piętrze w bloku z lat 80-tych, na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 335 zł44,82 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania przy ul. Cieszkowskiego. Spokojna ulica z duszą w Dzielnicy muzycznej dla konesera. Budynek Odrestaurowana trzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,40 m² 7 202,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. W skład mieszkania wchodzi: -pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 972 zł39,26 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł28,50 m² 10 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Miło mi zaprezentować doskonałe niewielki mieszkanie z wielkim potencjałem mieszkalnym czy inwestycyjnym zlokalizowane w sztos lokalizacji tj. Dworcowa 86! układ nieruchomości : Ten położony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Marzysz o porankach z panoramą Bydgoszczy u Twoich stóp? Biuro Zaworska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Zazamcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: przestronne ładne mieszkanie w Białych Błotach! Powierzchnia: 43,5 m Piętro: 1 Rok budowy: 2000 Liczba pokoi: 2 (pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 120 zł95,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości prezentują duże, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie położone w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 70,99 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 220 zł59,88 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 59,88 mkw - promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 59,88 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,20 m² 10 169,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na bydgoskim Błoniu - ul. Stawowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2 piętrze w świetnej lokalizacji na bydgoskim Błoniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce na dużą szafę. Całość uzupełnia duży (10,16m2) balkon. W nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł39,80 m² 13 994,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pokoje z prywatnym ogródkiem | Wysoki standard | Bartodzieje Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,80 m z prywatnym ogródkiem 25,29 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,50 m² 10 781,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny dwie kawalerki w jednej nieruchomości. Blisko centrum. Gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł40,20 m² 7 139,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,87 m² 4 832,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 61,87 m , garaż 22 m oraz działka 200 m z domkiem letniskowym 35 m w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym komfortem codziennego życia. Położone w Lubiczu Dolnym - tuż obok.