dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m 2 mieszczące się na II piętrze w bloku z cegły na Górzyskowie - ul. Gersona. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 304 zł36 m² 13 179,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

129 900 zł52 m² 2 505,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 51,84m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. To dwupokojowe mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł26 m² 6 059,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka osiedle piastowskie Na sprzedaż kawalerka na osiedlu Piastowskim przy ul. Wł.Łokietka w Inowrocławiu. Mieszkanie idealna dla singla, pary lub jako inwestycja Oferuję przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

291 973 zł28 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

316 000 zł49 m² 6 416,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Inowrocławia! Ul. Toruńska Jeśli marzysz o klimatycznym mieszkaniu w sercu miasta, ale cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł36 m² 5 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.35,5 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Janikowo,kujawsko-pomorskie

269 000 zł50 m² 5 385,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Janikowo, ul. Główna, gmina Janikowo powiat Inowrocławski Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,15 m , zlokalizowane w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janocin

Janocin,kujawsko-pomorskie

149 900 zł50 m² 2 998 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w niskiej cenie za m2, ale w bliskiej odległości od miasta? Idealnie się składa! tylko W naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w bloku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 272 zł67 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 065 000 zł90 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł55 m² 7 228,26 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje ul. Skłodowskiej. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł61 m² 10 749,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Novator Centrum Nieruchomości poleca nowoczesny, 3 pokojowy apartament, usytuowany w cieszącej się sporą popularnością dzielnicy miasta, w 5 piętrowym apartamentowcu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł46 m² 2 931,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45,71m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 10 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

367 000 zł49 m² 7 551,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego M3 położonego na ósmym piętrze w wysokim bloku, budynek ustawiony równolegle do ulicy Kaliskiej, głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe (M-4) z balkonem w nowym bloku z cegły na apartamentach zen w doskonałej lokalizacji osiedle Górzyskowo. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł32 m² 6 134,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przytulną kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. To przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,84 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł50 m² 6 186,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie do remontu na Kapuściskach 50 m2, 2 piętro, 310 000 zł Mieszkanie jest do remontu i składa się z : - Dwóch pokoi - Kuchni - Łazienki - Przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł53 m² 10 925,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się na 4. piętrze w wieżowcu z windą. Układ pomieszczeń: 3 osobne, nieprzechodnie pokoje Kuchnia Łazienka Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 840 zł40 m² 10 746 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio :) Dostępne od 30.12.2025r.:) Na sprzedaż mieszkanie 39,8 m Toruń, - ul. Bartkiewiczówny 94D - Koniuchy - 3. piętro - cegła | rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

563 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

Przestronne mieszkanie (95m2) znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przestronne i jasne mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 300 zł70 m² 9 279,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł60 m² 10 562 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m na 1 piętrze z tarasem. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

309 000 zł48 m² 6 410,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

[ po umowie przedwstępnej ] Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m2 położone na trzecim piętrze bloku przy ulicy Spółdzielczej. W niedużej odległości od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 900 zł61 m² 2 469,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bez pośredników! Mieszkanie zostało właśnie wyremontowane. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju i niedużego balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł41 m² 10 872,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 604 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł58 m² 8 003,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Mokrym. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym , zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 900 zł56 m² 7 141,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 56 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku na osiedlu Wyżyny. Układ mieszkania: 4 niezależne, zamykane pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł70 m² 6 134,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum toruńskiej starówki przy ul. Królowej Jadwigi znajduje się na 4 piętrze w odnowionej kamienicy. Jego powierzchnia wynosi 69,93 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł57 m² 2 466,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

798 000 zł86 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Makler nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86m2m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Maksymilianowie .Duży taras na górze oraz balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł41 m² 10 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij