dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 424 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł61 m² 12 365,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie z windą na osiedlu Industria, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 61,46 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w wieżowcu z windą. Budynek wybudowany z wielkiej płyty wybudowanym w 1977 roku na 4 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł31 m² 5 382,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,40 mkw + użytkowana piwnica + duży balkon, z księgą wieczystą, położone na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z cegły, wybudowanego w 1995 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie czyste i zadbane. Okna pcv, balkon. Znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowym bloku. Niski Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł48 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam bardzo ładne, gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie 46,3 m + piwnica os. Błonie, ul. Korczaka, 2. piętro w ocieplonym 4-piętrowym bloku (wspólnota mieszkaniowa) Remont 2024 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł79 m² 9 888,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Nordic Tower na bydgoskim Bocianowie: lokal położony na 7mym piętrze jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 581,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko u nas Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej w Toruniu. Na 58,15 m2 składa się obecnie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Chełmno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w Chełmnie przy ul. J.Chociszewskiego. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 990 zł74 m² 5 532,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z loggią do kapitalnego remontu - Fordon Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

769 000 zł66 m² 11 660,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkanie, które pachnie nowością, zostało wykończone w 2025 roku i nikt jeszcze tu nie mieszkał! Lokal został wykończony z dbałością o detale, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przytulne mieszkanie na Szwederowie - gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

584 000 zł61 m² 9 526,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 504,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Lubiczu Górnym na ul. Kołłątaja o powierzchni 65,4m2. Lokal usytuowany jest w budynku wybudowanym z płyty w 1988 roku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w super lokalizacji Osiedla Leśnego .Wystawa okien południowo- zachodnia.Łazienka i kuchnia po remoncie ,pozostałe pomieszczenia do indywidualnego odnowienia.Balkon .Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 500 zł54 m² 7 067,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dostępna wyłącznie w biurze makler! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 53,88 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł35 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego w bloku przy ul. Ugory 27 w Bydgoszczy. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł74 m² 7 906,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam mieszkanie 3 pokojowe przestronne w Fordonie! Mieszkanie o powierzchni 74,5 m 2 w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie skład się z bardzo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł51 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie idealne zarówno do mieszkania jak też pod inwestycję z pewnym zwrotem z wynajmu. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł44 m² 8 211,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 900 zł73 m² 11 642,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko w Biurze Makler! Wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bursztynowym w Osielsku - elegancja, spokój i bliskość natury Z przyjemnością prezentujemy niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

210 000 zł92 m² 2 277,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł51 m² 4 486,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy - Brodnica, ul. Nad Drwęcą. Powierzchnia mieszkania 51,26 m2 plus 44,13 m garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Lokalizacja: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 412 zł60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uznamska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości trzy pokojowe, 53 m kw. mieszkanie, po przeprowadzonym w 2022 r kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, w Fordonie, osiedle Tatrzańskie. Blok czteropiętrowy, balkon typu loggia, cały budynek włącznie z klatkami po termomodernizacji. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 464 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 40.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Dwupokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze z dużą loggią. Okna pcv. Budynek w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Budowlani. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł26 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z przynależnym ogródkiem. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze oficyny, powstałej w okolicy 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

715 000 zł66 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości, posiada klimatyzację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 900 zł25 m² 12 756 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 25m 2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie do remontu Lokalizacja: fordon, ul. Wyzwolenia Powierzchnia: 50 m Piętro: 4/4 Cena: 349 000 Układ mieszkania : - Mieszkanie w układzie Szczecińskim - 3.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij