dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

431 304 zł36 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (35,76m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Promocja! Cena uwzględnia rabat 30.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 064 000 zł90 m² 11 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokoje koniuchy Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Barkiewiczówny 81. Atuty mieszkania: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł36 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Już gotowe! Nowa rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania tylko w Centrum nieruchomości Kopernik Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,99 m2 znajduje się w bloku na 4 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie o powierzchni 39,69 m na drugim piętrze kameralnego budynku - idealne dla osób ceniących spokój, naturalne światło przez cały dzień oraz komfort. Os. Podgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł37 m² 15 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium W otoczeniu natury - botanika, jar Na sprzedaż wyjątkowy, designerski apartament o powierzchni 36,65 m To propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jaszczołtowo

Jaszczołtowo,kujawsko-pomorskie

330 000 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań. Mieszkania w kameralnym, nowym budynku, w spokojnej, cichej okolicy. 3 pokoje, 53, 63 metry kwadratowe lub jeden 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 202 zł51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

199 999 zł92 m² 2 168,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł34 m² 11 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny, ul. Białogardzka | 51 m Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Białogardzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 990 zł38 m² 10 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku. Standard I wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 504,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Lubiczu Górnym na ul. Kołłątaja o powierzchni 65,4m2. Lokal usytuowany jest w budynku wybudowanym z płyty w 1988 roku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerstwa Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze w bloku przy ul. Harcerstwa Polskiego na os. Nowym tuż obok Parku Solankowego. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż * 51 m2 * 2 pokoje * Podgórz Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - wygodny układ, garderoba y wysoki standard codziennego życia. Gotowe do wprowadzenia. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł26 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Kościuszki. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości rezerwacja Zamieszkaj komfortowo na zielonych Kapuściskach! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

335 000 zł40 m² 8 358,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na parterze w nowoczesnym bloku z 2018 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 500 zł42 m² 7 517,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Wyłączność klucze w biurze. Zdjęcia poglądowe Z Z wizualizacji.MIESZKANIE DO REMONTU! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania M-3 z loggią na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowo i kompleksowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Longinówka z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 980 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe (40,84m2) na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Janikowo,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 41,9 m z ogródkiem - Broniewice, gm. Janikowo Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 41,90 m , położony na parterze w miejscowości Broniewice (gm. Janikowo). Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 670,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, przestronne 3 pokoje z balkonem 51,9 m Ciechocinek, ul. Osiedlowa Na sprzedaż zadbane, odnowione mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,9 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w samym centrum Torunia, gotowego do wprowadzenia! Koniecznie obejrzyj film! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy u l. Kościuszki 12c, osiedle Mokre. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 znajduje się na 4 piętrze ( ostatnim) w bloku wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 374 zł39 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestora, który chce kupić mieszkanie z solidnymi najemcami. Mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferta W biurze nieruchomości prestige. Opiekun oferty Polecam loftowe mieszkanie ,które będzie spełnieniem oczekiwań klientów z artystyczną duszą. To 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł61 m² 9 547,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Na Skarpie, ale ceny dużych ponad 70-metrowych mieszkań są zbyt wysokie? Tu masz sprytne rozwiązanie - 4 pokoje na 61 m = niższa cena zakupu i niższe opłaty eksploatacyjne.