dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 797 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania , położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł66 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie w Fordonie Mam dla Ciebie mieszkanie o powierzchni 65,6 m 3 osobne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 390 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 4. piętrze w sercu Bydgoskiego Przedmieścia. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 192 zł53 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 067 764 zł98 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 081,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 500 zł48 m² 10 711,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,30 m , położone na 1. piętrze w niskim budynku z 2007 roku, na cenionym osiedlu Wrzosy przy ul. Zbożowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

668 000 zł53 m² 12 532,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł36 m² 13 133,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Prostej 37, w samym centrum Starego Miasta w Toruniu w jednej z najbardziej prestiżowych i najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

132 000 zł57 m² 2 327,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

597 809 zł56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł61 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

594 898 zł54 m² 11 020,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

710 173 zł65 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

705 994 zł60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gagarina - 4 pokojowe z osobną kuchnią na 1 piętrze - od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 62 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł38 m² 9 867,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5m 2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach w Bydgoszczy przy ul. Żmudzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł54 m² 5 204,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 49m + powierzchnie przynależne, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 001 zł120 m² 6 452,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

869 900 zł79 m² 11 053,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogniowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

489 000 zł106 m² 4 591,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Eleganckie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106,49 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 13,81 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

451 794 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, rubinkowo III, ul. Prejsa 3. Rubinkowo III to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

822 795 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

887 260 zł81 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł59 m² 6 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 827 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Osie,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 970,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przytulne i zadbane mieszkanie z garażem w Osiu! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Osiu miejscowości cenionej za spokój, bliskość natury, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł42 m² 7 997,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko W biurze makler! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje , w wieżowcu na 3. piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 049,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zawarta umowa przedwstępna Słoneczne, ustawne 3 pokoje, ul. AL. Mickiewicza Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł60 m² 9 315,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł25 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 25,37m2 położona na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 460 zł43 m² 14 206,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł53 m² 9 553,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze budynku, oddanego do użytku w 2014 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

522 165 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowoczesnego, eleganckiego mieszkania 2-pokojowego z ogródkiem, położonego w Bydgoszczy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

739 000 zł55 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i lubianych lokalizacji w Bydgoszczy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze budynku wybudowanego z cegły, położonego na spokojnym zamkniętym osiedlu Zieleniec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 020 818 zł87 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie czteropokojowe (86,51m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij