dowolna

Lokale użytkowe kujawsko-pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sukiennicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

896 000 zł118 m² 7 573,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu lokal mieszczący się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki, gwarantujący zysk z najmu od pierwszego dnia jego nabycia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 65 m2 wraz z garażem dwustanowiskowym z automatyczną bramą. Lokal ma niezwykle funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

34,81 zł/m²57 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia bardzo funkcjonalnego lokalu w Nowym Fordonie kilka kroków od ulicy Twardzickiego Lokal posiada dużą witrynę z drzwiami wejściowymi z pcv od strony sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

2 750 000 zł290 m² 9 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt gastronomiczny - hotelowy na działce o pow. 1770 m2. Budynek dwukondygnacyjny ,w całości podpiwniczony, znajduje się 50m od Golubskiego rynku. Składa się z : Parter : - sala kawiarniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²43 m² 2 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa toruńska lokalizacja z recepcją i dostępem 24/7 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego , którego głównym przeznaczeniem są biura i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40,25 zł/m²24 m² 966 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na III kondygnacji Powierzchnia: 24m2 Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta. Blisko rynek na Placu Piastowskim, liczne sklepy, przychodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł51 m² 6 242,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł900 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ośrodek Wypoczynkowy - 36 - miejsc , w centrum Ciechocinka 100m. od deptaka , znana marka , stali klienci. 30 pomieszczeń , 20 łazienek , recepcja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Radziejów,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł1 300 m² 1 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż magazyny o powierzchni ponad 1300 m kw. Na terenie obiektu rampa załadunkowo/rozładunkowa, budynek socjalny (2 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

490 000 zł1 800 m² 272,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży Magazyn Na Różnorodną Działalność Na sprzedaż magazyn o powierzchni 2400 m2, usytuowany w Rybitwach, koło Pakości. Nieruchomość pochodzi z okresu przedwojennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Pokój biurowy na drugim w klimatycznej 100letniej Kamienicy w Centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa 76). Centralne ogrzewanie. Dostęp do budynku na karty magnetyczne. Powierzchnia 10m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,25 zł/m²24 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na trzecim piętrze Powierzchnia: 24m2 Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta. Blisko rynek na Placu Piastowskim, liczne sklepy, przychodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Górzno

Górzno,kujawsko-pomorskie

149 000 zł369 m² 403 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej usytuowanej na działce o numerze 463/2 w miejscowości Górzno, ul. Rynek 10, powiat brodnicki. Dz. gruntu nr 463/2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

46,51 zł/m²172 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe! Mam przyjemność przedstawić państwu wyjątkową ofertę lokalu do wynajmu o łącznej powierzchni 172 m2. Atutem tej oferty jest to że lokale mogą być dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Brzoza,kujawsko-pomorskie

320 000 zł104 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek znajdujący się w ścisłym centrum Brzozy Bydgoskiej. Dach płaski pokryty blachą falistą. W całej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25,20 zł/m²127 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem 4 pokojowy lokal o powierzchni 127 m2. Lokal znajduje się na parterze w przepięknej kamienicy, w samym centrum Bydgoszczy, niedaleko Parku im. J. Kochanowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

25,52 zł/m²76 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do najmu, odświeżony z dużą powierzchnią. Doskonały pod studio tatuażu, małą hurtownie. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

49,17 zł/m²240 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy w nowoczesnym budynku z 2020r. Idealny pod gabinety : lekarskie, stomatologiczne, medycyny estetycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

47,77 zł/m²100 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu, z dużą witryną na uroczym osiedlu w centrum Torunia. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

51,55 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! klucze W biurze! Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 48.5 m2 w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego. Lokal znajduje się w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

54,17 zł/m²240 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia gotowy, wyposażony, bardzo atrakcyjny lokal użytkowy w nowoczesnym budynku po centrum medycznym. Idealny pod gabinety : lekarskie, stomatologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

39 zł/m²141 m² 5 513 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą lokal dla inwestorów Z pomysłem na biznes na wynajem lokal usługowy O powierzchni 141,37 M2 usytuowany na parterze nowego bloku Z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Nowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł1 022 m² 3 914 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do sprzedaży obiekt handlowo usługowy, położony w sześciotysięcznym mieście ( gmina ok. 10 000 mieszkańców) w powiecie świeckim, woj. kujawsko-pomorskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

636 165 zł141 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą lokal dla inwestorów Z pomysłem na biznes na sprzedaż lokal usługowy O powierzchni 141,37 M2 usytuowany na parterze nowego bloku Z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

48 zł/m²100 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność, przedstawić państwu lokal usługowy w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia. Lokal znajduje się przy głównej ulicy (mickiewicza), na parterze nowoczesnego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 130 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego w nowym budownictwie, położonego na parterze budynku oddanego do użytku w 2016 roku. Najbliższa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²28 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na osiedlu domów jednorodzinnych na Chełmińskim Przedmieściu. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, duża witryna wystawowa, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

42,97 zł/m²128 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia lokal użytkowy. Idealny pod działalność biurowo/usługową. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Bydgoszczy przy ulicy Chodkiewicza 51. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

77,14 zł/m²35 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność przedstawić przestronny lokal biurowy, zlokalizowany na Chełmińskim Przedmieściu przy jednej z najgłówniejszych ulic Torunia. Lokal ten znajduje się na parterze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

122,22 zł/m²18 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biura w samym centrum miasta, przy ul. Długiej w Bydgoszczy w kamienicy z XIX wieku. Dostęp 24/7! Możliwość wynajęcia parkingu w cenie: 250zł/mc Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 zł/m²12 m² 1 364 zł

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem: lokal pod usługi przystosowany pod zakład fryzjerski / salon kosmetyczny. Możliwość adaptacji na własne potrzeby. Fordon Przylesie: ulica Szumana, doskonale widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem: pomieszczenie handlowe/biurowe/usługowe/magazynowe: 50m2 na pierwszym piętrze Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na zamkniętym terenie. Teren ogrodzony, utwardzony. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż: biuro w Centrum Bydgoszczy, przy ulicy Dworcowej 110 (budynek Sanitasu) przy dworcu pkp. Lokal znajduje się na 6piętrze budynku biurowo - usługowego, w którym funkcjonują inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

62,50 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro w Centrum Bydgoszczy, przy ulicy Dworcowej. Klimatyzacja, światłowód. Lokal znajduje się na 6tym piętrze budynku biurowo - usługowego (sanitas) przy dworcu pkp Bydgoszcz Główna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²36 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem: pomieszczenie handlowe/biurowe/usługowe/magazynowe: 36m2 na parterze Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na zamkniętym terenie. Teren ogrodzony, utwardzony. Dostęp bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²36 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem: pomieszczenia handlowe/biurowe/usługowe/magazynowe: 36 m2 na parterze 72 m2 na pierwszym piętrze dostępne również inne powierzchnie magazynowe, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23,33 zł/m²120 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie naszego biura. Do wynajęcia duży 120 m2 dwupoziomowy lokal z ogrzewaniem miejskim. W skład lokalu wchodzi. Parter: - przestrzeń handlowo-usługowa ok. 40 m2 - Łazienka ok. 6,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Swarzewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20,89 zł/m²192 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na wynajem pod działalność biurową, znajdującej się przy ul. Swarzewskiej na Bartodziejach. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 191,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Budynek o powierzchni całkowitej 200m2, w pierwszej linii zabudowy na ulicy Fordońskiej. Obiekt składa się z trzech kondygnacji: piwnica, parter i poddasze. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30,67 zł/m²75 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na Bydgoskim Przedmieściu. Położony na parterze w kamienicy, powierzchnia 75 mkw, na którą składają się 4 pomieszczenia, zaplecze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij