dowolna

Lokale użytkowe kujawsko-pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 106 ogłoszeń

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal O powierzchni 150 m2 Z miejscami parkingowymi. Super lokalizacja - bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia pod mniejszą hurtownię, magazyn lub usługi. Dzielnica Okole - blisko centrum miasta. Własny parking dla klientów i samochodów dostawczych. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 165 zł432,90 m² 2 515,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowo- socjalny + teren inwestycyjny, mogilno Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowaną w Mogilnie przy ul. Przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem bardzo ładnego gabinetu, pod działalność. Lokal jest po remoncie, przytulnie umeblowany w doskonałej lokalizacji. Do dyspozycji jest pomieszczenie socjalne, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

31,88 zł/m²69 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem prestiżowa lokalizacja w centrum Torunia Na wynajem lokale usługowe w doskonałej lokalizacji w Toruniu ul. Czerwona Droga, w budynku Cinema City. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

44,79 zł/m²48 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości nowoczesne lokale pod działalność medyczną Solec Kujawski | Centrum | 40-130 m Idealne miejsce pod: laboratorium medyczne / punkt pobrań, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²14,06 m² 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem pomieszczenie biurowe w dobrej lokalizacji. Pomieszczenie nie umeblowane, odświeżone po poprzednim najemcy. W kwocie najmu znajdują się wszystkie opłaty (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia - Centrum miasta 30 m świetna lokalizacja blisko Dworca pkp. Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 30 m , usytuowany na 2. piętrze reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²70 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 75M2 blisko dworca pkp, idealny na szkołę tańca! Do wynajęcia oferujemy lokal o pow. 75m2 usytuowany w budynku na poziomie -1. Lokal z przeznaczeniem usługowy, handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

44,90 zł/m²23,83 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu pomieszczeń biurowych w zabytkowym Młynie w Osielsku. Budynek ten łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal wolnostojący wynajem Ciechocinek Przedstawiamy ofertę lokalu na wynajem o powierzchni 4 0 m2 zlokalizowanego w Ciechocinku przy jednej z głównych ulic. Opis: poczekalnia sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

W naszej ofercie do wynajęcia 2 hale po 55 m (110 m łącznie) gotowe do pracy od zaraz! Lokalizacja: przysiersk, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Na wyposażeniu: - 2 podnośniki - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tani lokal w Super lokalizacji po kapitalnym remoncie! Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 26 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem centrum Bydgoszczy, ul. Pomorska Do wynajęcia lokal użytkowy - biuro o powierzchni 17 m2, położony na 2. piętrze budynku przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy, na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalna okazja! Budynek handlowo-usługowy centrum Górzna - Doskonała inwestycja! Przestawiamy nieruchomość handlowo-usługową w sercu miasta. Lokalizacja w centrum zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy 375 m2 powierzchni sali sprzedaży, biuro, magazyn, parking Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 375 m2 (łącznie zapleczem socjalnym oraz biurem 420 m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe przy drodze krajowej nr 55 tuż przy wjeździe na A1 Biuro MM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu dwóch lokali użytkowych w Grudziądzu przy ul. Szosa Toruńska 82.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²35,19 m² 1 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność biurowo- usługową. 35,19 m2 , 3 piętro Kaucja: trzymiesięczna Dostępny metraż również 21 m2,33 m2, 140 m2. Stan lokalu: do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

47,24 zł/m²127 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Biurowy 129 m Toruń - Podgórz | I Piętro Blue-Home Nieruchomości prezentuje Do wynajęcia przestronna powierzchnia biurowa zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku w lewobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

45,19 zł/m²135 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

*** lokal biurowy W pałacyku W centrum torunia **** Jedyny taki lokal w odrestaurowanym pałacu o funkcji typowo biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego położonego w samym centrum miasta Golub - Dobrzyń przy ul. Plac Tysiąclecia. Lokal handlowo - usługowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 69 m - świetna lokalizacja, gotowy do działania! machdom invest nieruchomości Opiekun nieruchomości: marika Kosowska tel.   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²1 100 m² 26 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycje wynajmu powierzchnie magazynowe, produkcyjne, usługowe w nowoczesnym obiekcie najwyższej klasy A. Podana powierzchnia jest przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronne lokale użytkowe położone w samym centrum toruńskiej Starówki, w klimatycznej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową oraz nowo zamontowaną windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjno/usługowo/handlowego usytuowanego na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Gołębiej. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²1 000 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w nowoczesnym biurowcu. Lokale znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 47 zł m2, łącznie z mediami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na 3 piętrze w biurowcu Kościuszko Business Point Największy w Toruniu biurowiec klasy A - powierzchnia netto najmu lokalu: 136,63 m2, - media oraz opłata eksploatacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal na wynajem znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego o wysokim standardzie w dzielnicy Bydgoszcz - Bartodzieje. Lokal ma powierzchnię 67 m2 i jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²308,60 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 308,6 z możliwością dowolnej aranżacji, lecz gotowy do działania pod kątem fizjoterapii, gabinetów medycyny estetycznej czy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal restauracyjny 120 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na parterze budynku w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Małe Garbary w Toruniu. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu powierzchni biurowej usytuowanej w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego lub magazynowego Bydgoszcz - Bartodzieje Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 18 m , położony na bydgoskich Bartodziejach. Do całego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w Barcinie 33,69 m2 Oferujemy do wynajęcia parterowy lokal usługowy o powierzchni użytkowej 33,69 m2, znajdujący się w największej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Z przyjemnością przedstawiam lokal na wynajem w prestiżowej dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy. Wynajem 45 zł za m2 z mediami plus prąd. Kaucja - 2 /m-ce 3 pomieszczenia Jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

15,23 zł/m²650 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia obiekt o powierzchni 650 m2 położony na działce 2400 m2. W budynku znajduje się 11 pokoi z łazienkami, sala o powierzchni 230 m2, zaplecze kuchenne. Obiekt do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 40 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Ślusarskiej, na parterze budynku. Lokal posiada: - 2 pomieszczenia (1 przechodnie) - toaletę Media: wg zużycia. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z prywatną łazienką (pow. 117,17 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij