dowolna

Lokale użytkowe kujawsko-pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Piekary

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²55 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielne biuro o powierzchni 55m2 w sercu Starego Miasta, ul. Piekary. I piętro kamienicy. Biuro posiada 3 pomieszczenia. Środkowe, mniejsze pomieszczenie może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 265 zł36 m² 3 950,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w samym sercu Dzielnicy Muzycznej! Wyjątkowe miejsce - na przeciwko Parku Kochanowskiego oraz około 200m od Teatru Polskiego sprawia, że ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 831 zł51 m² 3 950,01 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 074 zł73 m² 3 950,01 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 620 zł80 m² 3 950,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

31,67 zł/m²60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

26444. Polecamy do wynajęcia W toruniu lokal 60 mkw na Chełmińskim Przedmieściu. Lokal może pełnić funkcje handlowe, usługowe, biurowe itp. lokal przyjazny dla niepełnosprawnych! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Zbiegniewskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł61 m² 2 931,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Parterowy budynek użytkowy w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż parterowy budynek użytkowy o pow. 61,40 m 2 położony na działce o pow. 104 m 2 we Włocławku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 091,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż samodzielny budynek w stanie deweloperskim z własnym,dużym tarasem oraz miejscem parkingowym! Dwukondygnacyjny budynek niegdyś pełnił funkcję gospodarczą. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,71 zł/m²89 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Poszukujesz lokalu do wynajęcia? Chciałbyś być w samym centrum miasta? Idealnie trafiłeś! Biała Posesja Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 89 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sokola

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²36 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal biurowo-handlowo-usługowy na parterze o powierzchni 36 m2 w apartamentowcu na Wzgórzu Wolności przy ul. Sokola 3 w Bydgoszczy. Lokal obejmuje duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

19 zł/m²100 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

29007. Polecamy do wynajęcia lokal biurowo - handlowo - usługowy w świetnym położeniu przy Trasie Raczkiewicza. Lokal samodzielny, dwupoziomowy plus poziom -1 możliwy do wykorzystania na archiwum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

22,22 zł/m²54 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro przy ul. Bydgoskiej 1/3, II poziom, prestiżowa lokalizacja. Lokal składa się z przestrzeni biurowej o powierzchni 54m2 (użytkowej 26m2). Do biura przynależy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł65 m² 1 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam serdecznie jako inwestycję! Zapraszam do oferty sprzedaży, której przedmiotem jest 40 metrowy pawilon. Oferta ta skierowana jest do osób chcących dokonać zakupu inwestycyjnego w b.dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł63 m² 1 746,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 63 metrowy lokal znajdujący się na parterze - poziomie 0 na Osiedlu Sosenka w Fordonie! W lokalu do niedawna działało biuro. Można pozostawić w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet kosmetyczny o powierzchni około 45 m2 w centrum miasta ekskluzywny, elegancki, w bardzo dobrej lokalizacji to tylko niektóre zalety przeznaczonego do wynajmu przepięknego gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjną cenowo ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 20 m2 w obiekcie handlowym, mieszczącym się w bardzo dogodnym miejscu na Mokrem. Lokal przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł272 m² 2 279 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Delta Dom ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ostatniego piętra w 4 piętrowym biurowcu- z wydzieloną kw. Całe piętro oddzielone osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonale trafiłeś, ta oferta dostępna jest tylko u nas! Lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 70 m2 + magazyn 60 m2 w centrum Torunia! Zdjęcia nr 1-8. przedstawiają propozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

24059. O K A Z J A! Sprzedam pomieszczenie magazynowo - biurowe o pow.ok.200 m2 położony na działce pow.1900 m2 ,przy jednej z głównych ulic Torunia.Pomieszczenie to składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

52,71 zł/m²70 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wrzosy | wynajem | obiekt 50 m 2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m 2 , w odrębnym budynku na Wrzosach. Obiekt posiada salę główną, zaplecze złożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kęsowo

Kęsowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja do 30.06.2020 r. Do sprzedaży nieruchomość składająca z 3 działek o ogólnej pow 0,.4135 m2 (dz.546/9- 0,2842,dz.546/1-0,0700,dz.546/10 - 0.0593) po byłej piekarni usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł221 m² 814,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość położona w śródmiejskiej strefie zainwestowania miejscowości Osięciny, niedaleko centrum, przy deptaku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jadwigi

Toruń,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²72 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu lokal na ul. Królowej Jadwigi o powierzchni 72m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Wejście na klatkę jest zabezpieczone domofonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

19,05 zł/m²42 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowo usługowy, znajdujący się na I piętrze o pow. 420m. Lokal znajduje się na I piętrze, składa się z pomieszczeń (25m/17m), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kolbego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja poleca lokal w samym sercu Osowej Góry przy ulicy Kolbego w Bydgoszczy. Lokal użytkowy o powierzchni 120 m2 zlokalizowany w atrakcyjnym kompleksie handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piekary

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielne biuro o powierzchni 25m2 w sercu Starego Miasta, ul. Piekary. III piętro kamienicy. Biuro składa się z jednego pomieszczenia. Jest możliwość częściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

33 zł/m²180 m² 5 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy biura w biurowcu dwupiętrowym. Biurowiec znajduje się w cichej okolicy z dostępność miejsca parkingowych dla pracowników oraz potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

33 zł/m²45 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w biurowcu G132 | Grudziądzka - 40 m2 Zapraszam zainteresowanych inwestorów do zapoznania się z oferta wynajmu lokalu stanowiącego jedno pomieszczenie, położonego w biurowcu G132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

0,92 zł/m²108 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częściowo lub w całości. Rewelacyjne biuro, które może być wykorzystane również na usługi medyczne, czy rehabilitacyjne. Cena czynszu za 1 dzień. 3 oddzielne pokoje. W korytarzu recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni 50 m2 położony w Centrum Torunia przy ulicy Warszawskej w Toruniu. Lokal po remoncie składający się z nasypujących pomieszczeń: - hol/ recepcja - Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

22 zł/m²50 m² 1 100 zł

 

 

 

Toruń,kujawsko-pomorskie

75 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 16 m2 na którego składa się sala usługowo sprzedażowa oraz łazienka z wc W lokalu została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

44,64 zł/m²28 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia | 28 m2 przy Szosie Chełmińskiej Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego na parterze w odrestaurowanym budynku przy Szosie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 zł/m²180 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Wynajem pomieszczeń szkoleniowo - biurowo - kancelaryjnych - trzy kondygnacje - 180m2 - stare miasto - chełmińska - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje się na parterze domu. Wejście osobne od strony ulicy. Lokal składa się z 4 pomieszczeń: duża sala, łazienka, korytarza, pomieszczenie socjalne. Lokal idealnie nadaje się na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

70,54 zł/m²224 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem lokal użytkowy - 224 m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 224 m2, na Starym Mieście w Toruniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Chocimska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

24,75 zł/m²40 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę samodzielne mieszkanie w Bydgoszczy, ul. Chocimska 16 z przeznaczeniem na działalność biurową, skrzyżowanie ulic: chocimska i Kościuszki, naprzeciw Biedronki. Powierzchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piekary

Toruń,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²25 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielne biuro o powierzchni 25m2 w sercu Starego Miasta, ul. Piekary. II piętro kamienicy. Jest możliwość częściowego umeblowania. Jedna ze ścian pomalowana farbą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

13,51 zł/m²74 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu na niskiej kondygnacji składającego się z 3 pomieszczeń (duża piwnica z luksferami sufitowymi i pomieszczenie garażowe, mniejsze pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij