dowolna

Lokale użytkowe na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

45,44 zł/m²57 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy blisko Starego Miasta parter, witryna, parking Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 57 m (wraz z piwnicą), położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

22,21 zł/m²528 m² 11 728 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie w Blue-Home Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje wyjątkowy lokal na Toruńskim Rubinkowie. Lokal znajduje się na największym Toruńskim osiedlu ( Rubinkowo - Skarpa), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

55,20 zł/m²62 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na 1 piętrze o pow. około 70 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Magazynowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²587 m² 20 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 587,03 m2, znajdujące się na trzeciej kondygnacji budynku objętego całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

34,76 zł/m²91 m² 3 170 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet, biuro, usługi, sklep, fitness! Usługi fryzjerskie, kosmetyczne, gabinet lekarski! Doskonała oferta dla Twojej działalności! klucze W biurze! Lokal dostępny od zaraz. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Magazynowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²57 m² 1 994 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 56,98 m2, znajdujące się na drugiej kondygnacji budynku objętego całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym. Pomieszczenie socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Magazynowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²204 m² 4 087 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 204,34 m2, znajdujące się na drugiej kondygnacji budynku objętego całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wybickiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

10 zł/m²175 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy o powierzchni 174,59 m , położony na parterze budynku przy ul. Wybickiego 30 w Grudziądzu. Lokal do remontu możliwość pełnej aranżacji pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana III Sobieskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

34,71 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni ponad 72 m2, zlokalizowany w parterowym budynku na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Rządz w Grudziądzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

43,82 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45,01 zł/m²65 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²101 m² 6 066 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal stanowi otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do zaoferowania posiadamy wyposażone biura o powierzchni między 15 a 60 m2 , położone na 1 i 2 piętrze przy ul. Długiej w Bydgoszczy. Wolne od zaraz! Właściciel oferuje elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30,19 zł/m²159 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

19,66 zł/m²254 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zastanawiasz się, gdzie znajdują się najciekawsze restauracje w Polsce? Głęboko pod ziemią! Lokale gastronomiczne w podziemiach urzekają swoim niepowtarzalnym charakterem. Dzięki nam możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Magazynowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²234 m² 4 681 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 234,06 m2, znajdujące się na drugiej kondygnacji budynku objętego całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²50 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Bliskość atrakcyjnych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal zlokalizowany przy szosie Chełmińskiej, zapewnia bardzo duży ruch pieszych. Lokal o powierzchni łącznej około 68m2. W skład powierzchni wchodzą: - pomieszczenie główne 32,68m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Pomieszczenie biurowe składa się z 3 pomieszczeń: 1 - 30,53m 2 2 - 22,96m 2 3 - 20,02m 2 korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia o powierzchni 25 m2, idealny dla przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

73,12 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę Wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu. Lokal znajduje się na rogu ulicy Konopnickiej i Rybaków. Lokal o powierzchni 62 metrów kw. daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

73,80 zł/m²100 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem - lokal usługowy Bydgoszcz, nowo wykończony lokal usługowy w parterze budynku usługowo-handlowego, w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej ulicy i osiedli mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

26,73 zł/m²101 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia - biuro / kancelaria - 101m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń biurowo - kancelaryjnych o powierzchni ok. 101 m2, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

84,60 zł/m²54 m² 4 444 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego, w nowej inwestycji firmy budlex, zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulic Lubickiej i Targowej. Planowane oddanie inwestycji kwiecień/maj 2026. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

49,37 zł/m²142 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu, przy ulicy Mickiewicza. Lokal o powierzchni 141,8 metra kw. daje ogromne możliwości zaaranżowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,33 zł/m²180 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia cały budynek wolnostojący | ul. Legionów 48 | Centrum Torunia | parkingdo wynajęcia cały budynek wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum Torunia, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

 

 

Świecie,kujawsko-pomorskie

35,42 zł/m²184 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty Oferujemy na wynajem przestronny i jasny lokal o powierzchni 183,5 mkw. , przeznaczony pod działalność komercyjną, usytuowany w części handlowo-usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35,71 zł/m²98 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - 4 niezależne lokale | idealne pod działalność | owczarki, ul. Paderewskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu połowy domu podzielonej na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

4,61 zł/m²650 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa, dodatkowa przestrzeń dla rozwijającego się przedsiebiorstwa z ogromnym potencjałem. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 10 minut od Barcina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Markwarta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro makler poleca! lokal użytkowy na wynajem - 70 m | ul. Markwarta / galeria focus | idealny pod call center, magazyn, biuro Na wynajem oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

49,20 zł/m²250 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 250 m , usytuowany na 2 kondygnacjach nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na 2. piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Strumykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²34 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Rezerwacja Na wynajem lokal użytkowy o pow. 33,6 m2 (wys. 3,2 m) zlokalizowany w jednopiętrowym budynku biurowo-magazynowym na Czyżkówku. Pomieszczenie jest wysokie i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dominikańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

67,65 zł/m²90 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 90m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal posiada drewniane belki i okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście Oferta wynajmu lokalu o pow. 55 m2 przy ul. Szosa Chełmińska os. Wrzosy przy kościele p.w. Św. Antoniego, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dominikańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

49,20 zł/m²55 m² 2 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 55 m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na poddaszu z drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²230 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na piętrze o pow. około 230 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

48,26 zł/m²86 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia bezpośrednio - lokal użytkowy ok. 86 m2 ul. Grudziądzka 32/36 toruń tel.:   Zalety nieruchomości: doskonała lokalizacja lokal na parterze z dużymi witrynami, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

34,28 zł/m²46 m² 1 570 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu lokalu biurowego z łazienką oraz korytarzem o powierzchni 32m2 w Olimpinie, do dyspozycji miejsca parkingowe na 6 pojazdów, które znajdują się bezpośrednio przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij