dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

312 ogłoszeń

529 000 zł118,67 m² 4 457,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży niebanalnej nieruchomości w pobliżu centrum miasta. Lokal znajduje się w odrestaurowanej willi z 1906 roku w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 303 913 zł107,08 m² 12 177 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 107,08 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 678 037 zł139,21 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 139,21 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 376 326 zł114,18 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 114,18 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł150 m² 1 126,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 150 m2, w tym 30 m2 zaplecza, pokój socjalny i toaleta. Lokal znajduje się na osiedlu Południe, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Budynek zlokalizowany jest w sercu miasta, przy ul. Gdańskiej, jednak znajduje się w zaciszu oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! zadzwoń I umów się na prezentacje! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, aktualnie przystosowany i działający jako kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł236,40 m² 1 903,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Ewa   Przedmiotowy budynek to obiekt parterowy z dachem w konstrukcji stalowej, kryty blachą bez podpiwniczenia. Budynek posiada doprowadzenie wody, prądu, co, kanalizacja. Media mają.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 458 m² 685,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duże powierzchnie biurowe w pobliżu drogi krajowej nr 91. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2156 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł69,65 m² 3 144,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy w centrum Tucholi - 69,65 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 69,65 m , położony w Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! Lokal użytkowy - os. Południe Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni ok. 60m 2 , idealny na działalność handlową lub usługową. Budynek wolnostojący o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł31,80 m² 5 031,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy nr 1a usytuowany jest na parterze w budynku mieszkalnym nr 5 przy ul. Zygmunta Augusta w Bydgoszczy. Powierzchnia użytkowa wynosi 31,80 m2, a w jej skład wchodzi jedno.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł872,50 m² 4 584,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Villi Tatrzańskiej - kulinarnego serca Fordonu. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizajcii co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu lokal o powierzchni 35m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł947 m² 2 533,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 947 m , zlokalizowany w Bydgoszczy (jachcice), z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł95,17 m² 7 124,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie: sprzedaż lokalu usługowego w pierwszym województwie prywatnym akademiku! Z ogromną przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niezwykłą okazję możliwość nabycia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stare kamienice mają swój urok i charakter. To budynki z duszą i gdy odda się im serce, wprowadzi kilka nowoczesnych ulepszeń jednocześnie dbając o ich oryginalny styl można.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł71,17 m² 2 093,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 71,17 m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym, biurowym znajdujący się pośród innych lokali usługowych, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokalu usługowy z adaptowanym mieszkaniem na poddaszu. Lokal usytuowany w budynku handlowo-usługowym z lat 90-tych w centrum Ciechocinka przy ulicy Zdrojowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł143 192 m² 31,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 14,3192 ha zlokalizowaną w województwie Kujawsko- pomorskim, w miejscowości Otłoczyn usytuowanej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej lokalizacji na gabinet medyczny, nowoczesne biuro lub punkt usługowy? Prezentujemy gotowy lokal użytkowy o powierzchni 90 m na sprzedaż Najważniejsze informacje: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł300 m² 6 566,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

300 m Biznesu w Sercu Studenckiej Bydgoszczy | Central Campus lokalizacja: bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 89-91 powierzchnia: 299,5 m (3 moduły: 110,39 m + 95,17 m + 93,94 m ).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny Z dużym potencjałem | żygląd | 5898 m działki | trasa krajowa 91 | 899 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 500 zł197 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnej lokalizacji na dużą klinikę medyczną, regionalną centralę firmy lub centrum usługowe? Prezentujemy gotowy lokal użytkowy o powierzchni 197 m na sprzedaż Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

716 063 zł68,49 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego przy ul. Kaliskiej 10. Podstawowe informacjepowierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry. Zapraszamy na szóste, ostatnie piętro legendarnego budynku Sanitasu tuż przy Dworcu Głównym w Bydgoszczy: * na sprzedaż pomieszczenia biurowe: 80 m2 powierzchni użytkowej * biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 119 950 zł1 000 m² 2 119,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Teren inwestycyjny z zabudową - S5, okolice Świecia Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona bezpośrednio przy trasie S5, w odległości ok. 3 km od Świecia. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł16,27 m² 2 458,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Strobanda 8d w Toruniu - budynek budowany przez dewelopera Budlex. Wjazd do garażu po otwarciu bramy garażowej sterowanej na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł946 m² 5 708,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek przygotowany pod działalność edukacyjną. Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z: - budynku głównego o powierzchni 946 m/2 - kategoria zl III Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,94 m² 2 670,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny! Oferujemy lokal usługowy o łącznej powierzchni 44,94 m , składający się z: 31.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł450 m² 4 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat samochodowy | Wąbrzeźno | funkcjonujący warsztat | mechanika pojazdowa | wulkanizacja | klimatyzacja i instalacje lpg | 450 m zabudowań | działka 5000 m | w pełni.