dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kolska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy Os.Południe. Odrębna własność Włocławek. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana stanowiąca budynek usługowy znajdujący się w miejscowości Włocławek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

558 000 zł223 m² 2 499,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do remontu w przyziemiu pięknej kamienicy w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 10. Lokal o powierzchni 223 m2 na poziomie -1, gotowy na rewolucję przestrzenną. Przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł95 m² 7 885,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Raciążek

Raciążek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł72 m² 2 347,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Raciążek k/ Ciechocinka - budynek handlowo-usługowy z wydanymi warunkami zabudowy na mieszkalny. Oferujemy do sprzedaży budynek usługowo-handlowy o pow. całkowitej 72m 2 , użytkowej 56m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł22 m² 7 339,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 22,48 mkw. w jednopoziomowym pawilonie handlowo-usługowym przy ulicy Lelewela 3, obecnie w lokalu działa gabinet kosmetyczny, wymiary lokalu 3,2 m na 7 m, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sądowa

Mogilno,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł1 000 m² 2 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dochodowa kamienica w centrum Mogilna. Kamienica po generalnym remoncie. W 2020 przeszła termomodernizacje. Wymieniona stolarka okienna i drzwiowa. Nowa elewacja, wymieniony dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

45 000 zł25 m² 1 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon usługowy o konstrukcji drewnianej usytuowany w samym centrum osiedla Bartodzieje. Budynek szeregowy , elewacja pokryta sidingiem pcv. Powierzchnia użytkowa ok. 20m2. Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowa cena! Lokale Użytkowe i Mieszkanie w Centrum Miasta. Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w pawilonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 199 999 zł751 m² 1 597,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 000 zł435 m² 1 954,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić unikalną nieruchomość w centrum Włocławka. Główną część stanowi basen wraz z zapleczem i infrastrukturą jak szatnie, natryski, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzozowo

Brzozowo,kujawsko-pomorskie

1 013 333 zł1 800 m² 562,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami o charakterze produkcyjno magazynowym o łącznej powierzchni zabudowy 1 810 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

730 000 zł86 m² 8 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal usługowy, lokal o powierzchni 86m2, w którym mieści się sklep Żabka. Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych gotową inwestycją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

95 000 zł21 m² 4 479,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam Przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla właściciela, jak i klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do zakupu atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 125 m2. Lokal znakomicie nadaję się na gabinety lekarskie lub wszelkiego rodzaju punkty usługowe. Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł51 m² 3 898,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość, idealna na biuro, pracownię czy też kancelarię, znajdującą się w Centrum Bydgoszczy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości 3parts (partner home) ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży budynku z 3 lokalami użytkowymi na ul. Szosa Lubicka 166, toruń- świetna Okazja! Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

762 200 zł2 309 m² 330,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gaj

Gaj,kujawsko-pomorskie

508 426 zł670 m² 758,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Busewo

Busewo,kujawsko-pomorskie

2 699 999 zł776 m² 3 479,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż prosperujący zajazd z bazą hotelową (12 pokoi). Obiekt posiada bezpośredni zjazd z drogi krajowej E25, posiada wspólny wjazd z stacją benzynową Orlen. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brzechwy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 991 zł153 m² 1 620,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Proszyska

Proszyska,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł426 m² 3 280,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działający od 2013roku dom weselny Jezioranka , w miejscowości Proszyska (gm. Jeziora Wielkie). Budynek o powierzchni 426m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

5 900 000 zł6 000 m² 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ekskluzywna perła na rynku nieruchomości. Inwestycja na lata! Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 25 (tuż obok stacja Orlen oraz market Biedronka) - gwarantuje to wachlarz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł26 m² 9 520,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronny lokal użytkowy, doskonale przystosowany pod gabinet kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hallera

Świecie,kujawsko-pomorskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości przy ul. Hallera w Świeciu Lokal składający się z 3 osobnych pomieszczeń Każdy lokal ma aktualną podpisaną umowę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

840 000 zł81 m² 10 424,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy na sprzedaż w nowoczesnym budynku! *** do biura *** Oferujemy lokal na sprzedaż o powierzchni: 80,58 m2. Zlokalizowany w nowoczesnym budynku usługowym z windą na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zbiegniewskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

396 000 zł104 m² 3 789,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerska

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

880 000 zł190 m² 4 631,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną - budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną w centralnej lokalizacji w Białych Błotach przy ul. Czerskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Usługowy w Nowym Budownictwie z 2017 roku pod Gabinety Lekarskie powierzchnia 45m2 w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z: - poczekalnia- recepcja - kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

420 000 zł134 m² 3 122,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta z klauzulą wyłączności, 0 % prowizji od kupującego Budynek idealny na wszelakie działalności, dwa lokale (dwie sale sprzedażowe lub jedna duża) : sklep, fryzjer, kosmetyczka, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 357 724 zł659 m² 4 400,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowy obiekt o powierzchni 659 m2 w Toruniu Nieruchomość zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Torunia w sąsiedztwie nowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność, przedstawić państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia. Lokal znajduje się przy głównej ulicy (mickiewicza), na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Okrężna

Mrocza,kujawsko-pomorskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży obiektu komercyjnego Mrocza, ul. Okrężna 1. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 160m 2. Teren nieogrodzony, utwardzony z możliwością parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

294 000 zł123 m² 2 389,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetne miejsce do prowadzenia działalności, której miejsce wymaga łatwego dostępu, dojazdu, a jednocześnie bliskości parkingu. Cena 294.000 ZŁ jest ceną brutto, możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Działkowa

Janikowo,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł305 m² 5 250,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt zlokalizowany jest na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w mieście Janikowo powiat Inowrocław. Atrakcyjna cena 1.900.000,00zł Działka o wielkości 0,2799ha położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świecka

Tuchola,kujawsko-pomorskie

940 000 zł625 m² 1 504 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji budynek biurowo usługowy, dwie kondygnacje w całości podpiwniczony, połączony z budynkiem magazynowym 85m2 po, stanowiska parkingowe. działka 836m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł46 m² 4 266,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal składa się z: -3 pomieszczeń biurowych, -wc, -korytarz, -schowek. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł537 m² 6 522,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler poleca Do sprzedania budynek usługowy z częścią socjalno-biurową i magazynową. Idealny budynek dla prowadzenia firmy.Miejscówka idealna pod firmę ,przedszkole, żłobek.Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Kaźmierzyn

Kaźmierzyn,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł1 400 m² 1 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni 1400 m2 na działce o pow.1 ha w miejscowości Kaźmierzyn Główne atuty nieruchomości: biuro z magazynem dobra komunikacja do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

535 000 zł196 m² 2 729,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Marzyłeś kiedyś o założeniu baru lub klubu? Może chciałbyś zainwestować w świetny lokal? Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 960 000 zł1 408 m² 2 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana halą produkcyjno magazynową z biurami o powierzchni użytkowej 1208m Główne atuty nieruchomości: dwa niezależne wejścia biuro z magazynem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny i dobrze doświetlony lokal użytkowy z dużą witryną reklamową, trzema oknami i tarasem o przeznaczeniu usługowo-handlowym umiejscowiony przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij