dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 010 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta w naszym biurze! Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Działka ,rod, o powierzchni około 500 m2, z domkiem całorocznym, murowanym, ocieplonym , 2 poziomy, ogród - częściowo do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1300 m2 w Strzelcach Górnych. Świetna lokalizacja, z dala od głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 806 000 zł120 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Dziemionnej Idealna Okazja dla Deweloperów! Zapraszam: hanna Jurska   Dobre Nieruchomości z przyjemnością oferują na sprzedaż wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki R.O.D. W chełmnie - idealne miejsce do wypoczynku Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna R.O.D. "Chełmno Powiśle" o powierzchni 625 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 6700 m - książki | gmina książki | kujawsko-pomorskie Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł28 670 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla klienta inwestycyjnego tylko w House Team Nieruchomości & Finanse. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przeznaczoną na cele inwestycyjne z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- ok.150m od jez. Goreńskiego! Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budowę całorocznego, wolnostojącego domu o powierzchni 996 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 215 m² 85,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży pozostały dwie działki - 1215m2 lub 1374m2 w cenie 85 zł/m2! Atrakcyjne działki z pozwoleniem na budowę oraz z projektem! W pobliżu lasu, malownicza lokalizacja! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1930 m 2 położona w Ciechocinku w okolicach Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z trzech wydzielonych geodezyjnie działek lecz sprzedawana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Sadłogoszcz gm. Barcin o powierzchni 1644 mkw. Działka zlokalizowana jest jest przy drodze asfaltowej, teren płaski nieogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł951 m² 542,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona działka narożna w Niemczu. Wszystkie media. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położona w miejscowości Rumunki Skępskie działka o powierzchni 1439 m to propozycja dla osób, które szukają równowagi między prywatnością a wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 613 m² 61,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1613 m2 zlokalizowana w Borównie w gminie Kowalewo Pomorskie Funkcja podstawowa:nieuciążliwa działalność gospodarcza, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy pierwszej i kolejnej linii brzegowej w Zalesiu Królewskim na sprzedaż. Działki budowlane nad jeziorem - zalesie królewskie Pierwsza linia brzegowa | prostopadle w ciągu od.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł4 654 m² 122,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne i usługowe przy dk 15 na sprzedaż. Położona jest pomiędzy ulicą Sądową, a więc dk 15 - trasą wylotową w kierunku Torunia i Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2815 m2 położona w miejscowości Osiek nad Wisłą. Nieruchomość usytuowana jest niedaleko Jeziora Osieckiego oraz lasu. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację, oddalona o ok.140m od jeziora w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł50 626 m² 75,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w bydgoskim Fordonie!nieruchomość ma powierzchnie 50 626 m2. położona w Fordonie, w części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 039 m² 191,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w Żninie o powierzchni 1039 mkw. położonej w spokojnej części miasta. Działka w kształcie prostokąta dla której obowiązuje mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 168 m² 53,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z dobrym dojazdem. Na sprzedaż działki w miejscowości Gliszcz gmina Sicienko. Dwie działki o powierzchni: 1168 mkw - 63000zł. 1250 mkw - 67000zł. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 621 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

4000m2. Lokalizacja - Golub - Dobrzyń wjazd od ul. Kamiennej. uzbrojenie - prąd , wodociąg, kanalizacja przeznaczenie - mpzp, usługi, handel, plac składowy, budynek biurowy. odległość od: toruń - 39.

Szczegóły ogłoszenia

239 040 zł1 494 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Tleń, w samym sercu Borów Tucholskich. ? lokalizacja: tleń, gm. Osie,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 475 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy w Zamku Bierzgłowskim. Lokalizacja - Zamek Bierzgłowski , gm. Łubianka, ulica Łąkowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł110 000 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni 11,65 ha, położone w miejscowości Iwno, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość ogrodzona betonowym płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł975 m² 255,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 788 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Przyłekach, gm. Białe Błota. Przepięknie położona. Działka posiada własny staw oraz bezpośrednio sąsiaduje z lasem i sama częściowo też jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 930 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość na łowisko ryb. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4930m2 na której zlokalizowany jest staw wielkości ok 550m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 336 m² 898,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! wyjątkowa nieruchomość - stary młyn W żninie! atuty: - duża powierzchnia działek - 2336m2! - Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Żninie! - Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Białych Błotach To wyjątkowa okazja inwestycyjna dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu. Działka o powierzchni 810.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1288 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 207/30 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolice - Działka Rolna 1000 m , Blisko Jeziora Kierzkowskiego Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1000 m (25 x 40 m), położona w spokojnej miejscowości Wolice,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 971 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Duża działka o powierzchni 2971m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren jest już.

Szczegóły ogłoszenia

160 490 zł1 459 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Nowym Dąbiu blisko natury i miasta! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, a jednocześnie będziesz mieć miasto w zasięgu kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej ok. 2000m2 , zlokalizowaną w malowniczo położonej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 700 m² 323,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod hale. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Możliwość zmiany warunków zabudowy. Jest również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w Tupadłach, oznaczona nr 1 na zdjęciu z drona, oddalona tylko ok. 600m od granic administracyjnych Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 900 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczej działki położonej w pierwszej linii rzeki Brdy w miejscowości Okole - Gmina Koronowo Działka o powierzchni 2900m2 nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 656 m² 458,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, fordon Zamczysko, ul. Książęca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 656 m , położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł95 500 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie wyjątkowe działki na sprzedaż - Tomkowo, gm. Wąpielsk Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w miejscowości Tomkowo, gmina Wąpielsk, powiat rypiński. To idealna propozycja dla osób.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij