dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

120 000 zł2 851 m² 42,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Smólniku! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2851m 2 , na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy, na budowę budynku jednorodzinnego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z domkiem całorocznym 2 pokojowymna miedzyniu! oferta dostępna tylko U nas! okazja! Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rod z domkiem w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł675 m² 82,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość Do sprzedaży! Działka o powierzchni 675 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł60 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z możliwością realizacji budynków wielorodzinnych. Kpl. uzbrojona i rewelacyjnie zlokalizowana. - możliwe rozważenie różnych koncepcji inwestowania lub prosta sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Więzowno w gminie Koronowo. Nieruchomość o powierzchni 5.864 ha stanowi interesującą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł36 700 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam 30 działek budowlanych Rogowo, powiat rypiński łączna powierzchnia 3,6711 ha Na sprzedaż oferuję kompleks 30 działek położonych w miejscowości Rogowo, w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka położona w miejscowości Konstantynowo o pow. 4520 m2 (dz. nr 68/22, obr. Konstantynowo). Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł955 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki - ruda, gm. Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ruda, gmina Grudziądz, powiecie powiat grudziądzki, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 510 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność tylko w mazaro nieruchomości! Na sprzedaż działka w Bydgoszczy w dzielnicy Czersko Polskie, teren Parku Przemysłowego 10 minut od Miasta Bydgoszcz. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 392 m położoną na Południu bezpośrednio przy ulicy asfaltowej na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 439 m² 125,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! aleksandrowo Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 002 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację! Roma Deka. Specjalista ds. nieruchomości. tel.   . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, w miejscowości Witunia, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania 9 działek budowlanych w Stajenczynkach w gminie Obrowo powiat Toruński, województwo kujawsko- pomorskie. Działki znajdują się w pięknym miejscu w otoczeniu lasów Jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 833 m² 521,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3833 m2, położona w Bydgoszczy w sąsiedztwie Hali Łuczniczka. Teren znajduje się na terenach objętych mpzp i może mieć różne.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 928 m² 81,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Strzelewie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1928 m , położona w miejscowości Strzelewie , gm.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane po 1500 m2 każda w pobliżu jeziora Długie. Obie działki mają warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, podłączony prąd i wodociąg. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż kilkanaście działek z warunkami zabudowy. Działki usytuowane w przepięknej enklawie zieleni lasu. Wieś graniczy od zachodu z Bydgoszczą , od wschodu z Solcem.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 700 m² 46,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Godziszewy na sprzedaż. Uzbrojona w wodę, prąd do podłączenia. Do drogi głównej 60 metrów, do centrum Rypina zaledwie 2 kilometry. Zjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - miejscowość Lnianek, tuż koło Lniana, powiat świecki, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające szybką realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 421 m² 123,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Cielu Spokojna lokalizacja! Nieruchomość gruntowa o pow. 1421 m2 usytuowana w Cielu gmina Białe Błota. Wymiary 37x42m W drodze dojazdowej woda i prąd. (około 25m).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona na obrzeżach wsi Legbąd w gminie Tuchola, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób chcących ulokować pieniądze. Lokalizacja Do sprzedaży działki w miejscowości Ostromecko, gm. Dąbrowa Chełmińska, zlokalizowane w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 276 485 zł12 157 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Naszym Biurze opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 1,2157 ha w niezwykłym i urokliwym miejscu. Media: prąd, woda w drodze przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych Lokalizacja: pieńki Królewskie, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Dostępne działki: nr 33/55 - powierzchnia 0,1183 ha cena 95.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 750 m² 1 137,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w Toruniu,przy ulicy Gaikowej 9 na obrzeżu osiedla Na Skarpie. Teren objęty mpzp budownictwo jednorodzinne. Media (gaz,prąd,woda) są dostępne w drodze, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki na wynajem pod swoją działalność idealnie trafiłeś Do Wynajęcia działka o pow. ok.7500 m2, położona w Toruniu przy ul. Włocławskiej w pobliżu autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 723 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Szanowni Państwo serdecznie zapraszam do miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, żeby móc zaprezentować Państwu idealną działkę pod budowę domu.Na działkę zostały wydane warunki.