dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

159 000 zł6 100 m² 26,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 0,6100 ha ( 6100 m 2 ), klasoużytek riva, rv, usytuowaną w województwie kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł16 468 m² 182,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka usługowa o powierzchni 1,6468 hektara, położona przy szosie Gdańskiej w Borównie pod Bydgoszczą. * dojazd asfaltem do najbliższego węzła drogi ekspresowej S5: 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 055 m² 199,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną o pow.847m2 wraz z udziałem 1/2 w drodze wewnętrznej dojazdowej o pow. zgodnie do udziału 208m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna z księgą wieczystą, położona w urokliwej miejscowości Wierzchucinek, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Nieruchomość o pow. 301m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1514 m położoną w miejscowości Lnianek, tuż koło Lniana, w powiecie świeckim, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 486 m² 403,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1486 m2, położona na kameralnym, ładnie zagospodarowanym mini-osiedlu domów jednorodzinnych. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa Kompleks położony 400 m. od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

199 850 zł1 211 m² 165,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad jeziorem Dłuskim, w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł20 600 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Smogorzewcu o powierzchni 20600m2 oraz działce drogowej o powierzchni 198m2. Działka znajduję się w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze stawem! Polecam do sprzedaży rewelacyjną, urokliwie położoną, działkę.

Szczegóły ogłoszenia

58 520 zł1 540 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji Na sprzedaż działki położone blisko jeziora. Sąsiedztwo nowych domków letniskowych. Media: prąd i woda przy działkach. Cena 38 zł/m2 + vat 23 % (działki zaznaczone kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy więcej działek w tej i w innych lokalizacjach. Niniejszy opis.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 358 m² 254,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 2358 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł20 300 m² 4,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 356 m² 210,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę ze ścianą lasu! działka położona W miejscowości cegielnik,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem - Głuszynek | Twoja prywatna oaza spokoju! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 1000 m2 Cena: 75 500 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 032 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż; atrakcyjna malowniczo położona na wzniesieniu działka w miejscowości Łazieniec w pobliżu Aleksandrowa Kuj. Działka w prostokącie w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Laski Wielkie-Małe. Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Tara oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 684m2 położone w Laskach Wielkich-Małych w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł4 386 m² 104,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 4386 mkw, o wymiarach około 50 m x 88 m, położona przy ul. Papieżka w dzielnicy Wschód Przemysłowy we Włocławku, w drugim planie od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 213 660 zł17 338 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cena 70 złotych za jeden metr kwadratowy dużej działki rolnej to zdawałoby się jest cena zawyżona. Kiedy jednak zagłębimy się w szczegóły okaże się ,że wcale tak nie jest a po analizie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane - Śliwice | serce Borów Tucholskich! Na sprzedaż unikatowe działki budowlane położone na obrzeżach miejscowości Śliwice - w samym sercu Borów Tucholskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Teren otoczony lasami. Prezentowana działka o powierzchni 1096 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł33 800 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę w okolicach Zalesia gm.Chodecz o powierzchni 3,38 ha (tj.33800m ), położoną przy drodze utwardzonej (0,5 km od drogi asfaltowej). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Wołuszewskiej - blisko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

107 100 zł1 530 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 1530m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie lasów w cichej okolicy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 600 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Rozgarty , gm. Zławieś Wielka Działka o metrażu 1600 m2 prostokątna, płaska, idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki /czerskie Rumunki/ Gmina Wielgie / Powiat Lipnowski /warunki zabudowy/5 km od Jeziora Orłowskiego Prezentacja nieruchomości dron Arkadia Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom? Zapraszamy do odkrycia naszej oferty działek na sprzedaż we Wszedniu. Te dwie urocze działki o powierzchni 1400 mkw. to.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 309 m² 420,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul.Dwernickiego. Nieruchomość o pow. 2309 m2 położona tuż przy Trasie Wschodniej, z dobrym wyjazdem do autostrady A1. Prąd w granicy działki. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1396 m2 przy ulicy Paprociowej w Nowej Wsi Wielkiej, blisko sklepu Biedronka, na osiedlu domów jednorodzinnych, tuż przy drodze krajowej dk25,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 950 m² 389,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę o dużym potencjale powierzchni 1950m2 z dostępem do strumyka. Działka leży na osiedlu Flisy i wyróżnia ją cisza i spokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o której mowa składa się z dwóch działek przylegających do siebie , razem tworzą prostokąt 24x62,5 o powierzchni 1500 m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przyszłościowa ze względu na cenę. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego daje duże możliwość jej wykorzystania, występując o warunki zabudowy na konkretny cel lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł815 m² 857,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym i podpiwniczonym, położona w Toruniu - w prestiżowej i kameralnej dzielnicy - Czerniewice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki blisko jeziora | Kornelin | 937 1342 m | od 77 zł/m Marzysz o własnej działce w pobliżu jeziora, z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy spokój natury z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o pow 3000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Elgiszewo. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 740 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3740m2 w Maliszewie pod Lipnem. Wydane warunki zabudowy pod budowę domu. Woda dociągnięta do działki, energia do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 044 m² 97,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze! Działka z linia brzegową- gruta- idealna pod Twój dom marzeń Oferujemy państwu wyjątkową działkę nr 347/12 z warunkami zabudowy- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 150 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Tara przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1150m2 położonej w Żninie w okolicach kościoła w Górze. Działka zlokalizowana przy drodze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij