dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Zarzeczewie Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 3001m2, klasoużytek riiia,iiib. Działka posiada własną drogę, ponadto ulokowana jest w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 021 m² 72,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Glogowie. Lokalizacja * Głogowo, ul. Warszawska, gm. Obrowo; * z sąsiedztwem terenów zielonych i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga Promocja. Tylko 39,8 tys zł. Działka nad Jeziorem Głuszyńskim z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego. W odległości kilkuset metrów dwa jeziora: głuszyńskie i Czarny Bród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl blisko miasta - działka rekreacyjna w Jagodowie gm. Osielsko, zarządzana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ogrodu Leśna Polana ****** Marzysz o miejscu, gdzie naprawdę odpoczniesz?.

Szczegóły ogłoszenia

8 309 900 zł27 698 m² 300,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki o powierzchni 27 698 m , położone w Brzozie Bydgoskiej, doskonale zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie węzła drogowego oraz głównych tras dk25 i S10.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł32 805 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 32.805 m2, położona na Górnym Tarasie miasta (Kapuściska/Łęgnowo). Teren znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Czarne Błoto o pow. 960 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla przy ul. Dolnej. Działka o wymiarach 24m x40 m, z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 883 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kopaninie Lokalizacja - Kopanino, ul. Wierzbowa; - bezpośrednio za Złotorią, z odległością 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł540 m² 212,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas Klucze w biurze! Działka rekreacyjna rod Radość na Czyżkówku o powierzchni 540m2, na działce postawiony jest dom o powierzchni 35m2. Dom składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 599 m² 80,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zaledwie 700 metrów od jeziora! Tylko w naszym biurze! Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł768 m² 123,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka o powierzchni 768m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swoje idealne miejsce na budowę domu marzeń z tą wyjątkową ofertą! Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę 3728 m2 z warunkami zabudowy pod zabudowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1200 m 2 , położona na pograniczu Ciechocinka i Słońska Dolnego. Działka położona ewidencyjnie w Słońsku Dolnym w odległości 900 metrów od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 235 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Bydgoszczy na Zamczysku. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł640 m² 153,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną 640 m2 w Mostkach. Działka jest pięknie zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i trawnikiem. Na działce znajduje się murowany dom , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 085 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ruda - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 4 działki budowlane o pow. 1085m2; 1062m2; 1045m2 i 1619m2. Dla każdej działki zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł892 m² 229,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka o powierzchni ok 892m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren działek.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł6 891 m² 8,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Rolna, ogrodnicza w cenie poniżej 9 zł za m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Polnej w Grudziądzu w bezpośrednim sąsiedztwie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł3 856 m² 40,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Łęg Witoszyn -powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości dron Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Smaruj gmina Łysomice Powierzchnia działki: 1500m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 314 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 13ar w miejscowości Kominy w gminie Brodnica. Wodociąg gminny. Prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na nowo powstającym mini osiedlu domów jednorodzinnych w Gutowie. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka siedliskowa przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w cichej i spokojnej okolicy. Dostęp do drogi gminnej, zjazd z drogi asfaltowej, media przy działce. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane o powierzchni: 166/9 - 1052 m   m   m   m   m   m   m   m2 Położone są.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł885 m² 902,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam niebywałą przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o powierzchni 885m 2 zlokalizowaną na osiedlu Jar w Toruniu. Aktualne położona na terenie lasu, gdzie prężnie rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka dla budowy domu wolnostojącego lub w zabudowie szeregowej! super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Nowym Witoszynie o łącznej powierzchni 1780.

Szczegóły ogłoszenia

126 560 zł904 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Żninie w dobrej cenie! Na sprzedaż kilka działek położonych we południowej części Żnina. Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł969 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

My mamy ofertę na wyłączność, ale kupujący może mieć wyłączność po zakupie działki na: świetną lokalizację, ciszę, spokój, las, niedaleko jezioro, dobry dojazd do miasta. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam łąkę blisko miejscowości Nowe Dąbie w odległości 700 m od rzeki Noteć. Jest to miejsce ciche i spokojne z brakiem sąsiedztwa. 2 km od drogi asfaltowej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną przy jeziorze W borach tucholskich sprzedam Do sprzedaży działka o pow. 7017 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 929 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1929m2, 1928m2, w miejscowości Wola-gmina Rogowo. Działki położone w cichej okolicy w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 240 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1240 m , położona w malowniczej miejscowości Zbiczno, w pobliżu Brodnicy. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, natury.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 847 m² 76,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3874 m - Wybudowanie Michałowo, ul. Lidzbarska Cena: 295 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3874 m , położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy A.Piotrowicza w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1102 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 318 m² 128,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1318m2 w Wiktorowie. Media; woda, kanalizacja Dojazd do działki- kostka Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Lembargu w województwie kujawsko-pomorskim w gminie Jabłonowo Pomorskie. Działki znajdują się w odległości około 450 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3000 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 263 m² 292,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Niwach o powierzchni 1263mkw. Działka nie jest objęta mpzp Dojazd do działki drogą asfaltową. Media - prąd, kanalizacja, gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

391 402 zł6 131 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka 6100 m - Górne Morgi, gm. Nowe, woj. kujawsko-pomorskie. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 6100 m , położonej.