dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 008 ogłoszeń

3 850 000 zł11 644 m² 330,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę działki budowlano-inwestycyjnej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł48 155 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Strategiczna lokalizacja dla Twojej inwestycji! Trzeciewiec, gmina Dobrcz - 5 ha terenów produkcyjno-magazynowych przy S5 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 4,8 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 3.003 m2, położona w Zamościu gm. Szubin (ul. Poprzeczna), niedaleko nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,1280 ha, położony w Żołędowie przy ulicy Sadowniczej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 61/29. Wydana aktualna decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Stary Jasiniec nr 198/3 o powierzchni 877 m2. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1153 m2 , położony w Koronowie oś Pieczyska. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 58/78, działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek o numerach ewidencyjnych : 161 oraz 166/1 o łącznej powierzchni 17 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 163 m² 116,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajewo, w gminie Golub-Dobrzyń, ok. 10 minut do Golubia-Dobrzynia i Kowalewa Pomorskiego oraz ok. 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na osiedlu nowych domów w Ostromecku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

138 635 zł1 631 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję działka O powierzchni 1631 mkw płaska W kształcie prostokąta Działki budowlane w miejscowości Trzemiętowo gmina Sicienko blisko Bydgoszczy. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 943 m² 2 521,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną z usługami Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona na Bielawkach, o powierzchni 1943 m . Teren zabudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej - pieńki królewskie, woj. Kujawsko-pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 21/7 , położona w Pieńkach Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24 889 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę blisko Barcina. Jest to duża działka budowlana zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej Żnin - Inowrocław, z własną linią brzegową. Działka porośnieta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł1 205 m² 559,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem bezpośrednio przy małym lesie. P owierzchnia działki ok 1206m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w otulinie lasu o powierzchni 1482 m 2 położona w miejscowości Kuczek. Oaza ciszy i spokoju. W sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2223 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Żabno (powiat mogileński). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 226 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 226 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 226 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3226 m2 w miejscowości Czarne Błoto gmina Zławieś Wielka możliwość zakupu dwóch sąsiednich! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! działki Z wydanymi warunkami zabudowy - bezterminowo! Sprzedam działki rekreacyjne w Krzewencie w Parku Krajobrazowym Gostynińsko-Włocławskim! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł61 450 m² 14,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży (łącznie) cztery działki rolne o powierzchniach: 1) 0,81 ha - klasoużytek rv, rvi , 2) 2,07 ha - klasoużytek rv, rvi, 3) 2,861 ha - klasoużytek rv, rvi, 4) 0,4040 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 381 m² 71,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 1381 m2 w świetnej lokalizacji. Czarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Toporzysko, położone na trasie Toruń-Bydgoszcz. Dostępne powierzchnie działek wahają się od 807 m2 do 2745 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 894 m² 448,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży zabudowanej działki budowlano-inwestycyjnej o pow. 2894 mkw, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 3002 m2. Władysławowo, 3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy we wsi Telążna Leśna, województwo kujawsko -pomorskie, powiat włocławski. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna Tryszczyn lasy, jezioro, domek solidny murowany, oferta tylko w naszym biurze! Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Cudownie położona działka rekreacyjna. Tutaj każda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna Zlokalizowane przy scianie lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prad i wodociąg w drodze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

190 820 zł1 363 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanych, położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Pędzewo (gm. Zławieś Wielka), tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 046 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o kwadratowym kształcie, położoną w malowniczej lokalizacji Ciechocinka, przy ulicy Wołuszewskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka nad jeziorem! Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 7000.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł849 m² 164,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Kruszwicy przy ul. Leśnej. Powierzchnia działki 550 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach szerokość 20 m i długość 26,5m. Istnie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 530 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jeziora Polecamy do sprzedaży urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1530 m2 zlokalizowaną w miejscowości Skoki Duże woj. Kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka pod zabudowę wielorodzinną - Brodnica, ul. Sądowa Powierzchnia: od 1 ha (możliwość zakupu większej powierzchni) Cena: 200 zł/m + vat Przedstawiamy ofertę wyjątkowego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 911 m² 94,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w sercu turystycznej miejscowości Pieczyska (gmina Koronowo), zaledwie rzut kamieniem od Zalewu Koronowskiego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 1 hektara położona w Aleksandrowie Kujawskim bezpośrednio przy jednej z główniejszych ulic miasta jaką jest Wojska Polskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 467 m² 70,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Blizienko w powiecie wąbrzeskim, w Gminie Książki. Każda z 5 działek ma dostęp do drogi i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działka w uroczym miejscu w pobliżu lasu zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy - w Dąbrówce Nowej. Na sprzedaż działka położone w miejscowości Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł782 m² 51,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 782 m 2 położona w miejscowości Straszewo gm. Koneck. Działka pierwotnie z warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 459 m² 108,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka rolna o powierzchni 3459m2 z linią brzegową rzeki Brdy. Dla przedmiotowej nieruchomości wydane są warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej Z malowniczym widokiem na okolicę. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przyrowa w gminie Gostycyn. Najbliższa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij