dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 144 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż ładną, równą działkę budowlaną o pow. 1143m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

630 190 zł5 729 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5729m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

87 100 zł301 m² 289,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w dzielnicy Prądy przy ulicy Łochowskiej. Teren o powierzchni 300m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

32 500 zł650 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zrealizuj swoje marzenia dom z furtką do lasu wymarzona przestrzeń dla Twojej rodziny. Na sprzedaż urokliwe położona działka przylegająca do lasu. Na działke wydano warunki zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zarośle Cienkie

Zarośle Cienkie,kujawsko-pomorskie

88 500 zł1 500 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działki budowlane położone na wsi Zarośle Cienkie, z łatwym dojazdem do miasta Toruń. Działki mają różne wielkości (od 1.040m2 do 3.800m2), co pozwala na dostosowanie oferty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dobrzejewice

Dobrzejewice,kujawsko-pomorskie

123 000 zł4 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna kl.III o powierzchni 4100m2 położona w Dobrzejewicach gmina Obrowo. Działka jest położona przy głównej drodze z której jest zjazd na działkę. Przy działce jest woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną, w miejscowości Władysławowo Na sprzedaż działka położona w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

255 000 zł1 100 m² 231,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Przyłękach o powierzchni 1100m2 Działka położona jest w bardzo urokliwym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł700 m² 568,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana na Miedzyniu w bardzo pożądanej części miasta. Jeśli marzysz o własnym domu w Bydgoszczy i szukasz komfortowej lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kopernika

Niemcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł929 m² 296,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Zlokalizowana na pograniczu Niemcza i Maksymilianowa. Działa posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gminnej. Objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 268 m² 82,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1267m , położona w miejscowości Załachowo, bardzo blisko Łabiszyna. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

86 600 zł1 143 m² 75,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o pow. 1144m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest płaska, równa, położona na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowe Skudzawy

Nowe Skudzawy,kujawsko-pomorskie

837 000 zł19 579 m² 42,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania kompleks wydzielonych 12 działek o powierzchni 1,9579 ha - działki o wielkości od 1500 mkw - do 2000 mkw. Kujawsko-pomorskie, rypin, nowe skudzawy. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

531 900 zł3 254 m² 163,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3254 m2 położoną bezpośrednio przy lesie w Łochowie gmina Białe Błota. Działka oznaczona jest w mpzp symbolem "a 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł7 172 m² 250,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 7172m2 położoną w Lubiczu Górnym działka jest objęta mpzp, z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

230 000 zł3 019 m² 76,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3020m zlokalizowaną w miejscowości Olimpin , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

165 500 zł3 581 m² 46,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3580m na którą składają się 3 wydzielone działki znajdujące się w miejscowości Władysławowo , gm. Łabiszyn Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Topolowa

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

699 900 zł48 400 m² 14,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu z lasem, gruntami ornymi oraz dwoma działkami budowlanymi (uzbrojone). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

84 000 zł820 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Wałdowo Królewskie. Nr ewidencyjny 12/28. Dojazd do Bydgoszczy Ok.30 minut. Bardzo ładna okolica, spokojne otoczenie. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Machnacz

Machnacz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 008 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni 1008m2 w miejscowości Machnacz. Niezwykle spokojne i zielone tereny, okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Firma Budowlana pbo Drominex z 25 letnim stażem posiada w sprzedaży : -działki budowlane w różnej konfiguracji z dojazdem drogą utwardzoną, wszystkie nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 000 zł1 080 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 1078m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

84 000 zł35 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Makler nieruchomości poleca! Zapraszam do zakupu działki rod "wyścigowa". Działka o powierzchni 405 m2 z domkiem murowanym. Dom o powierzchni 35m2 z drewnianym tarasem. W domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

218 000 zł1 093 m² 199,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł560 m² 276,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości Samociążek, gmina Koronowo. Teren o powierzchni 560m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

32 520 zł542 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na własność z możliwością zabudowy budynkiem do 35 m2 - idealna alternatywa dla rod, ponieważ naszą działkę nabywasz aktem notarialnym na własność. Powierzchnia działki 342 m2 (+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

169 600 zł736 m² 230,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 735m , położoną w miejscowości Żołędowo. Działka jest w kształcie kwadratu o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Janowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł430 m² 416,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

B iuro nieruchomości novator poleca: w sprzedaży posiadamy działkę rekreacyjną z domem wolnostojącym zarządzanym przez rod. Właściciele zostawiają pełne wyposażenie nieruchomości. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

589 900 zł1 883 m² 313,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1883 m2 zlokalizowaną w centrum Osielska. Działka położona jest na terenie objętym mpzp z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 800 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Wolice nad jeziorem Kierzkowskim Działki o łącznej powierzchni 1800 m2 podzielone na 4 działki (trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 455 m² 178,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, oferuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w Kamionkach Małych o powierzchni 1455m2. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu. Działki są objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł32 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę rod na prądach! Przedmiotem sprzedaży jest działka rod położona na Prądach w Bydgoszczy. Działka jest ogrodzona ,zagospodarowana .Powierzchnia 32m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzynek

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł3 006 m² 46,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Blue Home Nieruchomości! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3006 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 269 m² 133,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca! Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana w bardzo korzystnej lokalizacji Maksymilianowa. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że każdego dnia na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Młodzieżowa

Górsk,kujawsko-pomorskie

240 560 zł3 007 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3007 m2 przy ul. Młodzieżowej w Górsku. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, do sprzedania działka nr 56 o pow 500m2 na ogródkach działkowych Klematis (przy osiedlu Lotnisko) Jest to ostatnia działka więc gwarantuje spokój i ciszę, na działce duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

89 000 zł3 001 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki w Gutowie. Powierzchnia 3001m2 (wg Ksiąg Wieczystych) Działka usytuowana jest w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 465 m² 198,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działkę w Łochowie o powierzchni 2465m wymiary 49m/49m.Teren płaski niezabudowany, ogrodzenie panelowe z podmurówką, dwie bramy wjazdowe, klasa ziemi V, DROGA DOJAZDOWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

147 700 zł1 225 m² 120,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł4 518 m² 55,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej na terenie gminy Białe Błota, w miejscowości Kruszyn Krajeński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

185 280 zł1 158 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nekli gm. Dobrcz w obrębie powstającego osiedla domów jednorodzinnych, dojazd drogą asfaltową i gruntową, zaciszna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia