dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 012 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

256 000 zł3 401 m² 75,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o pow. ok. 3400m , położoną w otoczeniu lasów, usytuowaną niedaleko Murowańca ale już w obrębie Kruszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sumówko

Sumówko,kujawsko-pomorskie

150 000 zł588 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana nad jeziorem, położona w miejscowości Sumówko, gmina Zbiczno, powiat brodnicki woj. kujawsko- pomorskie. = lokalizacja = Pojezierze brodnickie to ponad sto jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

200 100 zł2 001 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rab Haus Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 5 działek w Złotorii. Szybki i dobry dojazd z Torunia bez korków. Sąsiedztwo nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej oraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

258 300 zł3 000 m² 86,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki Budowlane Przy Jeziorze Wielkim Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Skępe Wioska położone nad Jeziorem Wielkim. Działki leżą w pobliżu Drogi Krajowej nr 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 700 000 zł5 500 m² 854,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uchwalono studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Tereny usługowo-mieszkaniowe. Strona 286 ( tekst studium, mpu Bydgoszcz ). Działka położona w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dobromierz

Dobromierz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł2 082 m² 86,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z Domem siedlisko przy lesie, dobromierz Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Dobromierzu, w okolicach Prądocina. Działka graniczy z lasem, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

209 900 zł1 101 m² 190,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 1100 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

116 000 zł3 000 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną o pow. 3001m , położoną w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działka w 2008r miała wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sławęcinek

Sławęcinek,kujawsko-pomorskie

105 879 zł1 217 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Sławęcinek Inowrocław Działka budowlana 2,5km od Inowrocławia! Działka budowlana, dla której obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania - zabudowa jednorodzinna. Wyciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

369 360 zł1 296 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o pow.1296m2 w BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Smukała

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł1 791 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca na sprzedaż działkę W smukale Do sprzedania działka w Smukale o powierzchni 1800m.Działka posiada warunki zabudowy, posiada skrzynkę na prąd.Miejscówka idealna spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

590 000 zł2 001 m² 294,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka nad Brdą Tylko w naszym biurze Makler.NOWA CENA Działka o powierzchni 2000m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg.indywidualnego projektu,który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sumówko

Sumówko,kujawsko-pomorskie

399 000 zł12 000 m² 33,25 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł761 m² 525,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w super lokalizacji na Czyżkówku Na sprzedaż działkę o powierzchni 761m2 położona w Bydgoszczy na Czyżkówku Działka posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Więcławice

Więcławice,kujawsko-pomorskie

198 000 zł2 693 m² 73,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana z Dużym Potencjałem k/inowrocław Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnnej lub wielorodzinnej z dostępem do wszystkich mediów. Można wybudować np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chlewiska

Chlewiska,kujawsko-pomorskie

890 000 zł36 882 m² 24,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia Uprawna z Domem Stawem Lasem i Łąką Na sprzedaż nietuzinkowa i malownicza nieruchomość w miejscowości Chlewiska, którą stanowi łącznie sześć działek o różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł3 633 m² 49,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 3 633m2! tylko U nas! Lokalizacja: stronno/ gm. Dobrcz , 20 km od Bydgoszczy Działka położona w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołaczkowo

Kołaczkowo,kujawsko-pomorskie

42 999 zł500 m² 85,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 500 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach długość 25m2, szerokość 20m2. Grunt jest płaski niezalesiony i nieogrodzony. Media: prąd i woda-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

49 900 zł300 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca na sprzedaż: ogródek działkowy w Koronowie o powierzchni 310 m . Działka znajduje się na rod "jarzębinka". Na działce domek murowany z dobudówką około 30 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

139 000 zł350 m² 397,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki letniskowej nad jeziorem w Wolicach. Powierzchnia działki 350m2 bardzo dobrze zagospodarowanych ,blisko jeziora 200m, na terenie plaża, sklep. Posiada murowany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubraniec

Lubraniec,kujawsko-pomorskie

47 000 zł914 m² 51,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z Warunkami Zabudowy Na sprzedaż działki budowlane o pow. 914 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Rodzaj inwestycji : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

360 000 zł3 743 m² 96,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu przepiękną, ogromną i bardzo ustawną działkę ze stawem o powierzchni 3743 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Działka ta jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

198 900 zł1 216 m² 163,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, pogranicze Lisi Ogon i Prądy. W pobliżu prąd, woda, gaz i kanalizacja, wymiary 27x45m. Sąsiedztwo nowo wybudowanych domów, dobry dojazd. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Zduny

Zduny,kujawsko-pomorskie

149 000 zł26 320 m² 5,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę w miejscowości Zduny, gmina Aleksandrów Kujawski, o powierzchni 2.63 ha. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Prejsa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł465 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Lokal usługowy, kilkulokalowy, fordon, ulica Prejsa. Powierzchnia całkowita 300 m2 plus piwnica. Działka o powierzchni 465 m2 Dobre połączenie z Centrum miasta (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

99 500 zł300 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta Godna Uwagi! Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położona działka rekreacyjna rod znajdująca się na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy o powierzchni ok. 300 m . Na działce stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowo

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

44 000 zł941 m² 46,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zakupu działek budowlanych w urokliwym Ostrowie. Okazja cenowa 46zł za metr nie potrwa długo:) Działki budowlane o znajdują się bardzo blisko lasu obszar Natura 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

120 000 zł3 006 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3006 m 2 , położona na obrzeżach Ciechocinka, ewidencyjnie w Siarzewie. W sąsiedztwie przewaga działek niezabudowanych. Możliwość wyrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

107 520 zł960 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Podgórzyn obok Żnina (do znaku "żnin" 200 metrów w linii prostej, do centrum Żnina około 25 minut spacerkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

350 000 zł2 350 m² 148,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest piękna działka budowlana, częściowo zadrzewiona o łącznej pow. 2350m położona na wzniesieniu, bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nieszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 129 310 zł6 643 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna. Pozwolenie na budowę hali produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

88 500 zł1 500 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 1500 m2 w miejscowości Krążkowo (około 23 km od centrum Bydgoszczy). Działki uzbrojone w media (woda, prąd). Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

184 900 zł214 m² 865,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna - pieczyska Biuro Makler poleca serdecznie świetną działkę zlokalizowaną w Pieczyskach zaledwie 5 minut od plaży. Bardzo dobry dojazd z Bydgoszczy! Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Ciechocinka. Działka położona w odległości 800 m od Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Samoklęski Duże

Samoklęski Duże,kujawsko-pomorskie

82 500 zł3 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży posiadam 2 działki budowlane (rolne z prawem zabudowy) w miejscowości Samoklęski Duże. Działki są powierzchni 3300 oraz 3900 m2. Położone są przy sobie więc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 051 m² 189,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 1050 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł881 m² 544,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 881m2 położona w Bydgoszczy na Czyżkówku Działka posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł300 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną z domkiem murowanym o powierzchni użytkowej około 40m2. Działka znajduje się na rod Słonecznik Domek jest cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł965 m² 642,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 965m2 położona w Bydgoszczy na Czyżkówku Działka posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

95 000 zł320 m² 296,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna zlokalizowana w Jagodowie na terenie ogrodów działkowych "maczek". Teren o pow. 300m2 z przepisowym metrażowo domem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

209 000 zł1 054 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 1056m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij