dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

5 100 zł5 700 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na wynajem długoterminowy opis nieruchomości Proponuję Ci działkę w miejscowości Bysław, gm Lubiewo. Powierzchnia działki to około 5700m2, ale gdyby powierzchnia była za.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 526 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 776 m² 91,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena i jeszcze do negocjacji Duża działka z możliwością podziału na kilka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Działki położone przy gminnej drodze w Węgiersku , gminie Golub-Dobrzyń, o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Nowy Sumin w gminie Cekcyn około 2 km od Cekcyna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł11 140 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość na łowisko ryb. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntu o powierzchni 1,1140ha (rivb-0,1760ha, łvi -0,8280ha, psv- 0,1100ha). Na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 500 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy nad kameralnym jeziorem w Czarnym. Lokalizacja - Czarne, gm. Wielgie, pow. lipnowski ; -.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 046 m² 150,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Centrum nieruchomości honorata witczak poleca piękną działkę W zielonczynie! Aktualne warunki zabudowy!działka przygotowana do szybkiej budowy domu jednorodzinnego! Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie Działki Budowlana i Las Na sprzedaż 2 działki : budowlana 1223m2 i leśna 2713m2 Bobrowniki, powiat lipnowski 3 936 m2 50 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny zestaw dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 128 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka: płaska, prostokątna z wz - kominy Twoja oaza ciszy blisko lasów - gotowa działka budowlana w prestiżowym, rozwijającym się sąsiedztwie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 287 m² 97,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Działka w cichej, spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży własnościową działkę budowlaną o powierzchni 1287 m położoną w Bogucinie, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł5 756 m² 295,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w świetnej lokalizacji w Gniewkowie. Lokalizacja Grunt na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2187 m , położona w miejscowości Zamość, gmina Szubin, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy oraz trasy S5. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 167/27 w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie świeckim , gminie Dragacz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki wpisane na listę oczekiwania za rozbudową wodociągu! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę już tylko 8 z 10 działek w przepięknej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł900 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy ok 900m2 dojazd asfaltowy woda w drodze dostęp do kanalizacji działki przy ścianie parku do granic Kruszwicy 3 km. Możliwość kupienia większej działki ok 1800.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 585 m² 125,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł13 919 m² 193,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z warunkami zabudowy na budynki wielorodzinne I jednorodzinne Link do prezentacji nieruchomości dron Na początku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 112 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4112m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi pigża/młodzieżowa. Z uwagi na jej sporą powierzchnię jest to rzadki okaz pośród.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł3 125 m² 140,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki Olimpin-Brzoza gm. Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość o powierzchni 3.125 m2 o wymiarach (75x42m). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 0,1748 ha, położony w strategicznym punkcie Sępólna Krajeńskiego, bezpośrednio przy ulicy Koronowskiej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5700m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową ( nie trzeba starać się o warunki zabudowy). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Starogród Dolny, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł31 500 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Bydgoszczy, graniczącą bezpośrednio z Portem Lotniczym Bydgoszcz. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 209 m² 407,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dziełka inwestycyjna z miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja Glinki. Potrzebujesz kredyt hipoteczny, gotówkowy, inwestycyjny lub konsolidacyjny? Nasi eksperci pomogą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 929 m² 266,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! działka ok. 2930 M2 W spokojnej okolicy atuty: - spokojna okolica! - płaski teren! - pożądana lokalizacja! charakterystyka: na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł19 320 m² 41,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko z potencjałem - Trzeciewiec, gm. Dobrcz, 1,9320 ha, staw, dom ponad 100-letni. Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji! Szukasz miejsca z charakterem, przestrzenią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własną linią brzegową! nieruchomość Powierzchnia:7461 m2 Wymiary:28 m x 240 m Kształt:nieregularny, prostokąt Teren działki:płaski Ogrodzenie:częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

574 455 zł5 471 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie 'natura 2000' prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł5 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną w miejscowości Jarużyn, gm. Osielsko. Powierzchnia działki to około 5600m2. W kształcie prostokąta o wymiarach 67x83,7m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest działka 1100m2 położona w Kruszynie Krajeńskim, gmina Białe Błota. Dostępna także działka sąsiednia, o takiej samej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł15 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę inwestycyjną - 1,5 ha znajdującą się w miejscowości Aleksandrowo gm. Dobrcz. Świetna lokalizacja bardzo blisko do drogi ekspresowej S 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż z możliwością budowy budynku mieszkalnego: adres: ul Mestwina 13 Powierzchnia działki wynosi 386m2. Cena: 269 000 Atuty: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dobrą lokalizacją blisko centrum miasta? Ta działka to idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 300 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem I asfaltowym dojazdem - twoja wizja, twoja przestrzeń Wyjątkowy grunt o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Szukasz bazy pod nieszablonowy projekt domu?.