dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 977 ogłoszeń

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 364 m² 167,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Działka w bardzo dobrym miejscu w Łochowicach, gmina Białe Błota. Szukasz cichego miejsca pod lasem na uboczu? Autobus podmiejski kursujący do Bydgoszczy zaledwie 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

574 455 zł5 471 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie 'natura 2000' prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchniach od. ok. 1000m 2 do ok. 1500m 2 z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wystawiam działki o łącznej powierzchni 3293 m2. Działki znajdują się w Nakle nad Notecią w powiecie nakielskim. Jest to spokojna, cały czas rozwijająca się okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

185 800 zł3 716 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: mała Nieszawka spokojna, zielona miejscowość położona bezpośrednio przy Toruniu, w gminie Wielka Nieszawka. To lokalizacja, która łączy w sobie bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł5 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną w miejscowości Jarużyn, gm. Osielsko. Powierzchnia działki to około 5600m2. W kształcie prostokąta o wymiarach 67x83,7m.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 800 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W Wąpielsk - Bielawki wielkość 3800 m2, woda w drodze Działka w okolicy domów jednorodzinnych - siedlisk. V klasa ziemi. Wymiar frontu 47 m. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest działka 1100m2 położona w Kruszynie Krajeńskim, gmina Białe Błota. Dostępna także działka sąsiednia, o takiej samej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł15 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę inwestycyjną - 1,5 ha znajdującą się w miejscowości Aleksandrowo gm. Dobrcz. Świetna lokalizacja bardzo blisko do drogi ekspresowej S 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dobrą lokalizacją blisko centrum miasta? Ta działka to idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 300 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem I asfaltowym dojazdem - twoja wizja, twoja przestrzeń Wyjątkowy grunt o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Szukasz bazy pod nieszablonowy projekt domu?.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Z gotowymi Warunkami zabudowy cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Nowym Dąbiu (gmina Łabiszyn). Gotowy projekt inwestycyjny - wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

324 300 zł1 380 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuje : Działka 1385 m | Łochowo Lokalizacja: łochowo, gm. Białe Błota, pow. bydgoski Powierzchnia: 1385 m Cena: 346000 opis działki Na sprzedaż piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia szansa - działka budowlana na sprzedaż Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 - wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Antoniewo gmina Nowe Dąbie. Działka ma powierzchnię 1.123 m2, w kształcie prostokąta. Wymiary działki to około 36.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrym miejscu w Aleksandrowie ( gmina Dobrcz) położona w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Elgiszewo. Działka o pow całkowitej 2156 m2 lub podział na 2 działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży sześciu działek budowlanych w Zalesiu koło Szubina o wymiarach; trzy działki 1200m2, 1342m2, dwie działki 1437m2. Media; woda Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka recreacyjna Z domkiem W kruszynie krajeńskim twoje miejsce na wypoczynek blisko natury! opis nieruchomości: ta rekreacyjna działka rod o powierzchni 365 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość inwestycyjna po byłej Hucie Szkła Irena, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ulicy Szklarskiej. Przedmiotem głównej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

103 200 zł1 720 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę o powierzchni 1720m2 w Miejscowości Krążkowo koło Nowej Wsi Wielkiej. Zapraszam do kontaktu: tel.   Hanna Jurska Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

115 430 zł1 358 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko bydgoszczy 1358 mkw trzemiętowo gmina sicienko Położona blisko asfaltu. Powierzchnia działki wynosi 1358 mkw. Klasa ziemi: iva bez konieczności wyłączania z produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 502 m² 49,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w dobrej okolicy za miastem, w miejscowości Dylewo Nieruchomości Apartament prezentują na sprzedaż działkę o pow.1502m2 w miejscowości Dylewo, niedaleko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 031 m² 169,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Kruszyn, gmina Sicienko, powiat bydgoski Powierzchnia: 1 031 m Opis oferty Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1031 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie połączone działki mieszczące się na terenie rod Nad Torem w Solcu Kujawskim. Na jednej części stoi domek całoroczny (woda i prąd), pobudowany w latach '90, który.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł2 400 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Choceń, w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz) Oferujemy d o sprzedaży działkę o powierzchni 2400 m 2 zlokalizowaną w miejscowości Ząbin (ok. 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowa działkę (nr działki 198/2) o powierzchni 872m2 położoną w centrum przepięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zalesiona o pow. 3,91 ha przepięknie położona w Puszczy Bydgoskiej w gminie Rojewo w pobliżu Rojewic otoczona lasami państwowymi i polami. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam coś fajnego działkę w Śliwicach, która może być idealnym miejscem pod Twój wymarzony dom. Spokojna okolica, mnóstwo zieleni i świetny punkt wypadowy w Borach Tucholskich brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prądocin - po stronie jeziora. Pow. 931mkw, kształt - zbliżony do prostokąta - ok. 25 m x ok. 31 do 43m. Jest tablica z prądem, w drodze przy działce wodociąg i kanalizacja. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży (łącznie) dwie malowniczo położone działki rolne o powierzchni 1438m 2 - klasoużytek riva, rivb i łv, druga o powierzchni 2,15ha (21 380m 2 ) - klasoużytek riva,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 590 m² 30,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5 590 m2 położona w Trutowie w gminie Kikół. Znajduje się w otoczeniu natury, a na jej terenie mieści się staw o powierzchni 3 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest na skraju miejscowości przy drodze wylotowej do Chełmna. Niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do chełmna 18min , do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki w Gniewkowie Prezentowana działka usytuowana jest w samym centrum Gniewkowa z dostępem do głównej drogi publicznej Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 877 m² 42,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Radojewice działka przy samym lesie na zdjęciu z drona. Pozostały jeszcze 2 działki budowlane, o pow 1877m2 i 2112m2 Działki idealne dla osób pragnących zamieszkać poza miastem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna I dk 10 I Nakło nad Notecią Na sprzedaż działka inwestycyjna przy dk10 w nakle nad notecią, nieopodal stacji paliw seydak. Działka o powierzchni 5000 mkw. 1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł15 544 m² 180,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży - tereny inwestycyjne W chełmnie Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat chełmiński, gmina Chełmno, miasto Chełmno, ul. Łunawska Powierzchnia całkowita: 1,5544 ha Numery.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa objęta mpzp Proponowana koncepcja zagospodarowania działki przewiduje następujące parametry: powierzchnia zabudowy 600 m2 (jest to 18%, maksymalna powierzchnia w planie to 50%).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna i urokliwa działka o łącznej powierzchni 2534 m , położona przy ulicy Szymborskiej w Inowrocławiu, w spokojnej, zielonej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 126 m² 348,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Bydgoszcz, jachcice Prestiżowa lokalizacja | pełne uzbrojenie | wysoki potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w jednej.