dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

102 950 zł1 775 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działki o przeznaczeniu budowlanym, położone w spokojnej i cichej okolicy, otoczonej lasami. Nieruchomości zlokalizowane we Wieńcu, w gminie Mogilno. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki o powierzchni 1498m2 oraz 1342m2, zlokalizowane w miejscowości Bobrownickie Pole. Brak mpzp. Działki rolne -V i VI klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 957 m² 89,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1957 m2 położona w centrum Kozielca gm. Dobrcz. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł31 098 m² 41,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 3,1 ha W pierwszej linii brzegowej - serce borów tucholskich Z dumą prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 355 m² 247,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pewna lokata kapitału | Potencjał pod zabudowę | Jedna z ostatnich tak dużych działek! Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 13 355 m , położoną w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rod - 800 m pełna możliwości! Marzysz o własnym zielonym azylu z dala od miejskiego zgiełku? Ta przestronna działka o powierzchni 800 m to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są 3 działki po 3000 m2 każda położone w lesie w miejscowości Cegielnik. Można zakupić jedną, dwie lub trzy. Przedmiotem tej oferty są wszystkie 3 w cenie 99zl/m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł57 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 5,72 ha pod budowę hali przemysłowej,magazynu w Małgorzatowie koło Torunia. Oferuje Państwu działkę o powierzchni 5,72 ha zlokalizowaną w Małgorzatowie gmina Lubicz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł55 360 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,5ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 7 działek położonych w miejscowości Iwno, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie nakielskim, gminie Kcynia. Lokalizacja Działki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 518 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Łubianka. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 500 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gębicach gm. Mogilno o powierzchni 4500mkw. Działka jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a jej tył dochodzi do rzeki Noteć. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 078 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Kawęczyn, gminie Obrowo, województwie kujawsko-pomorskim. Działka równa, prosta, dobrze usytuowana. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka, położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki: powierzchnia: 1733m Kształt: prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł580 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Bydgoszczy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 580 m , położona w bydgoskim Śródmieściu - jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! zostały 2 Z 18 działek! Działka o powierzchni 910m2 położona w miejscowości Wierzchucinek, gmina Sicienko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł443 m² 92,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szubin-wieś Poszukujesz wyjątkowej działki z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernych działek w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Rolnicza , gm. Lubicz; - sąsiedztwo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 025 zł9 615 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aneta Ring   tylko W naszym biurze! Zachęcam do zapoznania się z niecodzienną ofertą - działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, z dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 235 m² 255,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w Kozielcu , które posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Kozielec, gmina Dobrcz. Przepięknie położone, blisko Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka z widokiem na Unisław, o powierzchni 1246 mkw, w przepięknej i poszukiwanej lokalizacji, cisza, spokój, w pobliżu lasu położona w Brukach.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 443 m² 62,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1443 m2 ,położoną w miejscowości Robakowo ,gmina Stolno. Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 356 m² 210,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę ze ścianą lasu! działka położona W miejscowości cegielnik,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 613m2 do 1657m2 położone w Żninie. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3794 m położoną w Wilkowiczkach (w okolicach Chocenia), bezpośrednio przy drodze utwardzonej, 80 m od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze do sprzedaży zestaw 8 działek budowlanych w Maruszy położonych na przeciw lasu bardzo blisko Grudziądza 10 minut jazdy samochodem. Wszystkie media wodociąg , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację Nieruchomości Apartament Wiktor tel.   Na sprzedaż ładna działka rod ,drzewce' w miejscowości Drzewce gm. Białe Błota. Na działce narożnikowej.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł544 m² 801,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na sprzedaż 500 m2 na Jarach, w bliskości osiedla Błonie. Na działce media: gaz, woda, kanalizacja, prąd w drodze. Szerokość frontu 16 m., w głąb 34 m. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

92 715 zł883 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 887 m , położoną w malowniczej miejscowości Pędzewo. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 670 m² 358,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Rewelacyjna działka w bardzo dobrej lokalizacji miejscowości Niwy o powierzchni ok 1670m2. Cicha spokojna okolica. Bardzo blisko Osielska. Dogodny i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 900 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4900m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy. Kształt działki: trójkąt. Media: -prąd, -gaz, -kanalizacja. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 162 m² 361,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują działkę budowlaną o powierzchni 1162 m , położoną w bardzo wygodnym miejscu na Zamczysku z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. *Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/67- powierzchnia 1019m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 162 m² 229,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: dwie działki z widokiem na Kanał Notecki - Lisi Ogon Oferuję dwie działki położone w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Kanał Notecki. Działka nr 1 - 1162 mkw. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

172 700 zł785 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m , położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

29 lat doświadczenia - licencja - oc kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Grunt pod ok. 5-6 budynków (2 lokalowych). Bardzo dobra inwestycja. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł10 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 10.000 m2- ul. Jana pawła II. Atrakcyjna działka położona na zurbanizowanym terenie przy głównej trasie Bydgoszcz -inowrocław. Odpowiednia na siedzibę firmy, salon samochodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł41 108 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 41.108 m (4,1 ha) składająca się z 13 działek (w tym droga wewnętrzna). Dysponujemy gotową koncepcją osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij