dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

1 600 000 zł10 013 m² 159,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję o powierzchni 1 ha, w atrakcyjnej części Brodnicy. Działka w kształcie prostokąta o płaskiej powierzchni. Działka znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

156 800 zł5 600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 0,56 ha (5600 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na pograniczu osiedli! Bartodzieje/ Bydgoszcz Wschód , w dobrze skomunikowanej części miasta w kierunku Fordonu, dostępna jest działka inwestycyjna o powierzchni 2000 m .

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł2 600 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2600 m2 położonej w Pturku blisko Barcina przy drodze asfaltowej. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

28 900 zł200 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rekreacyjna. Bydgoszcz - osiedle leśne. Polecam działkę rekreacyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Szkocji, gmina Szubin, powiat nakielski Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m (numer ewidencyjny 243/38), położona w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 325 m² 116,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę blisko bydgoszczy-tryszczyn- działka budowlana o pow. 1325m2 położona w miejscowości Tryszczyn gmina Koronowo. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.28.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

8 424 600 zł14 041 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta dla inwestorów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego położonego w dynamicznie rozwijającej się części Żnina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł5 159 m² 61,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Skarszewy, gm. Grudziądz Oferujemy Państwu grunt o imponującej powierzchni 5 159 m2, zlokalizowany w miejscowości Skarszewy, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

515 500 zł5 155 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna. Pozostały działki o metrażach : 2154 m2, 3001m2 Działkę można powiększyć o 3004 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy ( graniczy z działką.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł13 861 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki tworzą zwartą posesję zlokalizowaną przy ul. Jeździeckiej w Bydgoszczy, w rejonie osiedla Rynkowo usytuowany przy czynnej linii kolejowej naprzeciw dawnej stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka o pow. 1,8 ha położona na granicy Czernikowa, teren pagórkowaty; ładny krajobraz, cicha i spokojna okolica; przy działce las i strumień. Nieruchomość podzielona na 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 2 domów jednorodzinnych, wolnostojących, położoną w podbydgoskich Przyłękach , zaledwie 15 km od Bydgoszczy.Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł671 m² 178,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: 10 działek budowlanych Gzin Górny k. Dąbrowy Chełmińskiej * Kujawsko-Pomorskie | * Cena: 180 zł/m | * Powierzchnie od 671 m do 1585 m Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 100 m² 59,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Tylko u nas - działka w 1 linii brzegowej nad jeziorem Gopło | Ostrówek | Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: michał Chrzan   Na sprzedaż działka o pow. 858 m2 pod zabudowę mieszkaniową w Łochowie gm. Białe Błota. Nieruchomość usytuowana niespełna 1 km na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Mamy przyjemność zaprezentować 3 atrakcyjnie położone działki rolne (z możliwością zabudowy) w podtoruńskim Górsku przy ulicy ks. Markiewicza. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 156 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 10156 m2 (6269 m2 oraz 3887 m2). Teren płaski, aktualnie nieogrodzony. Kształt działki tworzy ustawny równoległobok. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40 700 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cztery, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu o łącznej powierzchni 4,07 ha, położone w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski , wśród pól uprawnych i zabudowy zagrodowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł2 364 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1111 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy, w miejscowości Lisi Ogon, w cenie 235 000 złotych. Nieruchomość sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł49 000 m² 112,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w Lubiczu Dolnym z mpzp składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 4,9 Ha. Jest to bardzo atrakcyjna część Lubicza Dolnego w dolinie rzeki Drwęcy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Toporzysko 3000m2 - idealna inwestycja Tylko w Naszym Biurze Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1502 mkw, o wymiarach około 31,7 m x 47,5 m, położona w miejscowości Mostki, gmina Włocławek, bezpośrednio przy drodze Włocławek - Płock, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rod z murowanym domkiem i pełnym zapleczem - gotowa do wypoczynku! Lokalizacja: rod "hydrogeowiert", ul. Droga Kurpiowska | Powierzchnia: 600 m Marzysz o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! polecamy do sprzedaży piękne działki blisko bydgoszczy W aleksandrowie-borównie! tylko 15 min samochodem do bydgoszczy z wydanymi warunkami zabudowy! nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Bielawy, w Województwie Kujawsko-Pomorskim, zlokalizowany 3 km od Nakła nad Notecią, przy ulicy Puchacza oraz drodze krajowej dk10.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł26 550 m² 397,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Myślęcinek ,działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Michał Chrzan   Prestige Nieruchomości tylko U nas! Na sprzedaż działka budowlana nr 405/1, o pow. 4240 m2 w miejscowości Pruszcz gmina Gostycyn. Działka objęta mpzp- 1mn/u co.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 190 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 1190 m2 W pobliżu dobrcza, w miejscowości magdalenka. Dogodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 836m , położona w miejscowości Strzelce Górne gm. Dobrcz. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 836m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkową działkę niezabudowaną z bezpośrednim dostępem do rzeki Brdy, położoną na bydgoskich Piaskach. To unikalna okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Cegielnik to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno ciszę i spokój, jak też łatwość dojazdu zarówno do Torunia jak i Bydgoszczy. Nieruchomość graniczy z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w doskonałej lokalizacji, bardzo atrakcyjnie położona. Niezabudowana. Dodatkowo jest możliwość zakupu sąsiedniej, zabudowanej działki o powierzchni 1,64ha co razem daje 1,86ha Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 003 m² 283,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 3003 m2 , zlokalizowaną w Michelinie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo rekreacji indywidualnej. Teren 5,6ha o płaskim ukształtowaniu podzielony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 573 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym zaprezentować przepiękną dużą działkę o powierzchni 20573m2 położoną w spokojnej miejscowości Turzno, nr działki 33/2 gmina Raciążek, powiat Aleksandrowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub pensjonatowe w mieście Chełmża przy ulicy Turystycznej położona przy jeziorze Chełmżyńskim. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

70 876 zł1 222 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dziesięciu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1318m2, 1222m2, 1574m2, 1348m2, 1413m2, 1439m2. Działki objęte są miejscowym planem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij