dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

146 132 zł1 228 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 508 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1508 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gliszcz - dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 500 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy nad kameralnym jeziorem w Czarnym. Lokalizacja - Czarne, gm. Wielgie, pow. lipnowski ; -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł20 117 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomoci poleca hit! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 20117 m2 w Łochowicach gmina Białe Błota. Opis oferty: obszar przeznaczony dla zabudowy mieszkaniowo usługowej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł4 206 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o łącznej powierzchni 4 206 m (0,4206 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmno przy ul. Chabrowej. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4 832 metry , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł4 478 m² 241,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4478 m Osielsko, ul. Makowa. Idealna inwestycja pod podział na 3 lub 4 działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4478 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 640 m² 49,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3640m2 w Ostrowite, gm. Lipno Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym położona w spokojnej i zielonej okolicy. WZ w trakcie procedurowania,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym Biurze Chcesz uciec od miejskiego zgiełku i mieć swoje miejsce? Pomożemy Ci spełnić te marzenia Obejrzyj Naszą ofertę Twoje miejsce może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16 200 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja - dwa jeziora (czarne i Orłowskie)! Oferujemy do sprzedaży dwie malowniczo położone działki o łącznej powierzchni 1,62ha ( 16 200m 2 ), klasoużytek rv, łv, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! działka rod przy lesie, srebrnica Na sprzedaż działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł795 m² 138,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w nowej części Barcina o powierzchni 795 m2 z wszystkimi mediami w drodze (woda, prąd, kanaliza, gaz). Działka znajduje się na uboczu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

239 040 zł1 494 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Tleń, w samym sercu Borów Tucholskich. ? lokalizacja: tleń, gm. Osie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Stanisławka,.

Szczegóły ogłoszenia

84 235 zł991 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działki rolne z możliwością zabudowy oraz warunkami zabudowy w Kopczynie k. Mogilna (pow. mogileński). Działki położone są w spokojnej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grudziądz Owczarki ul. Morelowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 2 działki budowlane o pow. 1240m2 i 1376m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł995 m² 92,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Stronnie o pow. 995m2 - bardzo dobra lokalizacja - położona w sąsiedztwie terenów zielonych i nowych domów - regularny kształt - zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowo wybudowany dom, na działce rekreacyjnej (ok. 350 m 2 ) w Bożenkowie rod Energetyk Dom składa się z trzech pokoi , co zapewnia wygodną przestrzeń zarówno do wypoczynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane objęte mpzp przy ul. Sportowej w Ciechocinku. Działki o metrażu 1000m2 - 1007m2, przybliżone wymiary działki 44.5m x 22.5m. Cena: 180.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna w Złejwsi Wielkiej. Ok 90 m od trasy Bydgoszcz - Toruń. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 819 m² 137,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Mochlu gmina Siecienko 1819m2. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Szerokość działki front 50m .Wszystkie media w drodze. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 800 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny położony w miejscowości Bzowo, w dynamicznie rozwijającym się powiecie świeckim. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł3 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek o łącznej powierzchni 3 800 m 2 zlokalizowany w Czarne Błoto gm. Zławieś Wielka Lokalizacja: - działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł8 230 m² 54,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Kruszwica, ul. Nadgoplańska, blisko Jeziora Gopło Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kruszwicy przy ul. Nadgoplańskiej, zaledwie około 200.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,0800 ha (800m2) w miejscowości Wólka w bliskim sąsiedztwie Lipna 18 km oraz 5 km od Skępego. W bliskim sąsiedztwie działki znajduje się jezioro Łąkie ok. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł817 m² 126,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Łabiszynie o wyjątkowej lokalizacji zapewniającą szybki dostęp do dróg krajowych 253 i 254. Blisko stacji paliw, praktycznie i wygodnie, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Bydgoszczy, mimo to w sercu lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na Wyłączność - Tylko w Simple działka budowlana na sprzedaż osiedle jary, bydgoszcz Powierzchnia: 446 m Lokalizacja: , osiedle Jary, bydgoszcz Działka narożna więcej możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale usytuowane działki w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Zgodnie ze studium, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. Działki z wz. Usytuowane między ulicą Makową.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł16 800 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna