dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy 1274 m Marcelewo, przy lesie, blisko jeziora Borówno! Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1274 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł3 000 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3000 m2 - lisi ogon możliwość zakupu powierzchni 1 ha, 2 ha! Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1520 m2 w Laskowicach pry ulicy Polnej. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni ponad 1600m2 z własnym legalnym, zarejestrowanym pomostem, domkiem gospodarczym z łazienką, bezterminowymi warunkami zabudowy dla budowy nowego nawet dość dużego.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł3 886 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę 3886 m - Mięcierzyn, gmina Rogowo | mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 960 m² 918,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę pod inwestycję na osiedlu Michelin. W pobliżu liczne sklepy, markety, przystanki. Działka z dojazdem od 3 stron. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością. Nadolna Karczma/79.000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Nadolna Karczma zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod pasiekę, agroturystykę, fotowoltaikę lub spokojne siedlisko? Działka w miejscowości Zawada oferuje naturalne otoczenie, dojazd drogą gminną asfaltową oraz dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 626 m² 89,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 031 m² 164,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, w pobliżu lasu w Kruszynie Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500 mkw. w miejscowości Mochle. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25x60 metrów, teren płaski, brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja na południu! Idealna działka pod inwestycje deweloperską! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4940 m położoną na Południu w okolicy ul,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 786 m² 60,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w doskonałej lokalizacji co zapewnia szybki i wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i sąsiednich miejscowości. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Pigża, gmina Łubianka , o powierzchni około 1500 m2 każda. Jesteśmy jeszcze w trakcie oczekiwania na podział działek i warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Działka rod 350m 2 w miejscowości Żurczyn Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,5839 ha - 5839 m2 - składający się z ziemii klasy ivb. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 1720 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w Kruszynie Krajeńskim o pow. 889 m2. Działka jest w kształcie prostokąta z dostępem do drogi publicznej. Media w drodze (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki - sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka węgrowo koło grudziądza działka położona W pobliżu terenów uzdrowiskowych Na sprzedaż działka w miejscowości Węgrowo o powierzchni 2600 m2. Działka ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 25 arów przy trasie Lipno Rypin! Idealne miejsce na dom lub biznes! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 2 500 m każda (czyli po 25 arów), położone przy ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Działka / maliszewo / Gmina Lipno link do prezentacji nieruchomości dron Arkadia Nieruchomości oferuje Działka położona w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł838 m² 200,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofert sprzedaży działki w Borównie gmina Dobrcz. Blisko zjazdu z S5 Aktualne warunki zabudowy : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka budowlana. Granice obszaru chronionego Doliny Drwęcy Natura 2000. Odległość : jezioro Józefowo - 1500 m. jezioro Okonin - 6 km. rzeka Drwęca - 2 km las - przy granicy Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Machdom invest nieruchomości   Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym miejscu na wymarzony dom. Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą działki, pierwsza o powierzchni 465 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 14,5 m x 32 m i druga, również prawie prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 936 m² 107,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Znakomita działka o powierzchni 1936 m2 o bardzo dużym potencjale. Działka położona w przepięknym miejscu w Kozielcu w Gminie Dobrcz w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 519 m² 22,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek rolnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o której mowa składa się z dwóch działek przylegających do siebie , razem tworzą prostokąt 24x62,5 o powierzchni 1500 m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 864 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną dużą działkę budowlaną położoną blisko jeziora Czartek, popek i Łąki, sosno. Zbiczno powiat brodnicki woj. kujawsko-pomorskie. Miejsce szczególne nazywane potocznie Bramą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata   uwaga - atrakcyjna cena z możliwością negocjacji super lokalizacja - działka przy lesie I kanale bydgoskim Pięknie usytuowana działka o pow. 940 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 180 m² 21,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Lembargu w województwie kujawsko-pomorskim w gminie Jabłonowo Pomorskie. Działki znajdują się w odległości około 450 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka oferta na kruszwickim rynku! Działki doinwestowane- przeprowadzono odwodnienie, wymieniono wszystkie rury melioracyjne. Co obniża od początku zakupu koszty nabywcy. Cena: 80zł/m2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

162 908 zł1 172 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1172 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 23x52 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

427 500 zł1 502 m² 284,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1502 m , położony w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy z dnia 03 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 1 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy w drugiej linii Jeziora Głuszyńskiego. Jezioro Głuszyńskie (wg.

Szczegóły ogłoszenia

74 750 zł1 495 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks działek położonych w miejscowości Jaworze, powiat wąbrzeski. Oferta obejmuje działki oznaczone numerami 120/7, 120/8, 120/10 oraz 120/11. Nieruchomości posiadają dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- przedsezonowa wyprzedaż wartościowych działek. Ogłoszenie właściciela działki. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu w godz. 7:00-19:00, także w święta. Prosimy śmiało dzwonić.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł212 m² 891,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod usługi i handel. Położony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij