dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

400 000 zł95 500 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie wyjątkowe działki na sprzedaż - Tomkowo, gm. Wąpielsk Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w miejscowości Tomkowo, gmina Wąpielsk, powiat rypiński. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 392 000 zł23 920 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w lesie 15 km od Torunia z możliwością wybudowania 4 domów. Super oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Zapraszam osoby, które poszukują działki.

Szczegóły ogłoszenia

79 758 zł2 110 m² 37,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech działek budowlanych o powierzchni 2110 m każda, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Bochlin (gmina Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 4215 m2 Wymiary: 38 m x 111 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: tak To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 255 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3255m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 035 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działki do sprzedania niedaleko naszego miasta ok. 25 km do Bydgoszczy. Działki położone są w kierunku na Inowrocław o powierzchni od 1035 m2 cena za 1m2 60 zł. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilczeniec Bogucki Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem ur/mn , co oznacza przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł4 798 m² 541,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - działka Z wydanymi warunkami zabudowy - inwestycja wielorodzinna Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: las 12 ha z linią brzegową jeziora - Niewierz Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników natury, inwestorów oraz osób szukających spokojnego miejsca do życia lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1081 m , położoną w malowniczym Kołaczkowie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 568 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki- łąki 2586m2 z warunkami zabudowy jednorodzinnej w Starym Toruniu Lokalizacja - Stary Toruń, ul. Myśliwska ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowa działka rod, zlokalizowana na terenie działek rod w Srebrnicy w ostatniej linii zabudowy nad samą wodą. Powierzchnia działki to 400 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 691 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3691m2 położona w Niwach, gm. Osielsko, woj Kujawsko-Pomorskie, przeznaczona na cele zabudowy produkcyjno - usługowej z dopuszczeniem mieszkalnictwa. Oferta Wyłącznie w Naszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa Kompleks położony 400 m. od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem - Głuszynek | Twoja prywatna oaza spokoju! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł145 509 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sześć działek dających powierzchnię ponad czternastu hektarów w miejscowości Małe Leźno, dwie działki z linią brzegową jeziora, na działce trzy oczka wodne i tereny leśne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka pod budowę domu lub domów z własnym lasem w Drzewcach Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 064 m² 605,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli marzysz o porannej kawie z widokiem na pływające japońskie karpie Kojo, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, to jest miejsce dla Ciebie! To przestrzeń, w której można zwolnić,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł12 330 m² 79,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka z warunkami zabudowy, w miejscowości Elgiszewo. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ściany lasu. Zaledwie kilometr od jeziora Okonin.

Szczegóły ogłoszenia

101 024 zł1 148 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Kobylarni o zróżnicowanych powierzchniach - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy działki o metrażach od 861 m do 2256 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona 12 km od granic Torunia. Powierzchnia 15000 m2, składa się z 4 działek o regularnych kształtach, wymiary 32x105 m. Media przy granicy kompleksu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 298 m² 114,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka gruntu o powierzchni 1298 mkw , w kształcie trójkąta prostokątnego o przyprostokątnych 70 m i 36 m i przeciwprostokątnej 80 m, położona w miejscowości Bogucin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Na terenie działki obowiązują ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy więcej ciekawych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł6 935 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Bory Tucholskie Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w sercu Borów Tucholskich - w spokojnej, malowniczej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł6 101 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży za naszym pośrednictwem, działkę rolną o powierzchni 6101m2 w Unisławicach gm Kowal przy drodze asfaltowej w odległości 1 kilometra od węzła autostradowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka budowlana - Żurczyn, ul. Brzozowa - 1257 m , mpzp, media Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła działka rolna nad Kanałem Noteckim Kruszyn Krajeński Wyjątkowa okazja dla miłośników natury i inwestorów! Oferujemy rozległą działkę rolną o powierzchni 1,12 ha (11 200.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 093 m² 227,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Wilczu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1093 m2, położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko.

Szczegóły ogłoszenia

412 500 zł1 250 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka na pograniczu Osielska i Niw, o powierzchni 1250m 2. Działka ustawna o wymiarach: front 35m x długość 34m. Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy teren pod budowę mieszkaniową jednorodzinną. Na sprzedaż na terenie Krainy Jezior Chronionych w Oćwiece: obszar Chroniony Krajobrazu Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 000 zł111 147 m² 11,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Poczuj się jak w Yellowstone i stwórz własne prywatne ranczo! Wyjątkowa działka 11 ha w sercu natury z dala od ruchliwych dróg, z warunkami zabudowy nawet na 3 domy! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 1217 m2 Wymiary: 19 m x 65 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski, pochyły Ogrodzenie: nie Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: nieutwardzony Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia