dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 292 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

789 000 zł179 m² 4 417,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Strzyżawie. Dom w zabudowie bliźniaczej (osobne mury), podpiwniczony, położony jest na malowniczej działce pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł98 m² 6 727,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł450 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

2 290 000 zł196 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości z własną linią brzegową jeziora, prywatną plażą oraz pomostem, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

689 000 zł126 m² 5 466,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

605 000 zł115 m² 5 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko W maklerze Dom w Obórzni zapraszamy Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 104 m2 na działce o powierzchni 650m2, składający się z trzech niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 678,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotomierz

Kotomierz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł80 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu (siedliska ) w spokojnej i malowniczej miejscowości Kotomierz, idealnie położonego blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszka

Kruszka,kujawsko-pomorskie

590 000 zł69 m² 8 526,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

NA sprzedaż: dom drewniany szkieletowy renomowanego producenta marki Castor: projekt "murawki 102", położony kilkaset metrów od brzegu Jeziora Cekcyńskiego Wielkiego: - 69,20 m2 powierzchni użytkowej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 149 900 zł110 m² 10 453,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mroźna

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

580 000 zł250 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego domu parterowego z użytkowym poddaszem, położonego w miejscowości Kruszyn Krajeński (12 kilometrów od Bydgoszczy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dworska

Morzewiec,kujawsko-pomorskie

254 000 zł155 m² 1 638,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:775 m²

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr IV/2025 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedwabno

Jedwabno,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł174 m² 8 040,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Przedstawiam Państwu dom parterowy z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 1634 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Jedwabno - zaledwie 10 minut drogi autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

787 000 zł236 m² 3 341,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej idealne dla inwestora. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeżynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 499 900 zł190 m² 7 894,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego wolnostojącego, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkocińska

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

2 299 999 zł524 m² 4 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 704 m²

Luksusowy dom z ogrodem - Świerkocin, kujawsko-pomorskie - 524 m komfortu i nowoczesnych technologii Adres: ul. Świerkocińska , Świerkocin - Powierzchnia domu: 524 m - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądkowo

Bądkowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, mieszczącego się w bardzo cichym i spokojnym punkcie miejscowości Bądkowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewieścin

Niewieścin,kujawsko-pomorskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Przedstawiamy ofertę siedliska z ogromnym potencjałem pod działalność agroturystyczną, położonym w odległości 28 km od Bydgoszczy, w miejscowości Niewieścin, umiejscowiony między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego domu piętrowego, położonego w miejscowości Władysławowo (około 20 kilometrów od Bydgoszczy), w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szychowo

Szychowo,kujawsko-pomorskie

2 290 000 zł860 m² 2 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 200 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości wraz z miejscem do prowadzenia biznesu? To miejsce może być idealne dla Ciebie! obiekt W centrum inwestycji cpk Lipno - Gdańsk - Przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orła Białego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 954 000 zł178 m² 10 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie szeregowej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj-Grzmięca

Gaj-Grzmięca,kujawsko-pomorskie

2 951 000 zł220 m² 13 413,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 362 m²

Raj na ziemi ta wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu jezior może być twoja! Przedstawiamy Państwu luksusową posiadłość położoną w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł145 m² 7 576,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pragnę przedstawić wyjątkowy, nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w absolutnie doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Bydgoszczy! Na Bydgoskim Szwederowie został ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 290 000 zł196 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

770 000 zł140 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Radomice. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. ok. 1.200m2, zabudowana dwukondygnacyjną Kamienicą z podpiwniczeniem i strychem o łącznej pow. użytkowej 350m2 (7 mieszkań), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 449 900 zł546 m² 2 654,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 772 m²

Spokój, przestrzeń i potencjał - Twój nowy dom czeka! Marzysz o dużym, funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy, z ogromną działką i przestrzenią nie tylko do życia, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł157 m² 6 050,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 158m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzeczna Panna

Grzeczna Panna,kujawsko-pomorskie

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Nowy dom w Grzecznej Pannie ten sam projekt, ta sama jakość, nowy początek! Jeśli marzysz o domu w spokojnej, sielskiej okolicy, gdzie po pracy można odpocząć wśród zieleni ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł243 m² 6 543,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 243 m 2 posadowiony na działce o powierzchni 898m 2 w przyjemnej dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

939 000 zł138 m² 6 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocki

Wrocki,kujawsko-pomorskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom do generalnego remontu we wsi Wrocki, w jej cichej części, oddalonej od drogi krajowej nr 15 o około 800 m. Dojazd drogą gminną asfaltową z chodnikiem. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Paderewskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł98 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia w yjątkową ofertę wynajmu - połowy domu w dzielnicy Owczarki, ul. Paderewskiego Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Przedstawimy przestronny, czteropokojowy dom piętrowy, położony przy drodze asfaltowej w miejscowości Tryszczyn. Działka Nieruchomość została umiejscowiona na działce o powierzchni 478 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem w bryle budynku. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadowniki Rycerskie

Jadowniki Rycerskie,kujawsko-pomorskie

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Przedstawiamy ofertę domu z czerwonej cegły z dużą działką 9200 m2 z ogromnym potencjałem w miejscowości Jadowniki Rycerskie, położonym w odległości 39 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 101,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Oferta na wyłączność tylko W biurze makler! Mamy dla Państwa ofertę domu w Stronnie gmina Dobrcz. Dom o powierzchni 88m2 składa się z pięciu pokojów ,kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

399 900 zł300 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przedstawimy przestronny dom piętrowy do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni użytkowej 150 m2, wybudowany na działce o powierzchni 852 m2. Nieruchomość po.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij