dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 313 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do domu, w którym nowoczesna energooszczędność spotyka się z niepowtarzalnym nastrojem. Ten wolnostojący dom o łącznej powierzchni 200 m to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł222 m² 11 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu wolni stojącego o wysokim standardzie wykończenia oraz bardzo ciekawej i spokojnej lokalizacji Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł143,25 m² 7 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł175 m² 3 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 259 m²

Są takie miejsca, w których już po przekroczeniu bramy czujesz spokój. Powietrze jest tu czystsze, a czas płynie wolniej. To właśnie Pinino, niewielka, zielona miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł184 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Komfort dom/ Pojezierze Brodnickie Wyjątkowy dom w spokojnej części Brodnicy Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Brodnicy, w cichej, zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowany dom jednorodzinny o pow. zabudowy ok. 140 m2 (pow. użytkowa ok. 117 m2) położony na działce o pow. 0,2441 ha w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu dom wraz z budynkiem gospodarczym na sprzedaż. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł105 m² 9 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:816 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2024 roku w Toporzysku - gotowy parter, zadaszony taras i potencjał na poddaszu. Idealna lokalizacja między Bydgoszczą a Toruniem! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239,20 m² 4 176,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 239,2 m , w tym 131,8 m powierzchni użytkowej oraz garaż w bryle budynku o powierzchni 29,9 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida na kameralnym osiedlu domów , położone z dala od głównej arterii w otoczeniu lasu. Jest to enklawa ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł270 m² 3 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 619 m2, położonej w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Sprzedam dom z 2 pięknymi niezależnymi mieszkaniami w Brodnicy, blisko jeziora i centrum Na sprzedaż parterowy dom z 2016 r. z dwoma samodzielnymi lokalami i dwoma osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł378 m² 4 206,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 952 m²

Czy szukasz domu, który zapewni Ci absolutną prywatność i spokój na co dzień? Marzysz o dużej działce, gdzie zamiast sąsiadów widzisz własny las? A może chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł125,70 m² 3 221,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Tylko u nas! aktualizaja postepu prac - wkrótce nowe zdjęcia z realizacji budowy Oferta sprzedaży domu w stanie surowym, zamkniętym, zadaszonym w Silnie - okolice Nowy Świat -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł134 m² 4 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Mam zaszczyt przedstawić na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Stawki przy ul Wierzbowej, gmina Aleksandrów Kujawski, powiat aleksandrowski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Siedlisko w Piotrkowie na areale 1,7ha. Dom 140m2 , dwa wejścia, 3 pokoje,2 kuchnie, 2 łazienki,okna pcv. Piwnica 60m2 ,(kotłownia, nowy piec firmy Qipi 30kw sterowany, pellet) Dobudówka.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Nowoczesny dom parterowy makowiska, gm. Solec kujawski (etap: ławy fundamentowe) Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł277,17 m² 2 341,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:173 m²

dom | Szubin | inwestycja | 277m2 | pod wynajem | duży | bliźniak | 7 pokoi | usługi Skrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,70 m² 8 651,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:759 m²

Szukasz nieruchomości, która nie generuje problemów, lecz realne oszczędności? Zapraszam do zapoznania się z domem zaprojektowanym z myślą o trwałości, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 005 m²

Dom z 2007r na dużej działce 40km od Bydgoszczy Opis Sprzedam siedlisko z domem, garażem i budynkiem magazynowym. Na działce o powierzchni 5055 m2 znajduje się staw z pomostem.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Przed Państwem atrakcyjna oferta sprzedaży domu w miejscowości Gogółkowo nieopodal Żnina o powierzchni ok.150 mkw. plus piwnica 70 mkw. Składa się on z parteru wielkości 75 mkw., gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:127 m²

Piękny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany dom wielopoziomowy o powierzchni 180 m , usytuowany na działce 127m na Południu blisko lasu. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł222,50 m² 4 898,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja - obniżka o 200 000 zł Nowa niższa cena - było 1 290 000 zł a teraz 1 090 000zł! Tylko u nas! dom marzeń w którym poczujesz komfort życia! Oferujemy do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł165,40 m² 4 413,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Atrakcyjna oferta - Nowoczesny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania nowy wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 165,40m 2 a użytkowej 137,40m.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł212,40 m² 5 273,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Energooszczędny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła - między Bydgoszczą a Toruniem dla 4-5 osobowej rodziny. Na sprzedaż oferuję wyjątkowy dom jednorodzinny, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł194,20 m² 5 870,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipniki, w gminie Białe Błota zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 688 m²

Szukasz solidnego, ciepłego domu w spokojnym, cichym miejscu, otoczonym przepiękną przyrodą? Zapraszam do Sierosławia! Dom położony pośród pól, blisko lasu. K upujący nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł130 m² 2 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom nad jeziorem Kleszczyńskim w stanie surowym-zamkniętym. Położony jest ok. 100 m do wody i plaży, a z okna rozciąga się widok na jezioro. Parter: wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł256 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w Koronowie, nieopodal Zalewu Koronowskiego. Budynek o powierzchni 256 m2 usytuowany jest na działce 1654 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Na sprzedaż dom na wsi 100m2 wraz z budynkami gospodarczymi i domem 70m2 przed odbiorem. Dom do remontu, poddasze do zagospodarowania, dach i budynek ocieplony, duży garaż około 80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 500 000 zł277,23 m² 16 232,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 021 m²

Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł117 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, półtora-kondygnacyjnego o całkowitej pow. 177m2. Wybudowany na działce o pow. 600m2, położony w Toruniu - Wrzosy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł90,10 m² 2 663,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowa cena! Zapraszamy! oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

828 999 zł130,50 m² 6 352,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Polecamy! Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany o wysokim standardzie, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 849 m w miejscowości Przyłęki (gmina Białe Błota). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:411 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Miedzyń. Posadowiony jest na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł82,72 m² 6 032,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Marzysz o własnym parterowym domku? Oto on! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,72 m z użytkowym poddaszem wielkości około 20 m , ulokowany na działce 300 m bądź.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią?. Oferuję na wynajem przestronny dom o powierzchni około 90m2, położony w malowniczej okolicy, niedaleko lasu i jeziora. To.