dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 308 ogłoszeń

560 000 zł121 m² 4 628,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na zagospodarowanej działce o powierzchni 920 m2 dom o konstrukcji kanadyjskiej o powierzchni 120m2 .4 pokoje , 3 tarasy , dwie łazienki. Dach pokryty balchodachówką. Doprowadzona woda.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł180 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Żnin centrum | 180 m | po kapitalnym remoncie | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 180 m , położony w centrum Żnina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł107,70 m² 9 275,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą ofertę wyłączności sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy).

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł129 m² 7 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim na zamkniętym prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł145 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom dla dużej rodziny z potencjałem na działalność - Górzyskowo, bydgoszcz Dom w stanie do zamieszkania. Jeśli szukasz domu dla dużej rodziny w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł64,04 m² 7 635,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w cenie mieszkania | 64,04 m | Blisko Sępólna Kraj. ***** tylko U nas Chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny 5 mieszkań + pokój z łazienką w suterenie, wszystkie lokale wynajęte i obsługiwane przez zewnętrzną firmę zarządzającą,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 716 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Żabno, niedaleko Mogilna. Dom wolnostojący o powierzchni 147 mkw. (pow. zabudowy: ok. 125 mkw.), który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł272 m² 4 775,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Siedlisko z ogromnym potencjałem | Dom 132 m + piwnica 85 m 2 + zabudowania ok. 375 m2 | działka 2129 m2. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł126 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie surowym Twój nowy projekt w Zamościu, blisko Bydgoszczy! Opis nieruchomości: na sprzedaż dom o powierzchni około 126 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119,70 m² 9 189,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Dąbrówka - jedyny i niepowtarzalny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom z dużym ogrodem i pięknym widokiem! Powierzchnia to 119,7m2 dodatkowo zaaranżowania piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

859 400 zł700 m² 1 227,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 119 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 700 m zabudowań (dom 200 m i zabudowania produkcyjno-biurowe 500 m ), położona na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł90 m² 10 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej w niemczu/jagodowie. Umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł349 m² 2 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w wyjątkowej lokalizacji w Ciechocinku. Dom położony na działce ponad 15 ar znajduje się w pierwszej strefie tej popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł800 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa posiadłość o powierzchni 35000 m2 położona tuż za Strzelcami Dolnymi (słynącymi z organizowanego Święta Śliwki). Na działce znajduje się: - duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż - Osowa Góra, bydgoszcz Na sprzedaż dom jednorodzinny typu klocek położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Osowej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł245 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Bydgoszczy Oferujemy do sprzedaży unikatowy kompleks budynków wielorodzinnych położony w samym centrum Bydgoszczy , stanowiący doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dobre Nieruchomości polecają Piękny dom bez nakładów finansowych na sprzedaż w Bydgoszczy na Bartodziejach. Powierzchnia mieszkalna domu to 110m2 powierzchni użytkowej na działce 670m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł560 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:147 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży kamienica budynek komercyjny: mieszkalno-usługowy położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł418 m² 23 923,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:28 800 m²

Piękny duży dom z gotową inwestycją - ferma drobiu w doskonałej lokalizacji. Atrakcyjna lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Balin, zaledwie kilka minut od Inowrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatowy eklektyczny pałac z elementami neoklasycystycznymi usytuowany w zabytkowym parku z zachowanym starodrzewem. Nieruchomość położona nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 840 zł133,49 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! uwaga! pierwsze zdjęcia W ofercie to wizualizacje komputerowe przedstawiające projekt docelowy! Nowoczesny dom w sercu zielonego Miedzynia Twoja oaza spokoju przy ul. Żyznej! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł225 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Płużnica | Dom Wolnostojący z poddaszem | 225 m2 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na malowniczej działce o powierzchni 1435 m2, zlokalizowany w Płużnicy 58y. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł160 m² 14 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Zaprezentowana nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia z prywatnością i nowoczesnymi rozwiązaniami energooszczędnymi. Ten unikalny, parterowy dom wolnostojący (projekt typu Alibi).

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł135 m² 3 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do najważniejszych punktów ta nieruchomość może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł230 m² 3 430,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej dla 1 lub 2 rodzin na Czyżkówku. Działka 554 m2 , a na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 900 zł50,24 m² 5 969,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim oddanie październik 2025 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Rod Mniszek - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 463m2 z domkiem murowanym w pełni wyposażonym o pow. ok 35m2. Domek murowany parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 294 m²

Szukasz solidnego, ciepłego domu w spokojnym, cichym miejscu, otoczonym przepiękną przyrodą? Zapraszam do Wierzchucina Królewskiego! Działka ze stawem, dom położony pośród pól, na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Niecodzienna oferta - wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" możliwość zamiany na mieszkanie W toruniu Polecam na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł133 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

Na sprzedaż dostępny i funkcjonalny dom położony na dużej działce o powierzchni 2970,20 m w uroczej lokalizacji Łabiszyn, która zapewnia wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł294 m² 2 445,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Na sprzedaż wolnostojący, zadbany dom o powierzchni użytkowej 233 m (294 m po podłogach), położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 1299 m . Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł237,50 m² 2 905,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kamienica z mieszkaniem oraz lokalem usługowym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł255 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1454m 2 zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwupokoleniowym, wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 254,87m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł390 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:885 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna | Toruń, ul. Jakuba Rubinkowskiego Przedmiotem sprzedaży jest kamienica z 1937 roku o łącznej powierzchni ok. 390 m , położona w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Luksus, który nie próbuje być skromny dom na szwederowie Nie będziemy udawać to nie jest kolejny dom. To miejsce, w którym możesz powiedzieć: tak, dokładnie o to mi chodziło. Jeśli marzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, czy poszukujecie Państwo domu z warsztatem gotowym do prowadzenia działalności gospodarczej ? W dobrym stanie technicznym ? W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł163,40 m² 4 467,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom parterowy, wolnostojący , z dużym garażem w bryle budynku, o powierzchni użytkowej 128,10 mkw i całkowitej 163,4 mkw, położony w Wieńcu Zalesiu, tylko 6,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom piętrowy Stary Dwór k. Bydgoszczy | ok. 130 m | garaż | 4 sypialnie Umowa wyłącznie w naszym biurze! Szukasz domu, który możesz wykończyć dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Dom z budynkiem gospodarczym na przestronnej działce Laskowice Pomorskie. Cena: 495 000 zł Powierzchnia domu: 100 m Powierzchnia budynku gospodarczego: 120 m Powierzchnia działki: 2 102.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij