dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 308 ogłoszeń

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Interesujący dom z dużym budynkiem pod działalność gospodarczą na Osiedlu Bielawy Zapraszam Państwa do obejrzenia jednorodzinnego, wolnostojącego domu o pow. 95 m kw na os. Bielawy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł217,30 m² 3 768,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 776 m²

Dom nowego typu w spokojnej, cichej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 217,30m 2 a użytkowej 162m usytuowany na podwójnej działce 8776m.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Kontakt: marta Wolf Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom w cichej i spokojnej miejscowości Brzozie oddalonej od Tucholi o 18km, cekcyna 5km ( miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Nowoczesne bliźniaki z garażem i pompą ciepła Przyłęki pod Bydgoszczą! Z tego miejsca bez obaw Twoje dziecko może samo.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94 m² 5 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni około 94 mkw, dodatkowo garaż o powierzchni 15,5 mkw, usytuowany w segmencie budynku mieszkalnego, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł312,40 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 605 m²

Klient Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu | Czarne Błoto, ul. Cicha Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Wyjątkowa oferta do kupna dom pow 256m2, który ze względu na projekt wewnątrz może być przeznaczony na działalność np dom spokojnej starości, przychodnie lekarskie, szkoły, warsztaty zajęciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta z rynku pierwotnego - Nowoczesny dom jednorodzinny w Osielsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Drewniany dom w Borach Tucholskich! Na sprzedaż magiczne siedlisko w miejscowości Wętfie gmina Lniano pow. świecki. Miejscowość położona na uboczu na skraju pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł81 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szukasz ciszy i spokoju to jest to oferta dla Ciebie. Dom wykończony do tzw. stanu deweloperskiego - istnieje możliwość "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł114 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3044 **** Oferuje do sprzedaży wybudowany w 2010r. dom wolnostojący znajdujący się we Włocławku na os. Michelin. Budynek parterowy, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Tylko U nas! Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż przestronny dom o pow. całkowitej 240m2 na Osowej Górze blisko lasu na działce o pow. 412m2. Wokół spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł107,10 m² 10 737,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

! nowoczesny dom - 5 pokoi Z garażem - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł7 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Zelgno Bezdół Lokalizacja: zelgno-Bezdół, gm. Chełmża, powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia działki: ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł130,21 m² 7 603,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Brak podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na Miedzyniu stan deweloperski, wysoki standard, świetnie umiejscowiony. Dom w zabudowie bliźniaczej. Zbudowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 867 m²

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość składającą się z 2 budynków złączonych ze sobą ścianami szczytowymi na działce o pow prawie 2 tys metrów, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł137,19 m² 4 074,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł257 m² 8 167,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Piętrowy, klimatyzowany dom jednorodzinny (226m2) w Osielsku Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, kotłownia, garaż. Piętro: cztery sypialnie, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48 m² 17 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:947 m²

Urokliwy dom 48 m na dużej działce 947 m - Niemcz - do negocjacji! Salon z wyjściem na ogród zimowy, sypialnia, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż * 250m2 (180m2 powierzchnia użytkowa) * Ciechocinek Solidny, przestronny, 5-pokojowy dom z 2007 roku o powierzchni całkowitej 250 m2, położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł114 m² 11 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położonego na lubianym bydgoskim osiedlu Bartodzieje. W sąsiedztwie szerokie zaplecze oświatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 200 zł115,20 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przepiękne i funkcjonalne budynki w zabudowie szeregowej w bydgoskim Fordonie czekają na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Co wyróżnia tę inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł447 m² 2 885,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Wyjatkowy, piękny dom posadowiony na działce ok 4500 m2. Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę domu z pięknym ogrodem na działce o powierzchni ok 4500m2. Dopracowany w każdym szczególe dom.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł99,23 m² 9 271,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:924 m²

Nowa oferta W naszym biurze - dom W zabudowie biźniaczej Z trzema sypialniami W żołędowie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta poglądowa Nowoczesne domy jednorodzinne | Realizacja 2027 Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnych domów jednorodzinnych 61 m2, które powstaną w ramach inwestycji planowanej na 2027.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł183,01 m² 7 595,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! dom wolnostojący piętrowy! czarnowo! Na sprzedaż dom piętrowy 183m2 wolnostojący na dużej działce 2030m2! atuty: -Dom w pełni wyposażony! - 6.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 182 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w Miedznie - w sercu Borów Tucholskich, w pobliżu lasów, ciszy i natury, idealna dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:889 m²

Polecam do sprzedaży dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Opławiec, bydgoszcz Cena: 980 000 zł Powierzchnia użytkowa: 140 m Powierzchnia całkowita: 220 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł113 m² 4 690,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wygodny, parterowy dom wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł305 m² 4 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Dobre Nieruchomości polecają przestronny dom dla rodziny Zamość k. Szubina, blisko Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 2015 roku o powierzchni użytkowej 305 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł154 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Brodniczka gmina Świedziebnia atrakcyjny dom z kominkiem o pow. całkowitej 154m2 na sprzedaż z wyposażeniem dostępny od zaraz. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 130m2, powierzchni użytkowej ok.70 m2 w miejscowości Zarośle Cienkie gmina Zławieś Wielka położony na bardzo dużej i urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł400 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do sprzedaży zadbaną działkę rod o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł109 m² 3 844,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu natury tylko u nas! Zabartowo, gm. Więcbork otoczenie jezior i lasów duża działka budynek gospodarczy idealne dla rodziny Mam.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł92,44 m² 8 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota , zaledwie ok. 10 km od Bydgoszczy. Nieruchomość powstaje na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z Potencjałem | Połajewek | Działka 1000 m | Blisko Plaży Cena: 265 000 zł - do negocjacji Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł135,70 m² 7 332,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 136 m2 (113m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:122 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad Notecią Na sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu na bydgoskich Wyżynach. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł235 m² 2 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

*Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze * Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu - z duszą i potencjałem! Miejscowość: mogilno, ul. Skłodowskiej-Curie. Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł119 m² 4 957,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w sercu Borów Tucholskich - jednego z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów Polski. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij