dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 307 ogłoszeń

3 670 000 zł275 m² 13 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Wolnostojący, sześciopokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (275,01m2 pow. użytkowej mieszkalnej) z garażem na dwa samochody (56 m2) z 2019 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli cenisz sobie spokój i kontakt z naturą to jest to właśnie miejsce dla Ciebie. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Lubicz Dolny, z łatwym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Wyjątkowy wolnostojący, 5-cio pokojowy, parterowy dom o powierzchni 220 m2 na przepięknej działce o powierzchni 756 m2. Nieruchomość wybudowana w 2015 roku w Bydgoszczy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom i hala pod działalność gospodarczą, bydgoszcz, miedzyń Na sprzedaż nieruchomość, która łączy komfortowy, przestronny dom z pełną infrastrukturą do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł148 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 148 metrowy dom wolnostojący, , usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3 480 m2. Garaż wolnostojący2 stanowiskowy 48 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Dariusz Mały w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Władysławowo. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 495 zł125 m² 8 019,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dobre Nieruchomości polecają skrajny segment w zabudowie szeregowej 125m2, 4 sypialnie na górze, duży salon, ogród na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

: ))) Domek stawiamy w stanie deweloperskim Oferujemy też wykończenie pod klucz Zadzwoń i dowiedz się więcej. w ofercie dużo domków do wyboru, cena jest ceną netto i może się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł193 m² 2 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom wielofunkcyjny ciechocinek centrum idealna inwestycja Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu w Ciechocinku przy ul. Narutowicza o pow. całkowitej 1 93 m2. Dom znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do kupienia willa miejska o powierzchni użytkowej 500m2 zlokalizowana w centrum Kowalewa Pomorskiego, XIII wiecznego miasta położonego zaledwie 30km od Torunia. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł125,17 m² 7 369,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Jeżeli szukają Państwo miejsca, które pozwala połączyć komfort życia blisko miasta z ciszą, zielenią, pięknym jeziorem i spokojem, oferta Mapy Nieruchomości może być idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł256,10 m² 6 825,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Podhulanka - wsi położonej w województwie Kujawsko-Pomorskim w powiecie włocławskim, w gminie Izbica Kujawska. Położona jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2821 **** Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej znajdujące się na os. Michelin. Domy gotowe do sprzedaży! 2 budynki (w każdym 3 niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł83 700 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 700 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Wylatowo, na pograniczu województw Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 112 m2, usytuowany na działce 1400 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Lipno, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł557,17 m² 2 871,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:919 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, odrestaurowana kamienica inwestycyjna z 10 mieszkaniami i lokalem usługowym , położona w samym centrum Inowrocławia - przy ul. Toruńskiej 12. Budynek z 1925.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł97 m² 4 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom z bali w Yacht Klubie Inowrocław nad Jeziorem Mielno, łącko Na sprzedaż unikalny dom z bali, położony w malowniczej miejscowości Łącko, na terenie prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super oferta! Na sprzedaż - nieruchomoś ć zabudowana - Rzęczkowo, gm. Zławieś Wielka, pow. toruński Oferta biura: idea nieruchomości Opiekun oferty: adam Kranz   Cena : 299 000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 079 m²

Klimatyczne siedlisko z widokiem na Wisłę! Szukasz wymarzonej nieruchomości? Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom z duszą w Strzeleckiej Dolinie Śliwki. Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł30 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom holenderski składający się z dwóch sypialni , salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem i wc. Na wyposażeniu kuchnia gazowa, lodówka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 215 zł122,10 m² 10 018,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

! nowoczesny segment wykończony pod klucz! Brak pcc! Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż dom widokiem na jezioro, położony zaledwie 45m od linii brzegowej Gopła. I tutaj najważniejsza informacja.od widocznego na zdjęciach mostu nie obowiązuje 100-metrowy pas zakazu budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 681 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Czernikowie wybudowanego z myślą o rodzinie, komforcie domowników i dbałością o każdy detal. To przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Maksymilianowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji pod Osielskiem, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł126 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż siedlisko - nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w drugiej linii brzegowej jeziora na terenie Pojezierza Żnińsko-Mogileńskiego, w obrębie Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł193 m² 8 290,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Dom, który oczarowuje swoją prostotą. G dzie elegancja i klasa łączy się z naturą, a codzienność staje się przyjemnością. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł477,20 m² 1 422,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Nieruchomość położona w miejscowości Bukowiec, gmina Bukowiec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: dwa domy z pięknym dużym ogrodem oraz działką rolną - Złotniki Kujawskie (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł123 m² 6 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Polichnie, 4 kilometry od Paterka w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom wybudowany z pustaków, dach pokryty betonową.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł169 m² 7 248,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! dziemionna Wyjątkowa oferta sprzedaży domu. Ten wyjątkowy dom to.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł111 m² 6 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Bliżniak | stan deweloperski | powierzchnia 111mkw | Murowaniec Nowa Oferta Sprzedaży Domy w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł400,50 m² 3 745,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż - Kamienica inwestycyjna w centrum Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) Powierzchnia: 312 m | Ogród: 300 m | Rok budowy: 1901 Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł133 m² 10 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Dwa urokliwe, nieduże domy położone na jednej przestronnej działce o powierzchni niemal 1500 m praktyczne i wygodne rozwiązanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 428 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł384 m² 2 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam niepowtarzalny, klasyczny dworek "pan tadeusz". Dom o powierzchni całkowitej 384 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem. Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble. Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł359,10 m² 971,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż oferujemy ciekawą nieruchomość położoną bezpośrednio przy rynku w Rynarzewie to jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości, zapewniająca doskonałą widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyobraź sobie poranki z widokiem na spokojną taflę jeziora, śpiew ptaków i absolutną ciszę, której próżno szukać w mieście. Właśnie takie warunki oferuje ten całoroczny domek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł370 m² 1 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1534 m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, podpiwniczonym ( piwnica na poziomie 0) z garażem o powierzchni całkowitej ok. 2 60m.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 589,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Szanowni Państwo, dom, do którego chce się wracać wyjątkowa nieruchomość w zielonym Fordonie Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków oraz.