dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 306 ogłoszeń

799 000 zł196,99 m² 4 056,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł600 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu willi inwestycyjnej na bydgoskiej Sielance w dzielnicy willowej. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Mikołaja Kopernika nieopodal akademii.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł320 m² 1 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom na sprzedaż. Szubin. Centrum Parter budynku to sklep ok. 70m2 oraz poddasze użytkowe- pięciopokojowe mieszkanie do remontu. W podwórzu oficyna w której mieści się trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:207 m²

Biuro Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, położonego w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł196 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:743 m²

Opiekun oferty : Iwona fryszkowska   prestige Nieruchomości Ten piękny dom może być Twój! Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym - Pawłówek, woj. kujawsko-pomorskie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 900 zł113,96 m² 10 090,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Czy szukasz dla Swojej Rodziny nowego domu developerskiego w zabudowie bliźniaczej w Bydgoszczy ? Zapraszam :) Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 114m2 (99m2) stan developerski zaawansowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 000 zł142 m² 7 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Libera Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni całkowitej 142m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 997m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Piętrowy dom z garażem, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 144 m2 w Osielsku przy ulicy Lawendowej. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł102 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w spokojnej dzielnicy Brodnicy- michałowo Jest tu cicha, sielankowa atmosfera z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie niedaleko są szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta tylko u nas. Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom blisko Żnina w Bożejewiczkach. Dom jest nowo wybudowany o powierzchni użytkowej 244mkw., z działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł117 m² 10 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom wolnostojący | bydgoszcz, osowa góra | 2020 rok Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 117 m , oddanego do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, (o pow. 370m2,) solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł172 m² 5 808,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaoferować bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Niemczu gm. Osielsko. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 715 000 zł340,22 m² 7 980,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż prezentujemy Dom jednorodzinny z lokalem usługowym. Dom w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowe, ekskluzywne osiedle willowe w gminie Białe Błota Ekskluzywne osiedle willowe Villa Line to wyjątkowa inwestycja w miejscowości Ciele, położonej w malowniczej gminie Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł166,10 m² 4 978,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:902 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości rezerwacja Na sprzedaż dom w Wudzynie - idealny dla rodziny Nowa cena - 70 000 zł taniej! Jagła Nieruchomości poleca wyjątkowy dom z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dobre Nieruchomości polecają skrajny dom w zabudowie szeregowej = nie zwlekaj, te domy sprzedają się najszybciej! Zanim przewiniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,80 m² 7 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

N owy dom skrajny szereg 164,8m2 (144m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- fordon Bajka z działką 340m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny. Odbiór końcowy budynku- grudzień 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Murowańcu pod Bydgoszczą Sprzedam przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 156 m , położony na zadbanej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o miejscu, które połączy magię natury z komfortem miejskiego życia? Chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w nowoczesnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Sprzedam dom jednorodzinny podpiwniczony o powierzchni 180m2 Z działką o powierzchni 866m2 Lokalizacja : Ciechocinek bardzo blisko lasku sosnowego Dom wybudowany z cegły w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

! bliźniak 138m2! stan deweloperski! Atuty: - wysoki standard materiałów! - lokalizacja! - stan deweloperski! - pompa ciepła! -nowoczesna architektura! Charakterystyka nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom piętrowy, z działalnością handlowo-usługową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Świeciu z ogromnym potencjałem! Dom przy ul. Słowackiego, wybudowany w 1998r. całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł295,14 m² 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Skrwilnie - duży potencjał, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy budynek mieszkalno-handlowy położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł416 m² 1 322,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Przedstawiamy dwie nieruchomości we wsi Mamlicz gmina Barcin. Powierzchnia działki, na której posadowione są nieruchomości wynosi 4800 m2. Działkę można podzielić. I dom łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł95,81 m² 6 565,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - funkcjonalny przestronny dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł99,05 m² 12 417,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 99,05 m , projekt domu zx53, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 259 000 zł212,35 m² 5 928,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Wytrębowice, gmina Łysomice. Nieruchomość położona jest 10 km od granic administracyjnych Torunia, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł142 m² 7 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Wolnostojący dom 142 M Z garażem | jagodowo Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Cenisz przestrzeń, spokój i bliskość natury? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł426,30 m² 28 149,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:187 676 m²

Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż - piła młyn , ok 19 ha prywatnego raju Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży luksusowej posiadłości położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł108,60 m² 10 589,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Poznaj Osiedle Gawra Łochowo wyjątkowe miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z urokami przyrody. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią ciszę, przestrzeń i funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł98,04 m² 9 169,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (lokal mieszkalny z udziałem w gruncie) położony na działce 167,5 m2 w Łochowie, 10 minut jazdy samochodem od Bydgoszczy. od zakupu ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł147 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący dwupiętrowy o powierzchni 147 m2. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: - dom na pograniczu administracyjnym Torunia i Lubicza.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom piętrowy z dużą działką na osiedlu Południe - Włocławek Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż przestronny dom piętrowy o dużym potencjale, zlokalizowany na osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. ? nowa niższa cena - aż o 15 000 zł mniej! ? Było 350 000 zł teraz tylko 335 000 zł! Dom do własnej aranżacji - Redecz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Biuro Nieruchomości jwg zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego siedliska w miejscowości Puszcza Miejska, w powiecie rypińskim, gmina Rypin. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł150 m² 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nietuzinkowa nieruchomość położona w sąsiedztwie pałacu niedaleko Kruszwicy ,strzelna. Cisza i spokój .Do własnej aranżacji i osób lubiących wyzwania. Zapraszam na prezentację Cena.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Piękny duży dom ok 10 km od centrum Torunia a 7 km do granic Torunia w malowniczej miejscowości Mierzynek ( mpzp). W sąsiedztwie piękne zielone tereny , urokliwa okolica w otoczeniu.