dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 307 ogłoszeń

749 000 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący zwolniony Z pcc I opłaty za pośrednictwo! Dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 900m, działka z trzech stron ogrodzona , w siąsiedztwie same nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł245 m² 5 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 r., o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o pow. ~3 000 m . Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni całkowitej około 85 mkw., na działce o powierzchni 6500mkw. Dom znajduje się we wsi Czarnotul, blisko Mogilna -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł140 m² 8 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

To ostatni wolny dom w ofercie tego osiedla. Z największą działką oraz z salonem i ogrodem od strony południowej. Quartis Park Fordon wyjątkowe osiedle czterech domów, stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł300 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Dwa domy - agroturystyka - z dostępem do jeziora! Zapraszam do zapoznania się z niesamowitą ofertą sprzedaży dwóch domów wybudowanych na działce o powierzchni 1991 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

888 889 zł101,65 m² 8 744,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:808 m²

Ładny dom nad jeziorem, gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż ładnie wykończony dom o powierzchni użytkowej 101,65 m , położony na działce o powierzchni 808 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 729 m²

Dom z dużą działką 1,87 ha - Gnojno k. Inowrocław | ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Gnojno (powiat inowrocławski), zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł205,09 m² 3 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centralnej części Chełmży, przy ul. Św. Jana. Inwestycja zrealizowana jest zgodnie z aktualnymi standardami budowlanymi i energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 037 m² 723,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Urokliwe gospodarstwo w cichym i spokojnym miejscu - idealne pod agroturystykę lub stadninę Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo o ogromnym potencjale, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł216 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 800 m²

Szukasz czegoś wyjątkowego z dala od zgiełku miasta? Ważna dla Ciebie jest bliskość szkół i infrastruktury? bingo! Dziś prezentuję duże siedlisko otoczone lasami, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł350 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom z Potencjałem Biznesowym | 350 m | 24 km od Brodnicy - Rypin Cena: 1 980 000 pln do negocjacji Stan: wysoki standard | Rok budowy: 2004/2005 Odkryj wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł90 m² 5 554,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 528 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom do remontu na dużej działce - Żołędowo | potencjał inwestycyjny | 2528 m z gotowym podziałem na dwie niezależne działki o powierzchni 1569 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł113 m² 6 097,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

! dom jednorodzinny 113 m2 Olimpin! atuty: - poddasze użytkowe 30 m2! - okna trzyszybowe kolor obustronny! - niskie koszty utrzymania! - standard deweloperski! - pompa ciepła Daikin! charakterystyka: dom.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,65 m² 8 408,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej w Grębocinie 4 pokoje, prywatne osiedle Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł210 m² 7 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, której nie znajdziesz w żadnym innym biurze. Przestrzeń, funkcjonalność i wiele możliwości by nieruchomość ta stała się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom - pół bliźniaka piętrowego - o powierzchni 105,55 mkw , plus garaż i pozostałe pomieszczenia w piwnicy, położony na Osiedlu Południe we Włocławku , w centrum spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł568 m² 1 406,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Prawdziwa okazja! Biurowiec na sprzedaż położony obok Lidl-a w Kruszwicy przy ulicy Niepodległości. Powierzchnia budynku to aż 484m2 (czyli tylko 568zł/m2) powierzchnia działki to 2230m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja. Przestrzeń, standard oraz Lokalizacja to elementy wyróżniające tę nieruchomość. Nowa oferta nowoczesnego domu oddanego do użytku w 2020r, a w ostatnim czasie: położono nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł972 m² 2 468,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Rezerwacja! Nie ma drugiej takiej nieruchomości! Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 1415 m2, położona w Więcborku przy samy jeziorze. Dokładny adres to Plac Jana Pawła II 4.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł211,60 m² 3 591,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 211,6 m położony na działce o powierzchni 800 m . Stan techniczny Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł120 m² 6 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 302 m²

Dom w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

! oferta W pepper house! wyjątkowa posiadłosć / siedlisko Z prywatnym lasem I stawem Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 920 zł81,18 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z poddaszem użytkowym Standard deweloperski+, do wykonania pozostają jedynie typowe prace wykończeniowe ścian (malowanie) i podłóg Wysoki standard wykonania Ogrzewanie podłogowe - na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł184 m² 4 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wolnostojący dom parterowy Z garażem na dwa auta! Gotowy, czeka na nowego właściciela, w cenie kostka brukowa. Składa się z salonu , czterech sypialni w tym jedna z garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Piękny duży dom 10 km od Inowrocławia w miejscowości Modliborzyce! Brak sąsiadów w sąsiedztwie , piękne zielone tereny , urokliwa okolica. Dla prawdziwych koneserów ciszy i spokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł88,32 m² 5 310,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom w Ostaszewie 88,32 m z tarasem i pięknym ogródkiem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży półbliźniaka w spokojnej, sielankowej okolicy Ostaszewa, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł176 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Jeżeli poszukujesz domu : *dla rodziny *z dala od miasta w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 79,25 m - 3 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz kotłownia - położony w miejscowości Redecz Wielki Wieś, gmina Lubraniec, niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom 6 pokoi na działce 907 m | Możliwość 2 mieszkań | Centrum Unisławia Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu Zielone Wzgórze w miejscowości Cyprianka. Powierzchnia całkowita to 114,08m2, pow.użytkowa ok.95m2 Działka o powierzchni ok 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) uwaga: prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie wizyt wyłącznie przez nasze biuro. Rożno-Parcele - piękny dom wolnostojący! Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na wynajem położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł240 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Dom, który daje możliwości - przestronna nieruchomość W miejscowości nowe Jeśli marzysz o dużym, solidnym domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, prywatność i przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł159,90 m² 5 859,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż polecamy nowoczesny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni 136,84 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł125,96 m² 4 493,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:389 m²

Kontakt: magdalena Stachowicz tel.   Opis nieruchomości: Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 126 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł166 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu inwestycję zapewniającą dochód pasywny bez dodatkowych nakładów finansowych - 6 oddzielnych mieszkań pod wynajem po kapitalnym remoncie. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł172 m² 7 843,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o pięknej bryle na osiedlu Czerniewice Dom o powierzchni użytkowej ok 172 m2 usadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący ze ścianą lasu. Położony W miejscowości władysławowo. Szybki, prosty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij