dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 292 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

399 900 zł138 m² 2 897,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Grębocin,kujawsko-pomorskie

920 000 zł136 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie dwulokalowej; do nabycia lokal Z lewej strony nowoczesna bryła, świetna lokalizacja, dbałość O szczegóły, funkcjonalny układ Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! niemcz Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

529 000 zł180 m² 2 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 381 m 2 przy ulicy Polnej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość bardzo dobrze położona, przylegająca z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł320 m² 4 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży nieruchomość komercyjna, która idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jednocześnie zachowując warunki do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

928 900 zł92 m² 10 096,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe osiedle domów - idealna oferta dla rodzin Z dziećmi! Jeśli marzysz o własnym domu, który pozwoli Ci zamieszkać od zaraz a tym samym zaoszczędzić nerwy i czas związany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

839 000 zł213 m² 3 938,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

W ofercie naszego biura. Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce oddany do użytku w 2023 roku. Mam przyjemność zaprezentować piękny dom na sprzedaż w Miejscowości Nekla nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

647 000 zł147 m² 4 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Opis Sprzedam dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 147 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Toporzysko, blisko głównej nitki komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrośna

Chrośna,kujawsko-pomorskie

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 238 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży nowoczesny, rodzinny dom o unikalnym położeniu w Chrośnie, gminie Solec Kujawski. Dane Ogólne: - powierzchnia działki: 4238 m , granicząca ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokitnica-Wieś

Rokitnica-Wieś,kujawsko-pomorskie

160 000 zł112 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:274 m²

Niecodzienna okazja - dom w okolicach Świedziebni w cenie mieszkania! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł160 m² 4 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Stawowa Do sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

575 000 zł93 m² 6 182,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 93m2 10 min od Bydgoszczy! Powierzchnia działki 163m2- 200m2 rzut parteru: - wiatrołap 3,24 m2 - korytarz 4,15 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomości prestige Szanowni Państwo! Mam do zaoferowania wolnostojący dom na 820 m2 działce, w miejscowości Ciele, nieopodal Bydgoszczy; budynek parterowy z użytkowym poddaszem 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

269 000 zł120 m² 2 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecana oferta! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 1200 m2 w okolicach Mogilna ( 10 minut), na spokojnej , sielskiej wsi. Na przedmiotowej działce znajduje się wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 836 000 zł500 m² 3 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:966 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu 8 mieszkań w kamienicy w centrum miasta. Kamienica posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy dom w zabudowie szeregowej-szereg środkowy w dzielnicy Fordon.TYLKO W NASZYM BIURZE Dom o pow.309 m2 składa się z : Parter : 102,5m2 - Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

835 000 zł84 m² 9 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości polecam! dom do wprowadzenia! Na sprzedaż bardzo ładny dom piętrowy dla rodziny z dziećmi, pobudowany w 2023 r. Wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

748 000 zł110 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ksd Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na malowniczym osiedlu Solno w Inowrocławiu. Osiedle Wrzosowe to nowoczesne i zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł178 m² 7 030,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu piętrowego, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Zielonka. Działka: powierzchnia działki wynosi 1.001 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

950 000 zł272 m² 3 492,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Łochowo. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana dwupiętrowym budynkiem mieszkalnym (182 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu parterowego z poddaszem do zaadaptowania, położonego w Dąbrówce Nowej (7km od Bydgoszczy). Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

899 000 zł142 m² 6 330,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Na sprzedaż elegancki nowy dom w Łochowicach | 142 m2 | na działce 651 m2 Powierzchnia całkowita domu | 142 m2, powierzchnia użytkowa | 122 m2 Powierzchnia działki | 651 m2 Nowoczesny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku mieszkaniowym szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia Ci ofertę sympatycznego domu na południu usytuowanego w spokojnej części dzielnicy. Cicha okolica, towarzystwo niskich domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Makler poleca dom W pięknym otoczeniu przyrody Blisko Bydgoszczy mini osiedle trzech domów typu bliżniak dla sześciu rodzin.Bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Rozkład domu bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

994 500 zł177 m² 5 618,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w stanie developerskim podwyższonym tz z pompą ciepła i rekuperacją. Idealny dom dla wymagającego klienta.Miejsce idealne droga gminna.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Watorowo

Watorowo,kujawsko-pomorskie

419 000 zł196 m² 2 137,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Watorowo, gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński, woj. kujawsko-pomorskie. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 229 000 zł214 m² 5 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania odnośnie komfortu, przestrzeni i stylu życia. Nasza oferta to niezwykła nieruchomość, która zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

W ofercie naszego biura na sprzedaż dom wolno stojący w Fordonie za jedyne 490 000 zł. 110m2 .5 pokoi! Dostępny od zaraz. Dom Zbudowany w 1960 roku z cegły i pustaka. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 160 m2, położonego w doskonałej lokalizacji, z unikalnym widokiem na wodę i przyrodę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

730 000 zł127 m² 5 752,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Oferta sprzedaży domu parterowego z garażem w Szpetalu Górnym, we Włocławku Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży urokliwego domu parterowego z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł322 m² 4 037,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w stanie surowym zamkniętym w Głogowie pod Toruniem. Usytułowany jest na rozrastającym się osiedlu domków jednorodzinnych na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

875 000 zł146 m² 6 012,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w zabudowie wolnostojącej z jednostanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 145,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

575 000 zł94 m² 6 149,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Makler poleca: do sprzedaży świetna, niepowtarzalna, kameralna inwestycja w pobliżu Bydgoszczy w miejscowości Żołędowo! W realizowanej inwestycji będzie mieszkać tutaj tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

739 000 zł184 m² 4 016,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chomiąża Szlachecka

Chomiąża Szlachecka,kujawsko-pomorskie

459 000 zł133 m² 3 451,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferujemy coś więcej niż dom miejsce, ciszę, naturę, klimat, spokój: sprzedajemy dom całoroczny, 100 metrów od linii brzegowej jeziora Chomiąskiego, w pobliżu Herbarium Hotel & spa. Niezwykła.