dowolna

Budynki użytkowe kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

638 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

638 ogłoszeń

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona na toruńskiej starówce, w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 839 000 zł460 m² 91,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze inwestycyjnym z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą i funkcją mieszkalną. Nieruchomość daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł316,01 m² 1 041,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławski.

Szczegóły ogłoszenia

35 250 zł2 350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-produkcyjny położony w zachodniej części Bydgoszczy,w odległości około 1km od obwodnicy bydgoskiej(warszawa-Poznań-Szczecin) Obiekt magazynowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł397 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Budynek do remontu w centrum Koronowa z działką 397 m - Cena do negocjacji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 397 m , zabudowana budynkiem wymagającym generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub usługi. Dogodna lokalizacja w centrum hurtowym miasta Pow. użytkowa ok 400 m2 Hala 400m2 Wysokość hali 4,5 m2 - 5.5 m2 Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 000 €14 394 m² 468,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 14 394 m , zlokalizowany w strategicznej części Toruń (rejon Rubinkowo), w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł353 m² 1 498,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś oferuje na sprzedaż unikalny budynek w zabudowie kołowej w miejscowości Dolna Grupa 70 o powierzchni użytkowej 353m2, który kiedyś pełnił funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł2 230 m² 1 161,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 762 m²

Obiekt inwestycyjny z ogromnym potencjałem - 8762 m gruntu z zabudowaniami o łącznej powierzchni 2230 m - Zakrzewo, gm. Radzyń Chełmiński Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 569,83 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:48 900 m²

Zespół Pałacowo Parkowy Falborz Pałac Książąt Kujawskich z przeznaczeniem na pałac seniora Z rehabilitacją Eklektyczny, wielobryłowy, w części środkowej piętrowy pałac wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 464 m²

Tylko W blue home nieruchomości Powierzchnia usługowo/produkcyjna/magazynowa/biurowa Film Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł770 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum Bydgoszczy ul. Sienkiewicza 6 Szanowni Państwo, prezentuję ofertę sprzedaży kamienicy położonej w sercu Bydgoszczy, przy ulicy Sienkiewicza 6. To.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala o powierzchni około 4100m2 w Lubiczu - Małgorzatowo - teren przemysłowy. Całość ogrodzona, dwa doki załadunkowe plus możliwość wjazdu od poziomu "0". Hala dobrze naświetlona, małe.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo budowana hala na Osowej Górze. Wysokość 7mb,szerokość hali 18mb, długość 55mb. Posadzka niepylna, możliwość zainstalowania suwnicy do 10 ton i ogrzewania. Brama wjazdowa 5x4m lub.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł5 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 5800 m z pomieszczeniami biurowymi. Możliwość wynajęcia dodatkowo biur w biurowcu na I piętrze ok.220m2, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża hala produkcyjno magazynowa na Osowej Górze. Obiekt z bardzo dużym zabezpieczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł475,16 m² 4 840,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **oferta dla inwestorów** Kamienica przy ul. Stromej 3 w Toruniu to doskonała okazja dla inwestora szukającego stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Wiejska Na sprzedaż duży obiekt położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

22 092 zł1 054 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Nowoczesna hala logistyczno - magazynowa o powierzchni 1.054m2, z zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hala produkcyjno-magazynowa z 5 tonową suwnicą. Bezpośrednie wejście na halę.

Szczegóły ogłoszenia

23 100 zł1 100 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! rampy! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1100 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Możliwość przystosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

38 750 zł1 550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnej hali magazynowej lub produkcyjnej o powierzchni 1550 m . Obiekt ten, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł800 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta inwestycyjna Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży kamienicy zlokalizowanej na toruńskiej Starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość gruntowa na działce o powierzchni 251.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł16,25 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa! Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszarowej. Obiekt solidnie wykonany, idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł18 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o pow. 18 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu wybudowanym w 2010 roku w pobliżu centrum Inowrocławia. Budynek posiada wszystkie media.Dodatkowe opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

30 870 zł1 470 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1470 m2 z zapleczem biurowym, 3 rampy, bramy z poziomu 0. Wysokość ok 7m. Możliwość przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł600 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja z przyjemnością prezentuje. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt weselno bankietowy o powierzchni ok. 600 m , z zapleczem noclegowym obejmującym 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

4 462 zł194 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa - Bydgoszcz Oferujemy na wynajem halę o powierzchni 194 m , zlokalizowaną na terenie przemysłowym w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 600 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala - magazyn - produkcja! 2600 M ! Idealna na hurtownię , magazyn, produkcję. Hala doskonale doświetlona (światło dzienne-świetliki). Ogrzewana, posadzka niepyląca. Wybudowana w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy o powierzchni 26,30 m2, znajdujący się na II piętrze budynku w sąsiedztwie jednej z głównych ulic miasta w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł125 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:375 m²

Złóż ofertę! Oferowana cena 5000 zł jest kwotą wpisaną dla potrzeb eksportu oferty na portale. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Do wynajęcia piękna, zabytkowa kamienica, zlokalizowana przy ul. Broniewskiego 10. Obiekt, który na stałe wpisał się w krajobraz Bydgoskiego Przedmieścia, znany jest niemalże każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 267 m² 749,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalną i dobrze utrzymaną nieruchomość o łącznej powierzchni 1 267 m , zlokalizowaną na 2. piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:888 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż akcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem warsztatowo-garażowym w stanie surowym zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowana przy ul. Smoleńskiej w Bydgoszczy. Parametry techniczne obiektu: powierzchnia użytkowa: ok. 450.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł250 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem halę magazynową z zapleczem biurowym o powierzchni 250m2. Hala dobrze doświetlona światłem dziennym, ogrzewana.Wyposażona w 2 bramy z poziomu 0. Wolna od grudnia!.

Szczegóły ogłoszenia

41 800 zł2 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2200m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa z poziomu 0, 4 rampy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł172 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 172m2. Magazyny z automatyczna bramą wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m. Całość obiektu zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 zł406 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym Funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 406 m : - hala 122 m - hala 284 m - pomieszczenia biurowe - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

11 624 zł350 m² 33,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem najmu jest nowoczesna hala położona w dzielnicy przemysłowej - handlowej Torunia. Stąd jest bardzo dobry wyjazd na Gdańsk, poznań czy Bydgoszcz. Dużo miejsc parkingowych, plac.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł2 668 m² 1 030,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 787 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży hali magazynowo - produkcyjnej z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi, wybudowanej w latach 70-tych z żelbetowych elementów i ceglanych ścianach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij