dowolna

Budynki użytkowe kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

638 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

638 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Laskowicka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

63 000 zł15 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Grudziądz ul. Laskowicka - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży garaż murowany o pow. 15,4m2. Dach płaski kryty papą. Drzwi drewniane. Prąd w garażu. Opłata do spółdzielni 67zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

9 900 000 zł4 601 m² 2 151,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Makler Nieruchomości poleca, wyłącznie u nas: wyjątkowa oferta inwestycyjna w sercu uzdrowiska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pensjonatu Pod Jemiołą - niezwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 782 zł5 432 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 5 432 m w cenie ok. 2,85 eur/m2. Koszt wynajmu magazynu jest elastyczny i uzależniony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 955 000 zł1 184 m² 2 495,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Włocławska

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

895 000 zł1 020 m² 877,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 092 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przy ulicy Włocławskiej 60 w Piotrkowie Kujawskim, powiat radziejowski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

22 000 zł615 m² 35,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt do wynajęcia o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mątewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

8 500 zł562 m² 15,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 116 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem halę produkcyjno magazynowo handlową o łącznej powierzchni 562 m , zlokalizowaną przy ul. Mątewskiej 100 w Inowrocławiu w cenie 8500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł650 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

48 155 zł3 333 m² 14,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 3 333 m, w cenie ok. 2,90 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji i zależny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł401 m² 2 493,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:687 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż w Bydgoszczy hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 270 m plus 130 m biura oraz pomieszczenia socjalne. Działka przynależna do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

7 750 zł180 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni od 180 do 650 m2. Do dyspozycji kuchnia, toaleta męska i damska. Pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze biurowca. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł441 m² 904,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem w centrum Ciechocinka. Obiekt w stanie do generalnego remontu, murowany, w cegle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł441 m² 904,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łasin

Łasin,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł744 m² 3 427,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:990 m²

NA sprzedaż - Nieruchomość Inwestycyjna z Dochodowymi Lokalami i Mieszkaniami Województwo kujawsko-pomorskie , powiat grudziądzki , gmina Miasto Łasin , w miejscowości Łasin podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lotnicza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

50 000 zł15 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż: garaż murowany przy ul. Lotniczej/budowlanych - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży garażu murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

45 000 zł17 m² 2 705,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duże miejsce parkingowe W garażu podziemnym - toruń - chełmińskie przedmieście - kołłątaja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca parkingowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego z klimatyzacją o powierzchni ok 61 m2 z przeznaczeniem na usługi , gabinety lekarskie, terapeutyczne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szabda

Szabda,kujawsko-pomorskie

46 000 zł1 874 m² 24,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 256 m²

Szabda gmina Brodnica-na wynajem nowoczesna wielofunkcyjna hala magazynowa. Znakomite położenie hali spełni oczekiwania każdego klienta-przedsiębiorcy w zakresie produkcji jak i magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 000 zł900 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca na wynajem budynek magazynowy(hala) wraz z budynkiem socjalnym: szczegóły oferty : Na wynajem nieruchomość gruntowa o powierzchni 1010 m2 zabudowana 1-piętrowym, niepodpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł481 m² 2 701 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowa przestrzeń dla Twojego biznesu - magazyn, biura, parking! Funkcjonalny budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną, idealny do prowadzenia działalności magazynowej, logistycznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 999 zł400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku parterowej hali produkcyjno - magazynowej mieszczącej się w Bydgoszczy. Przedmiotowa nieruchomość o powierzchni 400m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł254 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni całkowitej 254 m2 posadowiona na 930 m2 , w całości ogrodzonej działce, na pograniczu dzielnic Wzgórze Wolności i Glinki. Konstrukcja hali stalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Granitowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł682 m² 5 131,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna w bardzo dobrej lokalizacji - u zbiegu ulicy Olsztynskiej i Granitowej. Na terenie znajdują się dwie hale produkcyjne, budynek mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wawrzyniaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 16,5 m , położony w Inowrocławiu przy ulicy Wawrzyniaka w cenie 65 000 zł. Szerokość garażu 3 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Mariana Rapackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł88 m² 7 849,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:65 m²

Okazyjna na sprzedaż kamienica na Starówce - Zadzwoń i umów się na spotkanie. ***mała ***urokliwa kamienica ***na placu rapackiego*** starówka***z widokiem na fontannę Tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sumin

Sumin,kujawsko-pomorskie

690 000 zł778 m² 886,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Na sprzedaż obiekt po budynku byłej szkoły. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Sumin w powiecie brodnickim w gminie Osiek. Nieruchomość świetnie nadaje się według opinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł188 m² 1 251,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:747 m²

### oferta sprzedaży kamienicy - pow. 187,76 M **lokalizacja:** [centrum Grudziądza] **cena:** [235 000 zł] **powierzchnia całkowita:** 187,76 m **rodzaj nieruchomości:** Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Cedrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

7 500 zł226 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny budynek biurowo-usługowy na wynajem - Owczarki, ul. Cedrowa Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego budynku biurowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł775 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:773 m²

Obiekt handlowy- usługowy z 2008 r. (pow. 775m2) położony w dzielnicy Osowa Góry. Cena do negocjacji. W cenie nieruchomości 2 budynki o powierzchni łącznej 775m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

20 000 zł12 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Osiedle Sztuk Pięknych | Fałata| Miejsce Parkingowe w hali garażowej Posiadamy na sprzedaż miejsce parkingowe w hali garażowej budynku zlokalizowanego w Toruniu przy ul. Fałata 11-13 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bartniczka

Bartniczka,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł1 100 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowy wybudowany i obecnie wykorzystywany jako masarnia. Nieruchomość o powierzchni 1,5200 ha zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26 000 zł1 041 m² 24,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę lub sprzedam Wynajem 26.000,00zł/m-c netto + opłaty za media + podatek od nieruchomości. Możliwa sprzedaż nieruchomości za 4.800.000,00zł netto. Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Petersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę lub sprzedam. Wynajem 120.000,00zł/m-c netto + opłaty za media + podatek od nieruchomości. Możliwa sprzedaż nieruchomości za 23.000.000,00zł netto. Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 400 000 zł940 m² 5 744,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

3 budynki po kapitalnym remoncie w super lokalizacji- w najbliższym sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze! Zespół budynków po kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Strzygi

Strzygi,kujawsko-pomorskie

6 900 zł600 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę duży budynek około 600 m2 o (12,5 m x 45 m). Wynajmę z przeznaczeniem na różne działalności duży budynek w miejscowości Strzygi, gmina Chodecz przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł522 m² 4 881,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kamienica o pow. całkowitej 522,4 m2, położona w pobliżu Wyspy Młyńskiej Cztero kondygnacyjny budynek o niezwykłym charakterze i historycznym rodowodzie , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

2 749 000 zł1 535 m² 1 790,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 283 m²

Przedstawiamy unikalny budynek, który może stać się doskonałą siedzibą dla Twojej firmy. Nieruchomość składa się z dwóch części: pierwsza część - powstała w 1999 roku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 782 zł5 432 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł401 m² 2 493,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:687 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zduny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł1 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²