dowolna

Budynki użytkowe na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

298 ogłoszeń

7 200 zł288 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala handlowo - magazynowa o powierzchni 288 m2 znajdująca się na parterze dwukondygnacyjnego budynku.Usytuowany przy S5 na działce ok.4000 m2 z dużą ilością miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł150 m² 16,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam zaszczyt zaprezentować na wynajem blaszaną halę magazynową zlokalizowaną przy ulicy Bema w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od zjazdu nr 13.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 652 m² 21,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 981 m²

Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia | Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m , zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł5 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 5800 m z pomieszczeniami biurowymi. Możliwość wynajęcia dodatkowo biur w biurowcu na I piętrze ok.220m2, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 172 zł146,50 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z wiatą w miejscowości Brzozowe Błota (zarośle). o całkowitej powierzchni 146,50 m2. Powierzchnia użytkowa magazynu wynosi 78,20 m2 natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość dostępna do wynajmu od zaraz! Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia budynek o pow. 217 m2 usytuowany przy ul. Inowrocławskiej w Pakości, zlokalizowany na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnie 200-400-! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg krajowych.

Szczegóły ogłoszenia

63 800 zł2 900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

! hala magazynowa! 4 rampy! dla konkretnego klienta cena do negocjacji! Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 2900m2 z zapleczem biurowym,4 bramy z rampami. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! polecamy halę Z pomieszczeniami biurowymi lub bez W rewelacyjnej lokalizacji osiedle bartodzieje! O powierzchni całkowitej ok.870 M2 PLUS MIEJSCA PARKINGOWE -POWIERZCHNIA.

Szczegóły ogłoszenia

24 600 zł1 230 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 1018 m, z budynkiem biurowym 212m. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia, na terenie ogrodzonym! ogrzewana! rampa hydrauliczna!poziom 0! Możliwość wynajęcia dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

58 440 zł2 922 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 831 m²

Hala dwupoziomowa z dwoma windami towarowymi. Działka zajmuje powierzchnię ok 8000 m , zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni - 843 m/2 oraz budynkiem magazynowym o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł930 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala na wynajem - bartodzieje | świetna lokalizacja | produkcja, magazyn, usługi Do wynajęcia przestronna hala o powierzchni ok. 800 m , zlokalizowana na osiedlu Bartodzieje - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo budowana hala na Osowej Górze. Wysokość 7mb,szerokość hali 18mb, długość 55mb. Posadzka niepylna, możliwość zainstalowania suwnicy do 10 ton i ogrzewania. Brama wjazdowa 5x4m lub.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł2 000 m² 20,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa wysokiego składowania wyposażona w regały, bramę wjazdową, ogrzewaną (nagrzewnice). Budynek murowany, teren ogrodzony, monitorowany. Duży plac manewrowy, utwardzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 337 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala magazynowa Osowa Góra - 942m2 z powierzchnią biurową 177m2 oraz pomieszczeniami socjalnymi 220m2- wariant I Wariant II -opcjonalnie możliwość zwiększenia wynajmowanej.

Szczegóły ogłoszenia

16 503 zł657,74 m² 25,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala - oddanie do użytku 3q 2024r. (powierzchnia magazynowa 565,64m2 + powierzchnia biurowo-socjalna 92,10m2) położona na bydgoskich Kapuściskach. Duża ilość miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł300 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala położona w bardzo dobrej lokalizacji z dużym placem manewrowym. Teren ogrodzony, monitorowany z całodobową ochroną. Dostęp do hali 24/h. Hala ogrzewana, położona na poziomie "0",.

Szczegóły ogłoszenia

30 577 zł926,57 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. Do dyspozycji potencjalnych najemców miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 076 zł612 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 612 m, z zapleczem biurowym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampa hydrauliczna! media W cenie najmu! Ochrona całodobowa, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł2 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia place magazynowe i powierzchnie magazynowe w hali klasy A wysokiego składowania o wysokości 15m. Hala wybudowana w 2024 r. na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł115 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 115m 2 w doskonałym miejscu na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy. Plac kostka. Brama automatyczna o wymiarach szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

14 550 zł582 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem obiekt handlowo - magazynowy w Zielonce przy S5. Budynek usytuowany na działce o pow. 4138 m2 z dużą ilością miejsc parkingowych. Opis oferty lokal magazynowo -handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Hala O pow.4000 M2. Wysokość 6 M2 Z rampą. Hala magazynowa klasy A / Parametry obiektu - hala magazynowa: - powierzchnia - 3.988,50m - kubatura -27.690,40m - wysokość - 7,00.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam zaszczyt zaprezentować na wynajem murowaną halę magazynową zlokalizowaną przy ulicy Bema w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od zjazdu nr 13.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł490 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne biura, wyposażone, dwa pietra, własny parking. Lokalizacja : Budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 976 zł459 m² 17,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Do wynajęcia hale pod działalność nieuciążliwą Hala murowana- ocieplona 142 m2 - ogrzewana olejem opałowym - nagrzewnica powietrza. - posadzka betonowa - wysokość hali 3,4m2 - brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn ekspedycji przy budynku byłego dworca Dąbrowa Chełmińska położony przy czynnej linii kolejowej Nr 209 Kowalewo Pom Bydgoszcz Wschód na działce Nr 346/1 obr. Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 630m2 +25m2 powierzchnia biurowo-socjalna na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od zaraz! Do wynajęcia oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 562 m²

Obiekt idealnie nadający się na biurowiec, obiekt gastronomiczny, przedszkole itp. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska, obejmującą nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli prowadzisz firmę i poszukujesz pomieszczeń produkcyjno-magazynowo-biurowych w jednej z najlepszych dzielnic Torunia, to to ogłoszenie jest dla Ciebie! Zapraszamy na Jar, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Wyjątkowa Szansa! Do wynajęcia lokal gastronomiczny we Włocławku. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal gastronomiczny idealny pod restaurację. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

23 040 zł2 304 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 2304m2 z biurami Osowa Góra - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn 2304 m2 z możliwością przekształcenia do funkcji produkcyjnej Magazyn z biurami położony.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł1 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa hala przemysłowo- usługowa o pow. 1000 m2, wymiary hali 20/50 m. wysokość hali 7m. do kalenicy. W hali może być zainstalowane ogrzewanie, pomieszczenie socjalne i biurowe. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł656 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Proponujemy Państwu na wynajem wyjątkowo atrakcyjny obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy nadający się doskonale pod siedzibę firmy. Obiekt parterowy z trzema dużymi bramami.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne biuro o powierzchni 22,57m2 w nowoczesnym biurowcu położonym w Bydgoszczy. Idealna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m. Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

26 250 zł1 050 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna do wynajęcia Powierzchnia: 1050 m2 - wymiary 18 m x 60,40 m Wyposażenie: dwie suwnice: 8 ton i 3,2 tony nośności. Jedna brama wjazdowa - 4,5 x 4,7.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł69 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:112 m²

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokali usługowych o powierzchniach od 69m2 do aż 212m2, znajdujących się w biurowcu Kościuszko.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica na wynajem w centrum Chełmna Przedstawiamy ofertę wynajmu kamienicy po renowacji o pow. 113 m2 przy ul. Poprzecznej w centrum Chełmna woj. kujawsko-pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł931 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca na wynajem halę: ok. 930m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej: w tym: - 180,0m 2 powierzchni biurowo-socjalnej ( 6 osobnych pomieszczeń) - 750,0m 2 powierzchni produkcyjno -magazynowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij