dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

333 333 zł37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Włocławskiej 1 w Toruniu to pięciokondygnacyjny budynek w którym powstaje 39 lokali mieszkalnych i podziemna hala garażowa. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 000 zł435 m² 1 954,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić unikalną nieruchomość w centrum Włocławka. Główną część stanowi basen wraz z zapleczem i infrastrukturą jak szatnie, natryski, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę zakupu nieruchomości położonej przy urokliwej ulicy Lelewela 20 w Bydgoszczy. Apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka - 60 m , po generalnym remoncie, umeblowane Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m . Lokal mieści się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

633 000 zł57 m² 11 010,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 265 zł21 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w świetnej lokalizacji- jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy *19,63 m2 *składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł738 m² 298,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca bardzo ładną działkę! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 740 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł37 m² 8 502,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tej lokalizacji mieszkanie o takim metrażu bardzo rzadko się pojawiają - lokal mieszkalny w bloku z cegły w bliskim sąsiedztwie toruńskiej Starówki. Idealne na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł139 m² 8 291,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:987 m²

Mam przyjemność zaprezentować świetną ofertę - bezobsługowy i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 119m2 położony w malowniczej okolicy Czarnego Błota. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł42 m² 7 520,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe wyremontowane mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Prezentowana nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

369 000 zł61 m² 6 079,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości agdom z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku - osiedle Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Śliczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż, 42m2, osiedle Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w gminie Białe Błota w odległości 8 km od Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie Na Skarpie w dobrej cenie, częściowo umeblowane. *** Atrakcyjna oferta dostępna tylko w Centrum nieruchomości Kopernik*** Mamy na sprzedaż w atrakcyjnej cenie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

145 000 zł65 m² 2 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:65 m²

Sprzedam w świetnej lokalizacji 1/2 domu w centrum Brześcia Kujawskiego, 65 m2, 2 pokoje, 2 łazienki, duża kuchnia. Pokój na piętrze doskonały na sypialnie, pomierne szafy i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 602 zł39 m² 8 658,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Warlubie

Warlubie,kujawsko-pomorskie

85 000 zł3 300 m² 25,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja. Działka rolna z wydanymi w tym roku Warunkami Zabudowy na dom o powierzchni do 200m2 oraz na budynek gospodarczy. Zachwycająca powierzchnia nieco ponad 3300m2. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany nowym bloku na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie o powierzchni około 45 m2, usytuowane jest na drugim piętrze. W skład lokalu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

589 000 zł121 m² 4 867,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zielonka, domy na sprzedaż .Do sprzedaży 2 bliźniaki czyli 4 segmenty domów w stanie deweloperskim położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego i zaawansowanego technologicznie domu piętrowego, podpiwniczonego, położonego w spokojnej okolicy miejscowości Łabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 011 zł57 m² 10 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł55 m² 10 954,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentuję Państwu bardzo klimatyczne, przestronne dwupokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Starówki Mieszkanie znajduje się 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

960 000 zł127 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W ofercie biura piękne, 127 m kw., dwupoziomowe , pięciopokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jagiellońskiej. Piękne tereny rekreacyjne, widok na rewitalizowane tereny wzdłuż rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

750 000 zł274 m² 2 738,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Nietuzinkowy Dom wolnostojący podpiwniczony z dwoma garażami w bryle budynku w Lubiczu Górnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu Urokliwy Dom 202 m2 z Oranżerią ,dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

567 620 zł65 m² 8 732,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 720 zł69 m² 8 319,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł24 m² 7 495,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc położonego w świetnej lokalizacji - Okole. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 811 zł42 m² 9 687,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Błonie. Lokal o powierzchni 40 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

*** Osiedle Mokre, ul. Wojska Polskiego - mieszkanie 3 pokojowe, oddzielna kuchnia, dwustronne - 49 m2, 3 piętro w niskim czteropiętrowym bloku. Balkon, idealnie nasłonecznione, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 7 004,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/10/8), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 990 zł49 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy mieszkanie nad Balatonem o powierzchni 49,4m , położone w spokojnej i zielonej okolicy, w sercu bydgoskich Bartodziejów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł39 m² 9 585,49 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetna lokalizacja Z doskonałym dostępem do wszystkiego rubinkowo I Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,60 m2 na sprzedaż na Rubinkowie I w Toruniu. Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Brodnica,kujawsko-pomorskie

275 000 zł45 m² 6 086,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie W centrum brodnicy! Sprzedam wyremontowane mieszkanie przy ul. 3-maja w Brodnicy. Mieszkanie położone na najbardziej bezpiecznym poziomie. Widok na Brodnicę i lasy zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 223,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Błonie. Układ funkcjonalny, nieprzechodni. Pokoje wielkości 15;9;8m2. Na podłodze parkiety w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 070 000 zł140 m² 7 631,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Właściciel bierze pod uwagę częściowe rozliczenie sprzedaży tej nieruchomości z zamianą na mieszkanie. Dzięki temu znacząco możesz skrócić czas transakcji nie czekając na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

625 000 zł93 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej w Złotorii. Dom o powierzchni 93,41 m2 w stanie deweloperskim położony na działce o powierzchni ok 600m.