dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł49 m² 10 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż * 49 m2 * 2 pokoje * Sosnowy Las Cechy mieszkania: - parter w niskim bloku z 2020 roku - mieszkanie wykończone w 2024r. w wysokim standardzie - nowoczesna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania* 52 m2 * Podgórz Cechy oferty: - plac zabaw na terenie osiedla, - ogólnodostępny parking pod budynkiem, - możliwość wynajęcia miejsca garażowego, - do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł63 m² 10 692,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta sprzedaży mieszkania * Stawki * 3 pokoje * 62.6 m2. Cechy oferty: - pierwsze piętro w dwupiętrowym budynku z windą - wysoki standard wykończenia mieszkania, - ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 670 zł58 m² 9 890,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 277,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

W ofercie naszego biura. Atrakcyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku po termoizolacji na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 020 zł59 m² 9 055,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokre | Wybickiego | 2 Pokoje | 60 m 2 Dostępne od dnia 01.11.2024 roku Najem okazjonalny! Prezentuję Państwu przestrzenne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Mokrem, przy ulicy Wybickiego 19 A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł126 m² 4 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Dom na sprzedaż w Kruszynie, gmina Sicienko. Według projektu "przyjemna 18" to kwintesencja funkcjonalności i praktyczności parterowego domu w najmodniejszym wariancie stylistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł24 m²

 

Piętro:1/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Studenci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szynkówko

Szynkówko,kujawsko-pomorskie

260 000 zł3 200 m² 86,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu domek letniskowy na sprzedaż - to nie tylko nieruchomość, to zaproszenie do życia pełnego spokoju i relaksu, otoczonego malowniczym krajobrazem. Wnętrze domku zachwyci Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

652 000 zł65 m² 9 987,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Podgórz | Poznańska | 3 Pokoje | 65,28 m2 Nowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia natychmiast, wyposażone i umeblowane. Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 000 zł51 m² 8 142,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Oferta dostępna tylko w biurze Prestige Nieruchomości! Z przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,6 m2 na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

501 930 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

241 000 zł831 m² 290,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łochowo ,polecam działkę o pow.858m2 położoną w Łochowie. Dla działki posiadamy decyzję warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 122 zł66 m² 8 443,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 011 zł40 m² 9 850,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 7 057,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację dwupokojowego mieszkania na Wyżynach. Mieszkanie jest zadbane, ale wymaga remontu z uwagi na długoletni brak prac remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł34 m² 12 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego nieopodal centrum miasta. Bardzo pożądana lokalizacja - dobry dostęp do obiektów użyteczności publicznej (szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przepiękny, komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 65 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł91 m² 7 135,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie 8 mieszkań na Osiedlu Leśnym. Wszystkie lokale mają powierzchnię ok 90 m2. Piętra od parteru do 3 piętra. Mieszkania na parterze mają wydzielone ogródki, a na piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 652 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 090 zł35 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sulnowo

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł905 m² 138,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 905 m2 umiejscowiona w cichym i spokojnym miejscu w Sulnowie Najbliższą okolicę stanowi osiedle domków jednorodzinnych. Nieopodal marketu Dino. Oferujemy pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Krobia,kujawsko-pomorskie

20,41 zł/m²147 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 127 m2 z miejscami postojowymi przed lokalem w miejscowości Krobia / Lubicz Górny. Lokal położony jest jest parterze budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 200 zł46 m² 8 939,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

949 000 zł282 m² 3 365,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Sprzedam dom wielopokoleniowy położony w Kruszynkach na obrzeżach Brodnicy. Nieruchomość znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicy jeziora i lasów przy tym znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 790 100 zł48 381 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4,8383 ha, położoną w miejscowości Kowalewo, gmina Szubin. Działka posiada doskonały potencjał, z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

580 000 zł100 m² 5 799,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Makler poleca serdecznie! Do sprzedania dom jednorodzinny położony na wsi, w odległości 4 km od granicy miasta Bydgoszczy, w kierunku Solec Kujawski. Dom otoczony jest 30. letnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w malowniczym zakątku Sicienka przy ul. Polnej. Nieruchomość stanowią dwie działki o łącznej powierzchni ok. 1750 m2, dla których zostały wydane aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezęntuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 63 m2, usytuowany na 6 piętrze, w wysokim bloku z windą. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 420 zł55 m² 9 044,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

99 000 zł400 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "nadzieja" w Bydgoszczy. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni około 400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu , jednopokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w strefie uzdrowiskowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

715 000 zł296 m² 2 415,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:577 m²

Przestronny w pełni prosperujący dom idealny pod wynajem na pokoje pracownicze w Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na sprzedaż położony na bydgoskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 204 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł54 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Jakubskie Przedmieście | Prądzyńskiego | 3 pokoje | 54,20 m2 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży trzypokojowego, klimatycznego mieszkania o pow. 54,20 m2 na 1 piętrze , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne