dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terasy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w centrum, kameralny budynek tylko 6 lokali z halą garażową! bez pcc i opłaty za pośrednika! Bezpośrednio od dewelopera! Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terasy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł44 m² 9 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pcc i opłaty za pośrednika! Bezpośrednio od dewelopera! Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terasy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie do sprzedania jest tylko w naszym biurze.zapraszamy! Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu wyjątkowego mieszkania znajdującego się na włocławskim osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem lokal przeznaczony na powierzchnie magazynowe na os. Michelin. Lokal o powierzchni 100m2 z parkingiem. Cena 2000zł. Zapraszam do kontaktu tel: numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni 58m2, cztery pokoje po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 098,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji. *Mieszkanie jest w trakcie remontu łazienki oraz kuchni, nowe zdjęcia już wkrótce* Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2008r.), położonego na bydgoskim Szwederowie. Budynek: prace budowlane związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przepiękną kawalerkę, usytuowaną na parterze prestiżowej kamienicy, zlokalizowanej zaledwie 5 min (autem) od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny położony w Toruniu na zamkniętym Osiedlu Winnica. Lokal znajduje się w budynku 3 klatkowym, 4 piętrowym z windą, powierzchnia lokalu to 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł59 m² 5 875,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży klimatycznego mieszkania, można by rzec z duszą, znajdującego się na parterze kamienicy przy ul. Mickiewicza w Żninie. Powierzchnia powyższego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 120 zł63 m² 7 802,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

100 000 zł810 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki budowlane w miejscowości Kruszyn pod Bydgoszczą (gmina Sicienko). Działka 810 m2 w cenie 100tys Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze Obowiązujący miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Mostowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

100 zł15 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:100 zł

Kamienica stare miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 700-lecia

Żnin,kujawsko-pomorskie

3 899 000 zł2 084 m² 1 870,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną kamienicą o powierzchni 1928,4 m2 , położoną w malowniczym Żninie. Kamienica została wzniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

635 000 zł5 830 m² 108,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5832m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 470 000 zł247 m² 5 951,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:502 m²

Makler z przyjemnością poleca: lokal handlowo- usługowy w Bydgoszczy, znajdujący się w dzielnicy Wilczak o powierzchni użytkowej 208 m2. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł48 m² 4 948,24 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rządz - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 48,3m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się 2 pokoi, w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 350 zł69 m² 8 805,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

193 350 zł1 289 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

32103. Polecam! Na sprzedaż 2 działki (można kupić jedną ), położone obok siebie o powierzchni 1289m2 i 1682m2. Cena 150 zł/m2. Działki posiadają regularny kształt oraz bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leszczynowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł201 m² 5 711,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

NA sprzedaż Wolnostojący, parterowy dom z dwustanowiskowym garażem, łochowo gm. Białe Błota. Powierzchnia zabudowy 201,36m2, powierzchnia użytkowa 113,17m2 Dom zbudowany w 2008r. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

92 000 zł3 000 m² 30,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż działkę rolną o pow. 3001m , położoną w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu mieszkania znajdującego się na osiedlu Zazamcze. Mieszkanie w wiezowcu na niskim piętrze ale blok jest z windą, 2 pokoje, widna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W Naszym biurze! makler nieruchomości poleca do wynajmu przytulne 2 pokoje na osiedlu Okole przy ulicy Grunwaldzkiej nieopodal Atosa. Mieszkanie po gruntownym remoncie W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 599 000 zł210 m² 7 616,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Dom został wybudowany na dużej działce 2054 mkw, sąsiedztwo stawów i łąk, zapewnia pełną prywatność i kontakt z naturą. Salon z jadalnią ma powierzchnię ponad 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł47 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

32128. Komfortowe mieszkanie przy umk! wyremontowane, jeszcze pachnące świeżością! gorąco polecam mieszkanie O powierzchni około 46,54 m2, które składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł45 m² 6 135,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż mieszkanie do wprowadzenia na bydgoskim szwederowie ***rezerwacja*** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 44,82 m2 usytuowane na parterze w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł100 m² 10 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż kompleks budynków mieszkalno-usługowych w samym sercu dzielnicy Południe. Nieruchomość składa się z domu domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 275 zł28 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł44 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 42,9m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

649 000 zł170 m² 3 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem. Wzorowany na projekcie z kolekcji Muratora M39 Miły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł55 m² 12 325,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta mieszkania na Jarze * deweloper Lembud * jedno z piękniejszych osiedli w Toruniu Cechy mieszkania: - mieszkanie z widokiem na las, - jasne, słoneczne, - 2 piętrowy apartamentowiec, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł40 m² 7 648,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż * 40.5 m2 * 2 pokoje * Mokre Cechy oferty: - wystawa okien w kierunku południowo-zachodnim - blok z nowymi windami, - monitoring osiedlowy, - mieszkanie usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 005 zł32 m² 8 816,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

47,72 zł/m²186 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam Państwu ofertę Wynajmu dużego lokalu, w bardzo ruchliwym miejscu, z parkingiem. Łączna powierzchnia lokalu to ponad 186 m2. Lokal posiada niezależne dwa wejścia z ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 011 zł41 m² 8 978,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł89 m² 6 724,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Kcyńska Dwupoziomowe mieszkanie M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 050 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 290 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 569,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, rozkładowe, mieszkanie o powierzchni 58,23 m2, usytuowane na parterze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej części Rubinkowa I,.