dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.65 m o 2 pokojach,kuchni i łazienki położone na 6 piętrze w dzielnicy Kapuściska,aby utworzyć dodatkowy pokój właściciel ma świetny pomysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 890 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

615 000 zł56 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego na malowniczym osiedlu Koniuchy, przy spokojnej ulicy Janiny Bartkiewiczówny. To mieszkanie w kameralnym bloku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 700 zł55 m² 9 067,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48 m2 na osiedlu Bartodzieje małe. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu. W budynku dostępne są dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 450 zł49 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum miasta Bydgoszczy.Mieszkanie idealne dla studenta medycyny.Komunikacja miejska w zasięgu dłoni, Stary Rynek to spacerkiem 2 min, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 122 zł54 m² 7 637,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 070 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 200 zł43 m² 8 888,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 200 zł44 m² 9 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 200 zł44 m² 8 710,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 599 zł66 m² 9 054,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł125 m² 4 352 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł66 m² 6 803,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Bartodzieje. Lokal mieszkalny składa się z 3 odrębnych pokoi, w tym jeden z wyjściem na dużą loggię, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł55 m² 12 325,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z 2 pokoi, usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu, położonym na skraju lasu przy ul. Hubego. Głównym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

588 300 zł90 m² 6 520,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

350 000 zł44 m² 7 882,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w bloku z windą. Czynsz administracyjny latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 600 zł75 m² 8 634,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

84 000 zł700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Cicha - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych o pow. ok 700m2 każda. Działki są w trakcie podziału. Informacje o działce 700m2: - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Serdecznie polecam świetną ofertę mieszkania w biurze makler Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej lokalizacji koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

103 000 zł952 m² 108,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca Państwu nieruchomość gruntową o pow. 952m , położoną miejscowości Tarkowo Dolne , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka jest w kształcie kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 290 zł50 m² 9 065,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 120 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 333 m² 240,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

498 900 zł143 m² 3 488,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom z 2023 roku, umieszczony na działce o powierzchni 488m2 w miejscowości Pyszczyn. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

635 200 zł76 m² 8 379,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,02 zł/m²106 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Poleca: na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy w ładnym budynku przy ulicy Poznańskiej. Lokal o powierzchni 106 m2 znajduje się na 1 piętrze nowego budynku. Dotychczas był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 533 zł41 m² 9 134,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł360 m² 694,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 360 m z zabudowaniami blisko centrum! Biuro Makler Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 360 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 014 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 222 zł40 m² 9 055,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024