dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł53 m² 7 834,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu świetnego mieszkania na ulicy Modrakowej w Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane w niskim 4 piętrowym budynku usytuowane na 1 piętrze. Układ 3 pokoi, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

634 000 zł5 832 m² 108,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5832m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł53 m² 6 930,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji blisko do górek Fordońskich.Lokalizacja idealna tereny spacerowe, rowerowe, rekreacyjne.Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

899 000 zł218 m² 4 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, o pow. 370m2, solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

676 780 zł76 m² 8 906,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

585 000 zł16 554 m² 35,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna szóstej klasy o powierzchni 1,6 ha, zlokalizowana w malowniczym Nowym Jasińcu (gmina Koronowo). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Legionów 5 Na wynajem wygodne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w centrum miasta, tuż obok Cinema City. Dla kogo? Mieszkanie jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

929 000 zł92 m² 10 097,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe osiedle domów - idealna oferta dla rodzin Z dziećmi! Jeśli marzysz o własnym domu, który pozwoli Ci zamieszkać od zaraz a tym samym zaoszczędzić nerwy i czas związany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący w Złotorii k.Torunia: -idealna propozycja dla rodzin poszukujących przestrzeni -komfortu - bliskości natury. Położony w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 540 zł51 m² 8 957,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

*** Niepowtarzalne mieszkanie 4 pokoje os. Rubinkowo *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 4 - pokojowego o pow. 61 m2 zlokalizowanego na trzecim piętrze w bloku 4-piętrowym os. Rubinkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

690 000 zł104 m² 6 628,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Przedstawiam Państwu funkcjonalny dom z piękną działką. Dom zlokalizowany jest nieopodal Torunia, w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Duża działka o powierzchni 1163 m2 daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł37 m² 7 104,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaz mieszkanie po kapitalnym remoncie Z wszystkimi meblami! Wchodzisz i mieszkasz! W mieszkaniu przeprowadzony został generalny remont, nowe ściany, nowe podłogi, nowe okna, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Nakonowska

Wola Nakonowska,kujawsko-pomorskie

530 000 zł166 m² 3 183,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie włocławskim, gminie Choceń, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ustawny, piękny dom z widokiem na mysią wieże, w samym centrum Kruszwicy. Dom posiada wiele możliwości zagospodarowania. W celu uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł52 m² 7 699,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 48,8m2 , w cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niewierz

Niewierz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł280 m² 3 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferujemy Państwu niezwykłą nieruchomość położoną na Pojezierzu Brodnickim. Działka ma 4600m2 powierzchni i niej znajdują się; nowoczesny budynek 280m2 do wykończenia, budynek 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł128 m² 8 974,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu przepięknie urządzonego nowoczesnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 128,14m 2 w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczyn-Wieś

Karczyn-Wieś,kujawsko-pomorskie

350 000 zł147 m² 2 377,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Wyjątkowy dom w niepowtarzalnej, kameralnej lokalizacji w miejscowości Karczyn-Wieś. Osiedle Leśna Polana to oaza ciszy i spokoju. Odległość od granic Inowrocławia to 11 km. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Galileusza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

335 300 zł958 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Niemcz, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (budownictwo jednorodzinne). Media: prąd przy działce, woda, gaz w drodze. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł64 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 64m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, - łazienki, - wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 595 000 zł220 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Serdecznie polecamy: w yjątkowy dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

300 000 zł65 m² 4 587,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż Lokalizacja: lubicz Górny koło Torunia, ul. Kołłątaja Powierzchnia: 65,4m2 Struktura: 3 pokoje, przedpokój, oddzielna kuchnia, łazienka i wc Powierzchnie dodatkowe: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przytulnego i wygodnego mieszkania idealnego dla pary lub singla! Nieruchomość położona na najlepszym i najczęściej wybieranym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

89 900 zł1 267 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1267m , położona w miejscowości Załachowo, bardzo blisko Łabiszyna. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 590 zł37 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane i umeblowane mieszkanie w Centrum Grudziądza przy ul. Wybickiego 32. Lokal po kapitalnym remoncie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 940,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu duże dwustronne mieszkanie w bloku, usytułowane na drugim piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduję się na Rąbinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 001 zł32 m² 12 457,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

314 000 zł33 m² 9 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO remoncie 2-pokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na Rubinkowie na 3 piętrze w bloku. Całe wyposażenie pozostaje W cenie! Na powierzchnię 32 m2 składa się : -otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł205 m² 9 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

Biuro Makler poleca serdecznie wspaniały dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy naszego miasta w dzielnicy Czyżkówko. Budynek wolnostojący jest usytuowany w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 410 zł52 m² 8 843,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 w świetnej lokalizacji. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, w bloku z płyty, idealne dla dla rodzin lub osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

950 000 zł218 m² 4 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknego domu położonego w spokojnej okolicy, w podbydgoskim Czarnowie. Dom został oddany do użytku w 2021 roku. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 095,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Bydgoszcz - ulica Nakielska 35 - na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na wysokim parterze w kamienicy. Na lokal składa się duży pokój, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

548 796 zł48 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

198 000 zł51 m² 3 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, inowrocław Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów finansowych. Powierzchnia mieszkania: 51,47m2 Cena: 198 000zł koszty: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

451 236 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

573 000 zł56 m² 10 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rycerska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 000 zł68 m² 9 195,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w Śródmieściu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na wysokim parterze nowego bloku z 2022r. Lokum jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

746 610 zł70 m² 10 667,40 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.