dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horodelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej Bydgoszcz, szwederowo Dobra lokalizacja/wysoka jakość wykonania! i pcc! Oferta dotyczy mieszkania nr: D69 Powierzchnia mieszkania: 35,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26 zł/m²100 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: hala magazynowa 100m2 na parterze, bydgoski Park Przemysłowy. Doskonała logistycznie lokalizacja. Hala wykonana z ocieplonej płyty obornickiej pw8. Posadzka niepylna. Przed halą duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 325 000 zł162 m² 8 181,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni 161 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1219 m2 znajdujący się w otoczeniu lasu w pożądanej lokalizacji - Zielonka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 712 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie deweloperskie, bydgoszcz Bocianowo. Symbol: C44 cena: 602 712,00 pln cena za metr: 8 700,00 pln metraż: 68,49m2 liczba pokoi: 3 piętro: 4 Termin oddania: II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

437 330 zł55 m² 7 944,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka - w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 148 zł38 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Mieszkanie deweloperskie, w nowej inwestycji na Bydgoskim Czyżkówku, ulica Flisacka. Start budowy od 01.04.2023, budynek A. Planowane zakończenie: II kwartał 2025 r. Inwestycja: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 328 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: na sprzedaż Trzypokojowe deweloperskie mieszkanie na parterze, bydgoszcz Szwederowo. Powierzchnia mieszkania: 50,16m2 Oferta dotyczy sprzedaży lokalu nr 11. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kraszewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł43 m² 8 006 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 43,09 m , usytuowaną na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowaną przy ulicy Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 700 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na dziewiątym piętrze w sercu Bydgoszczy, na malowniczym osiedlu Bartodzieje. Ta nieruchomość o powierzchni 47,30 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błażka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

369 000 zł60 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne trzypokojowe, trójstronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

9 500 zł290 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Zapraszam do wynajmu luksusowego domu w Niemczu. Piętrowy dom o powierzchni 290m2 jest położny na działce o powierzchni ok. 1220m2. Na parterze do dyspozycji najemców oferuje nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję. Vis a vis kampusu umk. Idealne pod wynajem, chociaż ze względu na bliskość żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej - bardzo dobrze odnajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Horodelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 275 zł28 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej Bydgoszcz, szwederowo Dobra lokalizacja/wysoka jakość wykonania! i pcc! Oferta dotyczy mieszkania nr: D13 Powierzchnia mieszkania: 27.75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Tadeusza Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł96 m² 6 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy mieszkanie może mieć duszę ? Energię posiadać ? Ja ją z pewnością mam, kiedyś byłam brzydkim kaczątkiem, ktoś powiedział by rudera, ale przyszła Ona, od razu dostrzegła mój urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 857 zł52 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Trzypokojowe deweloperskie mieszkanie na czwartym piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal: 2.A.4.13 Budynek 2 Piętro 4 Powierzchnia mieszkania: 51,74m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

245 000 zł2 569 m² 95,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną o powierzchni 2569 m2 w Kruszynie Krajeńskim sprzedam. Bardzo malownicze miejsce posiadające potencjał kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 891,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo funkcjonalnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 57,9 m2, w skład którego wchodzą 4 pokoje, oddzielna kuchnia w zabudowie, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyjątkowego mieszkania na wynajem! Jeśli poszukujesz nowego mieszkania zlokalizowanego w renomowanym miejscu i najlepszej lokalizacji w centrum miasta koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 334 m² 146,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1334m 2 położona bezpośrednio przy ulicy Piaskowej. Atrakcyjna lokalizacja 900m od parku Sosnowego i ulicy Zdrojowej. Zjazd na działkę z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

272 000 zł101 m² 2 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł43 m² 5 504,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

NA sprzedaż Mieszkanie do remontu o powierzchni 43,42m2 w kamienicy w centrum Bydgoszczy, blisko Astorii. Doskonała komunikacja. Kamienica jest w trakcie generalnego remontu (wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowy apartament w centrum miasta. Idealna oferta, mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 40,04 m2. Inwestycja pod wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 500 zł56 m² 9 618,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

639 000 zł220 m² 3 452,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 220 m znajdujący się w Inowrocławiu. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł80 m² 7 866,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Mieszkanie kamienica, 3 pokoje, 80 M2, centrum, duża piwnica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80m , zlokalizowane na parterze odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Noakowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

19 000 zł11 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Miejsce parkingowe o powierzchni 10,75 mkw, zadaszone, w kompleksie wiat osłonowych dla samochodów, przy ul. Noakowskiego, na Os. Południe we Włocławku, w terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 918,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyremontowanego 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł47 m² 6 363,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m 2 mieszczące się na 3. piętrze w bloku na os. Kapuściska przy ul. Szarych Szeregów. W skład pomieszczeń wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 000 zł39 m² 9 063,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w samym sercu Fordonu! Nieruchomość mieści się na drugim pietrze niskiego bloku z windą. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł50 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu komfortowego mieszkania na Osiedlu Szybowników w Fordonie. Idealne mieszkanie dla rodzin, par lub studentów. Dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

114 000 zł875 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną ze ścianą lasu sprzedam. Do sprzedaży działka budowlana w Szkocji przylegająca do ściany lasu o pow. 875 m2 w kształcie prostokąta 21 x 40, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 854 zł58 m² 9 570,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Deweloperskie, trzypokojowe mieszkanie na bydgoskich Wyżynach. Oferta dotyczy mieszkania: nr 60 Powierzchnia mieszkania: 57,87m2 Nowoczesne osiedle, wysoki standard i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m 2 , położone na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum przy ulicy Chopina. Stan prawny: odrębna własność lokalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 690 zł45 m² 37,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i przynależnym miejscem podziemnym w budynku obok przy ulicy Zimowej 17 w Toruniu *powierzchnia 45 m2 *parter *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł41 m² 5 953,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki do wykończenia w odnowionej kamienicy z ogrodem na Szwederowie. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

99 999 zł2 556 m² 39,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drziałka budowlana 2556 M2 W kierzkowie. Do sprzedaży działka budowlana w centrum Kierzkowa o pow. 2556 m2, przylegająca do drogi asfaltowej w pobliżu kościoła. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gorzyce

Gorzyce,kujawsko-pomorskie

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Rezerwacja! Oferta tylko u nas! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1056 m2 w miejscowości Gorzyce gm. Żnin. Na przedmiotowej działce znajduje się parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

478 800 zł8 400 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w miejscowości Sąsieczno niedaleko Torunia o łącznej powierzchni ok. 0,8400 ha (8400 m2) Działka nr 56 o pow. całkowitej ok. 2,5 ha na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Augustowo

Augustowo,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł36 800 m² 29,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy dla budynków: biurowo- usługowych, oraz usługowo - produkcyjno - magazynowych w Nekli, gmina Dobrcz. 1 kilometr do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

759 000 zł91 m² 8 340,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny apartament zlokalizowany na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu! Ekspozycja okien: północ, południe. Nieruchomość o powierzchni 91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

89 000 zł26 m² 3 463,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy zlokalizowanej przy ul. Słowackiego w Aleksandrowie Kujawskim. Nieruchomość o powierzchni ok. 25,70.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij