dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

942 837 zł79 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 820 zł54 m² 8 983,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 411 zł56 m² 8 312,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż: biura: 80 m2 powierzchni użytkowej na szóstym, ostatnim piętrze budynku Sanitas przy ulicy Dworcowej 110, zaraz przy dworcu pkp. Topowa lokalizacja, bardzo rozpoznawalny budynek wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł56 m² 7 829,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Fordonu przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy o powierzchni 56,2 m2 w bloku z cegły , z 1991 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

125 000 zł989 m² 126,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Nowym Dąbiu Działka posiada wydane warunki zabudowy, jest jedną z kilku pozostałych w tej lokalizacji, na części już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 100 zł53 m² 7 185,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na poszukiwanym osiedlu Wyżyny , w segmencie B4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

899 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dzień dobry Państwu Dziś prezentuję Państwu ofertę domu wybudowanego według projektu ' W sam raz B ' , zlokalizowany w podbydgoskim Murowańcu. Dom budowany był z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego gotowego do wprowadzenia mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bąkowo

Bąkowo,kujawsko-pomorskie

800 000 zł96 m² 8 343,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy - spełnij marzenia o własnym zakątku z ogródkiem! Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogródkiem w cichej i zielonej okolicy, ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

699 000 zł27 719 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rekreacyjna w Barcinie z własnym stawem. Bezpośrednie połączenie z międzynarodowym szlakiem wodnym (noteć). Cicha i spokojna okolica. W pobliżu Klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł1 200 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Odkryj wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji w centrum Bydgoszczy. Ta imponująca nieruchomość o powierzchni 1200 m składa się z dwóch połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

890 000 zł420 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 416 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż Obiekt o powierzchni 420,00 m2., położony w miejscowości Ostrowite, gmina Lniano, powiat świecki, woj.kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 7416 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł71 m² 7 718,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie na parterze 71,13m2, dwa balkony! Ulica Kromera na fordońskim Osiedlu Tatrzańskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Radziejów,kujawsko-pomorskie

148 000 zł33 m² 4 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 33,40 m2 na ul. Szpitalnej w Radziejowie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 801 m² 80,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości zachęca do zakupu działki budowlanej o metrażu 1800 - 2km od Pruszcza i drogi S5 Działka posiada kształcie prostokąta, z udziałem w drodze. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł217 m² 3 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Duży dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy przestronny dom o powierzchni 217m2, usytuowany przy ulicy Nakielskiej na osiedlu Miedzyń. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nakielska

Mrocza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł125 m² 4 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Rynek pierwotny: brak prowizji oraz brak podatku 2% pcc Na sprzedaż: pół bliźniaka w miejscowości Mrocza na działce ponad 600 m2, powierzchnia domu 125 m2 (z garażem i kotłownią),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura ładne, przestronne mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach dla rodziny lub pary. Lokal po remoncie, wyposażony, gotowy do zamieszkania. W budynku winda. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

229 000 zł1 402 m² 163,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana z warunkami zabudowy, w miejscowości Kruszyn gm. Sicienko, 15 minut od centrum Bydgoszczy. W sąsiedztwie domki jednorodzinne i tereny zielone. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura na wynajem kawalerka 28 m2, blisko centrum. Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. Lokal znajduje się niedaleko dworca pkp, a blisko uczelni wsg. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

429 000 zł143 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom z 2023 roku, umieszczony na działce o powierzchni 488m2 w miejscowości Pyszczyn. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Toruńska

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł65 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do remontu o powierzchni 65 m2 w Czernikowie! Dom o powierzchni 65 m2 do generalnego remontu położony w Czernikowie przy ul.Toruńskiej. Powierzchnia działki 700 m2. Media:prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł46 m² 8 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości. Piękne mieszkanie na poszukiwanym oś.Leśnym, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z cegły po termoizolacji. Mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 990 zł62 m² 6 991,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią na parterze - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bydgoska

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

1 240 000 zł288 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 785 m²

Dom jednorodzinny projekt Orion II, przy drodze krajowej 25. W przypadku tej nieruchomości, istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe piękne mieszkanie z garderobą z możliwością naniesienia zmian w aranżacji przez klienta. Do wprowadzenia od zaraz! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

450 000 zł12 101 m² 37,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 1,2ha znajdujące się w miejscowości Olimpin, gm. Nowa Wieś Wielka. Media: sieć elektroenergetyczna. Teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Gruczno,kujawsko-pomorskie

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem lokal handlowo - usługowy , położony w miejscowości Gruczno, gmina Świecie, województwo : Kujawsko - pomorskie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 036 000 zł2 936 m² 352 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się w spokoju, otoczony zielenią i śpiewem ptaków, a zarazem jesteś na tyle blisko miasta, by cieszyć się wszystkimi jego udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 635 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Gorzeniu, gmina Nakło nad Notecią o pow. 1635 m2. Działka o numerze 94/7 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dukt

Ciele,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 001 m² 158,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w Cielu pod Bydgoszczą, gmina Białe Błota. Kilkadziesiąt metrów od lasu. Media: prąd w drodze. Dojazd do drogi asfaltowej kilkaset metrów. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy! Zalety mieszkania: * klimatyzacja * balkon * internet * miejsce parkingowe w garażu podziemnym * wysoki standard * winda Zalety lokalizacji: * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

830 000 zł148 m² 5 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący strzelce górne Dom parterowy został zbudowany według projektu indywidualnego. Położony na działce 910 m2 na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na ul. Szosa Chełmińska - idealna okazja! Na sprzedaż bardzo, zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotomierska

Sienno,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł257 m² 5 988,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom parterowy wolnostojący z dwustanowiskowym garażem 175 m2 oraz z piwnicą 80m2, którego budowa została zakończona w 2020 roku. Położony na działce (1519m2) w Siennie 18km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Pod Skarpą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 000 000 zł50 626 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: bydgoszcz, blisko Myślęcinek i drogi wylotowej na Gdańsk. Opis: prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej. Działka ta, o powierzchni 50 626.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 890 zł36 m² 9 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzemiętowo

Trzemiętowo,kujawsko-pomorskie

88 800 zł738 m² 120,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Trzemiętowo, gmina Sicienko. Do Bydgoszczy 20 minut. Piękna i cicha okolica. W najbliższej okolicy domki jednorodzinne. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem lokalu o powierzchni użytkowej 90 m2, który znajduje się na 1 piętrze (antresola) budynku firmy wabud (salon wnętrz), przy ul. Polnej 98 w Toruniu. Przeznaczenie lokalu:.