dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bydgoskich Przemysłowców

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

14 900 000 zł3 296 m² 4 520,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 389 m²

Prezentujemy ekskluzywną ofertę sprzedaży nieruchomości przemysłowej, zlokalizowanej przy ul. Bydgoskich Przemysłowców w Bydgoszczy, działka nr 7/395, obr. 132. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 999 zł160 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej - 160 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Niemcza, gmina Osielsko. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł98 m² 1 878,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

*** sprzedane *** *** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozpoczętej budowy domu na działce o powierzchni 897 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł31 m² 8 242,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł143 m² 7 342,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Osielsku. Dom jest w stanie deweloperskim, o powierzchni 143m2 z garażem. Okna na zewnątrz są w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 32 m2 M-2 z balkonem z pięknym widokiem na las. Doskonała oferta dla inwestora aby zaaranżować 2 pokoje. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 125 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1125 m , zlokalizowaną w Kaźmierowie. Kaźmierowo powiat nakielski, 5 minut od Łochowa Jest to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł176 m² 8 232,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Tym razem zdecydowanie mam o czym mówić i zrobię to z niebywałą przyjemnością :) Piękny dom parterowy o nie typowej bryle w kształcie litery L, , z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

191 900 zł36 m² 5 398,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Super okazja! nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą kawalerkę/2 pokoje z ogródkiem, o powierzchni 35,5m2 przy ul. Brzozowej na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł64 m² 5 883,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą *** Tylko u Nas *** Wyjątkowa Okazja: 4-Pokojowe Mieszkanie do własnej aranżacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie Wszystko nowe. Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł27 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 27 m2 na Bielawach: lokal mieszkalny składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 306,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 31,3 m , położonego w wieżowcu. Mieszkanie znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 900 zł60 m² 11 202,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 z dużą loggią na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu, składa się z przedpokoju, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sartowice

Sartowice,kujawsko-pomorskie

1 400 zł95 m² 14,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie w miejscowości Sartowice, gmina Świecie, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkalny położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 999 zł55 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o luksusowym apartamencie, który zachwyca od pierwszego wejrzenia? Przedstawiamy gotowy do zamieszkania, 3-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Wiślana w Fordonie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1967 roku. Mieszkanie jest w trakcie odświeżenia - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kocikowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

150 000 zł598 m² 250,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 235 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedaży Przepiękna działka w znakomitej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1240m2 położona w malowniczym terenie wśród nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, 6 minut do Szpitala Jurasza Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta z pobliskiego Collegium Medicum. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

293 860 zł37 m² 7 965,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz w oddaleniu od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł52 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje rubinkowo! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 48,2 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Rydygiera w Toruniu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w bloku 10-piętrowym na Osiedlu zamkniętym w Centrum. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie jednopokojowe ( kawalerka ) o powierzchni 31 m kwadratowych na poszukiwanym osiedlu Wyżyny. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chełmno,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 573 m² 50,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie na os. Leśnym w Bydgoszczy - 52 m2 *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł67 m² 8 770,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w świetnej lokalizacji - blisko terenów zielonych. 3 pokoje 2 piętro blisko terenów zielonych dostępne od zaraz duża piwnica balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 zł9 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jednoosobowy pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ul. Harcerskiej w Toruniu *zamykany na klucz *wifi w cenie! *bardzo atrakcyjna lokalizacja dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł40 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie na Zamkniętym Osiedlu Smart na Jarze! Lokalizacja: osiedle Smart na Jarze Powierzchnia:39,57 m Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym: przestronny i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Świecie,kujawsko-pomorskie

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą położone w Świeciu Al. Jana Pawła II. Lokal mieszkaniowy położony na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł27 m² 9 813,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opis oferty: mieszkanie 27,41 m2 kawalerka. Nowe mieszkanie , w pełni umeblowane. W Centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską, układ mieszkania: mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

225 000 zł950 m² 236,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka w bardzo dobrej lokalizacji Jagodowo(obręb Maksymilianowo o powierzchni ok 950m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

239 000 zł84 m² 2 858,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położone w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na II piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kwadratowych na parterze bloku czteropiętrowego na osiedlu Wyżyny. W skład lokalu wchodzą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

338 974 zł43 m² 7 964,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga, uwaga, uwaga! Część zdjęć jest z innej nieruchomości o identycznym układzie, po to aby zwizualizować jak mieszkanie może wyglądać po remoncie. Oferta dotyczy mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 066,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26.36 m2 w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

158 000 zł900 m² 175,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce o powierzchni ok 900m2! Działka położona przy lesie w spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo pobudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 400 zł60 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij