dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 703 zł54 m² 8 189,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 300 zł63 m² 7 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

89 900 zł1 267 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1267m , położona w miejscowości Załachowo, bardzo blisko Łabiszyna. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Grudziądzka 31 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje), znajdujące się w samym sercu miasta, w apartamentowcu przy ul. Grudziądzkiej 31. : gdzie : Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

330 000 zł34 m² 9 792,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Brodnicy przy ul. Łokietka. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze w budynku z windą, co znacznie wpływa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 4 piętrze budynku na osiedlu Glinki. Ul. Białogardzka. Pomieszczenia: 58 m2 - salon - 16 m2 - pokój 11 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 510 zł32 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

119 000 zł794 m² 149,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Osówcu o pow. 794 m2 posiadająca warunki zabudowy. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy kawalerkę 35m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym w 2006 roku, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 990 zł63 m² 7 084,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Buśnia

Buśnia,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł612 m² 1 796,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gospodarstwo agroturystyczne po kapitalnym remoncie zlokalizowane w Borach Tucholskich w pełni wyposażone.W skład obiektu wchodzą: dwa samodzielne mieszkania/88,53 m2 ,77,04 m2/,pięć pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 zł58 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego apartamentu w sercu toruńskiej starówki, na ulicy Szerokiej. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni ok 2500 m2, położonej w Gutowie (gm. Zławieś Wielka). Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy, ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

410 000 zł113 m² 3 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje przytulny nowy, wolnostojący dom o powierzchni 113 m2 w stanie surowym. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mały Komorsk

Mały Komorsk,kujawsko-pomorskie

30 000 zł2 900 m² 10,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działki rolne w malowniczej okolicy Warlubie Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o łącznej powierzchni 9900 m2, położone w malowniczej okolicy Warlubie, gmina Świecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł38 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą pięknego mieszkania W śródmieściu. Budynek Z windą! ***oferta dostępna tylko w naszym biurze*** Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzewo

Zakrzewo,kujawsko-pomorskie

595 000 zł103 m² 5 776,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Przedstawiamy Państwu urokliwy dom usytuowany na działce o powierzchni 7300 m w malowniczej miejscowości Zakrzewo, w gminie Wielgie. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 510 m² 102,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler nieruchomości poleca pastwu działkę budowlaną W murowańcu Do sprzedania działka w Murowańcu o powierzchni 1498m.Dziłka posiada przyłącze wody, prądu i gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Żurawinowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 678 m² 148,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł42 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny przy ulicy Wiosny Ludów. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym budynku na 2 piętrze. Świetna lokalizacja oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

509 000 zł54 m² 9 339,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Jakubskie Przedmieście | Prądzyńskiego | 3 pokoje | 54,20 m2 Gotowe do wprowadzenia! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży trzypokojowego, klimatycznego mieszkania o pow. 54,20 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł58 m² 8 969,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,86m2 ,znajdujące się w samym centrum Torunia. . Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tulipanowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

331 000 zł158 m² 2 094,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Oferta dodana za pomocą addom Informuję o możliwości wzięcia udziału w pisemnym konkursie ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości w miejscowości Łysomice, powiat i woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Okrzei

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kupie mieszkanie Toruniu, osiedle zamkniete. Jar odpada. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł150 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przejęcie Lokalu Gastronomicznego w Centrum Torunia Oferujemy na sprzedaż przejęcie w pełni wyposażonego lokalu gastronomicznego w samym sercu toruńskiej Starówki. Lokal ma doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł378 m² 3 040,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 519 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego z poddaszem użytkowym, o powierzchni 257,90m2, na działce o powierzchni 2519m2 w Rogowie. Komfort termiczny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,00 m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze 10 piętrowego wieżowca. Nieruchomość jest po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości rezerwacja - oferta wstrzymana do 01 lutego 2025 roku Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31m2 , na III piętrze wieżowca, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

644 900 zł69 m² 9 346,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo wygodne mieszkanie idealne dla rodziny! Piękna okolica w pobliżu lasu co docenią klienci, którzy lubią spacery a jednocześnie pracujący w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Makler poleca dom W pięknym otoczeniu przyrody Blisko Bydgoszczy mini osiedle trzech domów typu bliżniak dla sześciu rodzin.Bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Rozkład domu bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł39 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jar | strobanda | 2 pokoje | 39,14 m2 | ogródek Gotowe do wprowadzenia. Prezentuję Państwu śliczne, gustownie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie, w dużej częścipeł umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 100 zł42 m² 9 332,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł58 m² 6 759,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania * rubinkowo I * ul. Łyskowskiego 1 * Idealne dla 3-4 osobowej rodziny ze względu na układ pomieszczeń i lokalizację. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 600 zł41 m² 8 448,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu w nowej inwestycji - osiedle Akademickie na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

579 999 zł128 m² 4 519,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Czarnowo (7,5 km od Bydgoszczy). Mieszkanie jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 2 piętrze na nowo powstałym osiedlu industria w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł64 m² 5 472,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego , mieszkania z pięknym widokiem na Starówkę, położonego przy ul. Przy Kaszowniku na osiedlu Mokre. Na powierzchnię 37 m2 składa.