dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój dwuosobowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł19 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Zapraszamy do wynajęcia urządzonego pokoju w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowanego przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Pokój jest po kapitalnym remoncie dostępny od zaraz! To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w Toruniu wolnostojący na ulicy Polnej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grudziądzką .Dom dostępny od zaraz nie wymaga remontu. Powierzchnia mieszkalna domu 61m2. . Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebiegoszcz

Trzebiegoszcz,kujawsko-pomorskie

48 000 zł1 172 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Trzebiegoszcz gmina Lipno. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1172m2 - 1296m2 w kształcie kwadratu o wymiarach 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł129 m² 5 422,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w sercu Torunia! Oferujemy szeregowiec o powierzchni 120 m2, wraz z dużą działką o powierzchni 357m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł2 479 m² 766,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna w sercu miasta! Prezentujemy Państwu obiekt o powierzchni użytkowej 2253 m , usytuowany na działce o wielkości 1171 m . Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

270 000 zł1 900 m² 142,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka o powierzchni ok 1900 m2 w Przyłękach gmina Białe Błota Dobra lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, tylko 12 km od centrum Bydgoszczy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł570 m² 561,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzy Ci się warsztat samochodowy niczym z filmu Szybcy i Wściekli? Mam coś idealnego dla Ciebie! Stwórz takie miejsce w Gniewkowie! Dawny młyn jest idealnym miejscem na taką branżę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

338 000 zł1 050 m² 321,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku w cichej spokojnej okolicy blisko lasu o powierzchni ok 1050m2 wśród nowych domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

24,90 zł/m²64 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

***** wynajęte ***** Lokal usługowy przy ul. Mickiewicza. Lokal po gabinecie medycznym idealny na branże pokrewne np. beauty jak również na biuro. Nieruchomość położona w przyziemiu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Październikowa

Łubianka,kujawsko-pomorskie

145 000 zł2 001 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana 2001 m2, łubianka, ul. Październikowa, bliskość od granic adm. Torunia, media przy działce, osiedle domów jednorodzinnych *** Prezentujemy przepięknie położoną działkę numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro makler poleca na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie , w Fordonie ,na osiedlu Bajka. Lokal po remoncie o powierzchni całkowitej 49m2. Układ mieszkania: 2 pokoje przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 000 zł38 m² 9 708,99 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny na Bartodziejach! Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 4- piętrze ocieplonego 10-piętrowego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 917,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kapitalne mieszkanie na Kapuściskach idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

899 000 zł125 m² 7 186,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie bliźniaczej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kotomierz

Kotomierz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł988 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł161 m² 7 782,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przepiękny i wykończony zgodnie ze sztuką i dbałością o każdy detal dom w Maksymilianowie o powierzchni 160,62 m2 na działce 900 m2. Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 621 m² 54,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, w urokliwym miejscu, w pobliżu jeziora i lasu. Działka o powierzchni około 1615m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 155 zł36 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

59 000 zł700 m² 84,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra oferta w znakomitej cenie! Do sprzedaży bardzo ładne działki z nowego podziału w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni od 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pokrzywno

Pokrzywno,kujawsko-pomorskie

999 000 €84 200 m² 11,86 €/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz nieruchomości inwestycyjnej o wyjątkowym charakterze i potencjale? Zainteresuj się ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w Pokrzywnie gmina Gruta. Nieruchomość ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Pokój na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji! Tuż obok Collegium Medicum oraz Zespołu Szkół Chemicznych Ul. Łukasiewicza. Mieszkanie oryginalnie ma dwa pokoje, ale mniejszy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł117 m² 8 965,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji. Apartament o powierzchni 117m składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal usługowy w samym centrum miasta w kamienicy. Idealnie nadaje się na zakład kosmetyczny, fryzjerski lub inną działalność gospodarczą. Osobne wejście ,lokal ma 31 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł37 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane mieszkanie w bloku z cegły na Przedmieściu Bydgoskim - blisko parku bydgoskiego! Zadbany lokal mieszkalny w bloku przy ulicy Krasińskiego - tuż przy ul. Reja. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 262 m² 102,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Małe Rudy na pograniczu z Rynarzewem posiadająca warunki zabudowy, gdzie wytyczono fundamenty oraz wykonano wykop pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 000 zł64 m² 7 195,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, o pow. 63,65 m2 z balkonem promocja - drzwi otwarte! Skorzystaj z wyjątkowych rabatów - tylko w sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł67 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,9 m2, położone w urokliwej dzielnicy Bydgoskie Przedmieście w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzchy

Wierzchy,kujawsko-pomorskie

399 000 zł5 113 m² 78,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie świeckim. Wieś Wierzchy, gdzie położona jest działka jest w bardzo bliskiej odległości od jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł63 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Leśnym, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko parku idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł60 m² 8 324,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m2 , położone w sercu bydgoskiego przedmieścia. Prezentowana nieruchomość charakteryzuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Górsk,kujawsko-pomorskie

499 000 zł86 m² 5 775,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom - bliźniak To już kolejny - 5 etap. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 86,40m2 Kondygnacje: parter i piętro Powierzchnia działki: 250m2 Krycie: dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o ekskluzywnym charakterze, składający się z 2 pokoi o powierzchni 42 m2, oddany do użytku w 2020 roku, usytuowany na parterze. W pełni umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany na granicy osiedla Miedzyń i Prądy. Dom położony zaledwie 7 km od ścisłego centrum miasta, a jednocześnie w zielonej i zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 865 m² 85,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1865m 2 , w kształcie ustawnego prostokąta. Media tj przyłącze elektroenergetyczne, wodne i wodociąg w drodze gminnej. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł54 m² 10 815,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonała oferta nieruchomości stanowiąca pewną lokatę kapitału. 2 mieszkania w cenie 1 - nieruchomości posiadają wspólną księgę wieczystą. Położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 10.000m2. Doki Magazyn dostępny z obsług a logistyczną lub bez. Zdjęcie obiektu jest poglądowe. Zadzwoń aby poznać szczegóły. Informacje zawarte w opisie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł468 m² 1 173,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 39 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Babia Wieś - ul. Toruńska 28a. W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij